صفحه 47 از 148 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    من امسال 2019 برنده شدم ولی به خاطر این تراول بن خیلی دلسرد شدم برا گرفتن گرین کارت.
    آیا من اقداماتم رو انجام بدم یا واقعا هیچ امیدی نیست؟
    تقریبا چقد برا من هزینه خواهد داشت از الان تا گرفتن گرین کارت.
    متاهل هستم و در حال حاضر تو ترکیه مشغول تحصیل دکتری ام.

خییییییلی ممنون میشم راهنماییم کنید
    ۳۳۰ دلار هزینه مصاحبه. حدود ۲۵۰ دلار تست پزشکی. و به اضافه هزینه ترجمه مدارک و نامه سو پیشینه ترکیه.

اگر فامیل درجه یک در آمریکا ندارید و قبل از مارس ۲۰۱۷ در آمریکا نبودید. اقدام نکنید.‌ امیدی نیست، با پولتون دونر کباب بزنید خیلی بیشتر حال میده.

هر وقت درستون در ترکیه تموم شد، نامه پلیس بگیرید. برای اقامت دائم کانادا یا جاهای دیگه به درد می خوره. کلن از هیچ کشوری بدون گرفتن نامه عدم سوء پیشینه بای بای نکنید

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام چه طور ویور آماده کردی؟تنها در صورتی که همسر یا فرزندان یا پدر و مادر سیتیزن یا گرین کارت داشته باشن امیدی است که اون هم سه شرط که طرف سیتیزن اگر نری زندگی براش سخت میشه و خطر برای امریکا نداری و منافع اونو حفظ میکنی و سربارش نمیشی بهت میدن از طریق close relative.یا پاپورت کشوری غیر ایران رو داشته باشی که از اون طریق بری. تازه با این شراط اگر داشته باشی 6 تا 11 ماه طول میکشه که باید دوباره کلی خرج هزینه پزشکی مجدد کنی چون از شش ماه بیشتر شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    من امسال 2019 برنده شدم ولی به خاطر این تراول بن خیلی دلسرد شدم برا گرفتن گرین کارت.
    آیا من اقداماتم رو انجام بدم یا واقعا هیچ امیدی نیست؟
    تقریبا چقد برا من هزینه خواهد داشت از الان تا گرفتن گرین کارت.
    متاهل هستم و در حال حاضر تو ترکیه مشغول تحصیل دکتری ام.

خییییییلی ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    اكثر افرادي كه برنده شدند شرايط مشابه دارند . ولي همانطور كه يكي از دوستان چند پست قبلي توضيح داده اند . نتيجه خيلي وابسته به نظر افسر كنسولگري است . هدف اصلي از قانون مهاجرتي جلوگيري از ورود افرادي است كه براي امنيت آمريكا ممكن است خطرنام باشند . پس اگر افسر نظرش اين باشه كه شما خطري براي امنيت آمريكا نداريد بلكه مي توانيد براي آن كشور مفيد باشيد پرونده شما را به واشنگتن ارجاع مي دهند.
    پس اين وابسته به شما است كه بخواهيد شانس خود را امتحان كنيد يا خير . همانطور كه دوستان در چند پست قبل بيان كردند اين قانون هنوز براي وكلاي مهاجرت هم بطور كامل شفاف نيست . و اينكه تا پايان سال مالي 2019 نزديك به 10 ماه فرصت است و ممكن است كه اتفاقات زيادي بيافتند اين قانون فرمان اجرايي است يك شبه با يك امضاء اجرايي شد و يك روز هم با اين امضاء ممكن است لغو شود پس پشنهاد من اينكه كه فرايند كار را مطابق روال ادامه بدهيد

سلام من یک ایمیل گرفتم از kcc که باید مدارکم و براشون ایمیل کنم
    بعد از چند وقت از ارسال این مدارک معمولا نوبت مصاحبه میشه ؟!
    میشه لطفا منو راهنمایی کنین و از تجربیاتتون بگین میخوام برنامه ریزی کنم ممنون

Junior Member

من امروز مصاحبم رو انجام دادم. بهم گفتن شما شرایطش رو داری ولی بخاطر قانون تراول بن باید مدارکت رو بیشتر بررسی کنیم و بهتون خبر بدیم. از ایرانی هایی که اومده بودن یکی رو کامل بخاطر تراول بن ریجکت کردن. یه نفر دیگه شرایط مشابه من رو داشت و گفتن بهش خبر میدن ولی درکل همه گفتن خیلی سخت دارن میگیرن. به چیزهای کوچیک گیر میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash45 نمایش پست ها
    من امروز مصاحبم رو انجام دادم. بهم گفتن شما شرایطش رو داری ولی بخاطر قانون تراول بن باید مدارکت رو بیشتر بررسی کنیم و بهتون خبر بدیم. از ایرانی هایی که اومده بودن یکی رو کامل بخاطر تراول بن ریجکت کردن. یه نفر دیگه شرایط مشابه من رو داشت و گفتن بهش خبر میدن ولی درکل همه گفتن خیلی سخت دارن میگیرن. به چیزهای کوچیک گیر میدن.
    سلام.
    دوست عریر اگر امکان داره بفرمایین که شما چه شرایط خاصی داشتین که گفتن باید مدارک شما باید بیشتر بررسی بشه؟ ایا شما ویور داشتین؟ من برادرم الان امریکا ساکن هست و فکر میکنم که حدود 2 ماه دیگه موقع مصاحبه من باشه. بنظرت امیدی هست؟
    ممنون میشم اگر لطف کنین و پاسخ بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عریر اگر امکان داره بفرمایین که شما چه شرایط خاصی داشتین که گفتن باید مدارک شما باید بیشتر بررسی بشه؟ ایا شما ویور داشتین؟ من برادرم الان امریکا ساکن هست و فکر میکنم که حدود 2 ماه دیگه موقع مصاحبه من باشه. بنظرت امیدی هست؟
    ممنون میشم اگر لطف کنین و پاسخ بدین.
    سلام
    من اول بگم شما وقتی برسید سفارت یه برگه میدن بهتون به زبان فارسی و انگلیسی. بهتون میگن بخونید بعد پول پرداخت کنید. خلاصش اینه که شما میدونید که بخاطر ممنوعیت سفر اگر جز: 1. استثنا (پاسپورت کشور دیگه و...) 2. معافیت (سه شرط) قرار نگیرید ریجکت میشید و پول پس داده نمیشه. من و ایرانی های دیگه با اینکه آماده بودیم طرز نوشتار این برگه جوری بود که کمی جا خوردیم انگار که نرسیده خبر بد بشنوی.
    اگر مدرکی سفارت گفته بیارید 100% بیارید و قوانین سفارتی که میخواید برید هم بخونید. مثلا من باید وقتم رو بصورت آنلاین رجیستر میکردم و برگشو پرینت میکردم.
    آقایی بخاطر نداشتن رزومه کاری و نداشتن دیپلم برابر دیپلم آمریکا ریجکت شد. اگه دیپلمتون برابر نیست سابقه کاری نشون بدید چون اینو یه سری ایرانی ها یا نمیدونستن یا نداشتن. رزومه فراموش نشه. من جز استثنا یا معافیت قرار نمیگیرم ولی اجازه دارید معافیت تحویل بدید البته بستگی به سفارت و افسر هم داره.
    اگر سربازی رفتید یا در جایی دولتی کار میکنید آماده باشید که سوال زیاد بپرسن.
    افسر در آخر به من گفت شرایط خیلی سخته من نمیخوام امیدت بالا باشه.
    پول دارید هدر میدید؟! نمیدونم. ولی اطلاعات بالا رو روش فکر کنید.

سلام
    من اول بگم شما وقتی برسید سفارت یه برگه میدن بهتون به زبان فارسی و انگلیسی. بهتون میگن بخونید بعد پول پرداخت کنید. خلاصش اینه که شما میدونید که بخاطر ممنوعیت سفر اگر جز: 1. استثنا (پاسپورت کشور دیگه و...) 2. معافیت (سه شرط) قرار نگیرید ریجکت میشید و پول پس داده نمیشه. من و ایرانی های دیگه با اینکه آماده بودیم طرز نوشتار این برگه جوری بود که کمی جا خوردیم انگار که نرسیده خبر بد بشنوی.
    اگر مدرکی سفارت گفته بیارید 100% بیارید و قوانین سفارتی که میخواید برید هم بخونید. مثلا من باید وقتم رو بصورت آنلاین رجیستر میکردم و برگشو پرینت میکردم.
    آقایی بخاطر نداشتن رزومه کاری و نداشتن دیپلم برابر دیپلم آمریکا ریجکت شد. اگه دیپلمتون برابر نیست سابقه کاری نشون بدید چون اینو یه سری ایرانی ها یا نمیدونستن یا نداشتن. رزومه فراموش نشه. من جز استثنا یا معافیت قرار نمیگیرم ولی اجازه دارید معافیت تحویل بدید البته بستگی به سفارت و افسر هم داره.
    اگر سربازی رفتید یا در جایی دولتی کار میکنید آماده باشید که سوال زیاد بپرسن.
    افسر در آخر به من گفت شرایط خیلی سخته من نمیخوام امیدت بالا باشه.
    پول دارید هدر میدید؟! نمیدونم. ولی اطلاعات بالا رو روش فکر کنید.
    سلام

2. معافیت (سه شرط)

این مورد رو بیشتر توضیح بدید
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

شما کدوم سفارت لودین ؟
    مدارکتون و قبل از رفتن به سفارت با پست فرستادین ؟
    اون فرم ۵۵۳۵ رو دادن بهتون پر کنین ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    سلام

2. معافیت (سه شرط)

این مورد رو بیشتر توضیح بدید

برای امنیت ملی آمریکا ایجاد خطر نکنید
    مهاجرتتون برای آمریکا منفعت داشته باشه
    در صورتیکه مهاجرت نکنید، به hardship بیفتید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)