صفحه 45 از 148 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام من پرمننت رزیدنس کانادا هستم و وقت مصاحبه ام مونترال چند سوال دارم .
    ایا با وجود اقامت کانادا من ویور دارم کسانی که چنین تجربه ای دارن لطفا بگن ایا موفق به گرفتن گرین کارد شدن ؟
    ایا باید مدرکی قبل از مصاحبه ارسال کنم برای سفارت؟
    کسانی که وقت مصاحبشون لطفا بیان بگن نتیجه را که چی شد؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط marymharf نمایش پست ها
    ایا با وجود اقامت کانادا من ویور دارم کسانی که چنین تجربه ای دارن لطفا بگن ایا موفق به گرفتن گرین کارد شدن ؟

اقامت کشور دیگر داشتن براتون امتیاز حساب نمیشه. تنها راهش داشتن پاسپورت یه کشور دیگه هست. ویور هم یه فرم هست که اگر آشنای درجه یک تو آمریکا دارید میتونه براتون درخواست بده و بگه بدون شما زندگی برایش خیلی سخت هست و مدرک ارایه کنه. اگر آشنای درجه یک ندارید آمریکا یا اگر دارید اما زندگیشان با مدرک و سند نشون میده که سخت هست به شما ویور تعلق نمیگیره.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marymharf نمایش پست ها

اقامت دایم کانادا جز استثناهای تراول بن است و مشابه دارندگان دوال سیتیزن شیپ برای ویزای ورود به آمریکا دارای اکسمپشن است.
    مربوط به اقدام برای ویزای آمریکا از کانادا را مرور کنید‌
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري دانشگاه آزاد تبريز

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اقامت دایم کانادا جز استثناهای تراول بن است و مشابه دارندگان دوال سیتیزن شیپ برای ویزای ورود به آمریکا دارای اکسمپشن است.
    مربوط به اقدام برای ویزای آمریکا از کانادا را مرور کنید‌
    نقل قول نوشته اصلی توسط mlmln نمایش پست ها
    ببخشيد من اطلاعات ضد و نقيض زياد خوندم آخر نميدونم مداركم و براي سفارت آنكارا بايد پست كنم يا نه؟ زنگ زدم يه دفتر محاجرتي بپرسم ميگه ١٠٠ تومن بريز به حساب تا جواب بديم!!!!
    سلام . تا اونجايي كه من اطلاع دارم ارسال مدارك نياز نيست. ولي بازهم براي اينكه مطمئن بشين هر سفارتي كه قرار است بريد براي مصاحبه توسايت اون حتما اطلاعاتي داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

تا آنجايي كه من در گروه ها ديدم و به گفته اشخاصي كه رفتن مصاحبه نيازي به تهيه ويور توسط وكيل نيست و ويور اصلا درست كردني نيست كه مدارك آماده كنيم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اگه پاسپورت اون كشور اروپايي را داشته باشين بله اميدي هست .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

فكر ميكنم نيازي به قيمت گذاري ملك نيست و فقط مانده حساب انكي را ببرين كفايت ميكنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

فكر كنم وقت مصاحبه حدود نوامبر باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem1358 نمایش پست ها
    سلام . تا اونجايي كه من اطلاع دارم ارسال مدارك نياز نيست. ولي بازهم براي اينكه مطمئن بشين هر سفارتي كه قرار است بريد براي مصاحبه توسايت اون حتما اطلاعاتي داره.
    این دو پستی که روی آن ریپلای زدید هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند. لطفا قبل از راهنمایی به سوالات دیگران ، روش پاسخ به سوالات یا نحوه استفاده از فروم را مطالعه بفرمایید تا امکان استفاده مناسب از پستها فراهم باشد.
    به عنوان نمونه پست دوصفحه پیش که روی آن ریپلای زدید (پست دوم) اصلا مورد دیگری است که در مورد کلیت ارسال مدارک سوال کرده و پست اول اینجانب در خصوص سوال دوستی که در مورد اکسمپتهای ویزای امریکا و جواب شما روی این دو پست به صورت همزمان موضوعیتی ندارد جز اینکه این بی دقتی یا عدم آشنایی با نحوه کار با فروم، سبب عدم امکان تمرکز بر موضوعات و اتلاف وقت نویسندگان اصلی در پیدا کردن پستهای قبلی برای دیدن امکان ارتباط آن و در نهایت عدم نتیجه میشود.
    پس از آن هم چند پست با مشخصات مشابه بدون ذکر پست اصلی ذکر شده که باز به نظرم اگر به جای آن یا قبل از آن وقتی برای دیدن پستها و نحوه کار با فروم صرف میشد از این مساله اجتناب میشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    اگر بیش از 6 ماه توی کشوری زندگی کردید فکر میکنم نیاز به برگه سوئ پیشینه دارید
    من ویزای یک سال و نیم یک کشور دیگه رو داشتم ولی بطور پراکنده ۴ تا یک ماه موندم توی اون کشور ،باز هم لازمه که برگه سوع پیشینه بگیرمیا نه ؟!اقامت موقت داشتم در اون کشور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)