صفحه 5 از 148 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان
    در مورد سطح تحصیلات سوال داشتم.
    من الان ترم یک کارشناسی هستم باید تحصیلاتم رو High school diploma وارد کنم یا Some university courses ؟
    پدرم مدرک فوق تخصص داره.مال اونم Doctorate وارد کنم؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام
    1. درصورت قبولی، تا چه مدت می‌توان انجام اقدامات و مراحل بعدی را به دلایل مختلف به تاخیر انداخت؟
    2. فرایند انصراف در صورت قبولی چیست؟ آیا نکات منفی‌ای دارد؟ مثل ایجاد سوءسابقه یا هزینه؟
    3. جهت پرسش و دریافت پاسخ رسمی و معتبر، چه باید کرد و یا به چه ایمیلی باید پست الکترونیکی فرستاد؟
    با تشکر.

سلام.
    این خبر درسته؟

تاثیر قانون منع سفر ایرانیان به آمریکا بر روی برندگان لاتاری

فرمان ۱۳۷۶۹ ترامپ مبنى بر اجراى ممنوعیت سفر اتباع ۶ کشور مسلمان به آمریکا از ساعت ۲۰:۰۰ پنجشنبه ۳۱ جولای ۲۰۱۷ به مدت ۹۰ روز به اجرا گذاشته میشود.
    افراد مجاز براى دریافت ویزا یا سفر به آمریکا:

– افراديكه گرين كارت دارند.
    – افراديكه در حال حاضر ويزاى آمريكا را دارند.
    – افراديكه ارتباط خويشاوندى اصیل در آمريكا دارند. اين خويشاوند اصیل شامل والدين، همسر، فرزند، عروس، داماد، خواهر يا برادر تنى يا ناتنى میباشد.
    – افراديكه پيشنهاد شغلى معتبر از آمريكا دارند.
    – دانشجويانى كه پذيرش از يكى از دانشگاه هاى آمريكا دارند.
    افراد ممنوع الورود به آمریکا:

– افراديكه خويشاوند اصيل (Bona Fide Relationship) ندارند.
    – افراديكه صرفاً عمه، خاله، دايى،عمو، عموزاده، دايى زاده، مادربزرگ و پدربزرگ بعنوان خويشاوند اصيل دارند.
    – توريست هايى كه بار اولشان است كه به آمريكا سفر ميكنند.

تاثير فرمان منع سفر به آمریکا بر روى برندگان لاتارى:

برندگان لاتارى ٢٠١٧ كه پرونده شان در سفارت آمريكا در حال بررسى است طى مدت ٩٠ روز آتى ممكن است سخت گيرانه تر مداركشان بررسى شده و بايد شواهدى مبنى بر ارائه ارتباط خويشاوندى اصيل ارائه دهند.
    برندگان لاتاری ٢٠١٨ طى ٩٠ روز آينده كارنت نخواهند شد. بنابراين تحت تاثير فرمان جديد قرار نخواهند گرفت. پس از ٩٠ روز در صورت تصويب نهايى حكم از تمامى متقاضيان ويزاى مهاجرتى و غير مهاجرتى آمريكا مدارك فوق خواسته خواهد شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام.
    این خبر درسته؟

تاثیر قانون منع سفر ایرانیان به آمریکا بر روی برندگان لاتاری

فرمان ۱۳۷۶۹ ترامپ مبنى بر اجراى ممنوعیت سفر اتباع ۶ کشور مسلمان به آمریکا از ساعت ۲۰:۰۰ پنجشنبه ۳۱ جولای ۲۰۱۷ به مدت ۹۰ روز به اجرا گذاشته میشود.
    افراد مجاز براى دریافت ویزا یا سفر به آمریکا:

– افراديكه گرين كارت دارند.
    – افراديكه در حال حاضر ويزاى آمريكا را دارند.
    – افراديكه ارتباط خويشاوندى اصیل در آمريكا دارند. اين خويشاوند اصیل شامل والدين، همسر، فرزند، عروس، داماد، خواهر يا برادر تنى يا ناتنى میباشد.
    – افراديكه پيشنهاد شغلى معتبر از آمريكا دارند.
    – دانشجويانى كه پذيرش از يكى از دانشگاه هاى آمريكا دارند.
    افراد ممنوع الورود به آمریکا:

– افراديكه خويشاوند اصيل (Bona Fide Relationship) ندارند.
    – افراديكه صرفاً عمه، خاله، دايى،عمو، عموزاده، دايى زاده، مادربزرگ و پدربزرگ بعنوان خويشاوند اصيل دارند.
    – توريست هايى كه بار اولشان است كه به آمريكا سفر ميكنند.

تاثير فرمان منع سفر به آمریکا بر روى برندگان لاتارى:

برندگان لاتارى ٢٠١٧ كه پرونده شان در سفارت آمريكا در حال بررسى است طى مدت ٩٠ روز آتى ممكن است سخت گيرانه تر مداركشان بررسى شده و بايد شواهدى مبنى بر ارائه ارتباط خويشاوندى اصيل ارائه دهند.
    برندگان لاتاری ٢٠١٨ طى ٩٠ روز آينده كارنت نخواهند شد. بنابراين تحت تاثير فرمان جديد قرار نخواهند گرفت. پس از ٩٠ روز در صورت تصويب نهايى حكم از تمامى متقاضيان ويزاى مهاجرتى و غير مهاجرتى آمريكا مدارك فوق خواسته خواهد شد.
    سلام دوست عزيز
    اين متني كه شما گذاشتيد فرمان دوم مهاجرتي ترامپ هست با اصلاح ديوان عالي آمريكا ، در حقيقت پس از صدور فرمان ترامپ چند دادگاه ايالتي همچون دادگاه هاوايي راي به توقف آن دادن و بعد از اون با اعتراض كاخ سفيد به ديوان عالي ميره كه ديوان عالي موقتا دستور به اجراي فرمان ميده با اصلاحاتي كه بالا نوشتيد همچون روابط نزديك خويشاوندي يا ويزا دانشجويي تا موقعي كه به طور كامل ديوان بررسي كنه فرمان رو كه قرار بود ٤ ماه بعدش باشه (يعني همين ماه) ولي ترامپ با فرمان سوم خودش عملا فرمان دوم رو كنار زد و به همين دليل ديگه اون فرمان در ديوان بررسي نميشه!! حال فرمان سوم ترامپ كه براي بهتر جلوه دادنش در مقابل قاضي هاي ايالتي و همچنين ديوان عالي اصلاحاتي داره مجددا توسط قاضي فدرال هاوايي و همچنين چند قاضي از ايالت هاي ديگر متوقف شده و در حال حاضر هيچ محدوديت مهاجرتي براي ايرانيان وجود نداره تا ببينيم بالاخره ديوان عالي چه رايي صادر ميكنه!! راي ديوان عالي به عنوان بالاترين نهاد رسيدگي قطعي و حتي غير قابل اعتراض هست و اميدواريم با كمپين هايي كه در آمريكا توسط مسلمانان و اتباع اين چند كشور در اونجا صورت گرفته راي ذيوان به نفع همه باشه هرچند احتمال ايجاد محدوديت ها زياد هست!!!

با سلام
    برای دختر 2 سالم هم باید عکس بذارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan amiri نمایش پست ها
    با سلام
    برای دختر 2 سالم هم باید عکس بذارم؟
    قطعا بايد عكس بگيرين بذارين، كودك رو رو تخت يا زمين كه پشتش سفيد باشه بخوابونيد و از بالا طبق استاندارد هاي لاتاري عكس بگيريد ، از نظر الزامات سايزي و ابعاد عكس هم مثل عكس بزرگسالان ٦٠٠ در ٦٠٠ پيكسل باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arz2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد سطح تحصیلات سوال داشتم.
    من الان ترم یک کارشناسی هستم باید تحصیلاتم رو High school diploma وارد کنم یا Some university courses ؟
    پدرم مدرک فوق تخصص داره.مال اونم Doctorate وارد کنم؟
    مدرک پدرتون قطعا doctorate و مدرک خودتون چون آخرین مدرک تحصیلی که دریافت کردید همون مدرک دبیرستان هست باید high school diploma رو بزنین به عنوان آخرین مدرک دریافتیتون
    some university courses برای کسایی که واحد گذروندن ولی تموم نکردن دانشگاه رو یا به عبارتی ترک کردن دانشگاه رو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام دوستان.
    در مورد عکس سوال داشتم
    من عکس عکاسی گرفتم ولی وقتی در قسمت photo tool خود سایت وارد میکنم دور عکس رو کات میکنه و عکس انتهایی کراپ شده خیلی نزدیکتر از عکسی میشه که عکاسی بهمتحویل داده . ایاباید همون عکسی که از سایت میگیریم اپلود کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda16 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    در مورد عکس سوال داشتم
    من عکس عکاسی گرفتم ولی وقتی در قسمت photo tool خود سایت وارد میکنم دور عکس رو کات میکنه و عکس انتهایی کراپ شده خیلی نزدیکتر از عکسی میشه که عکاسی بهمتحویل داده . ایاباید همون عکسی که از سایت میگیریم اپلود کنیم؟
    بعد از این که عکس دریافتی از آتلیه رو تو photo tool آپلود میکنین عکس رو اونقدر zoom out میکنین تا کل عکس تو کادر قرار بگیره بعد دقت کنین ببینین گردی دور صورت درون اون بیضی درونی قرار گرفته باشه و کل صورت و موها داخل بیضی بیرونی ( کمی بیرون باشه اشکال تداره ) اگه درست بود عکس شما صحیح است ، اگه کمی نیاز به تغییر داره با کمی zoom یا zoom out کردن درستش کنید بعد save کنین...ولی معمولا اگه به آتلیه گفته بوده باشین واسه لاتاری میخوام عکس درسته و فقط چکش کنید .... عکس رو خیلی zoom نکنید، باید شانه و کمی پایین تر از شانه معلوم باشه......

سلام،

شما چون عکاسی رفتین عکاس باید عکس استاندارد و عیناً بهتون تحویل بده. پس کافیه عکس رو با مشخصاتی که تو دستورالعمل لاتاری هست تطبیق بدید تا مطمین شین که شرایط عکس درسته. اگر درست نبود باید فایل عکس(همونی که از دوربین عکاس بدون هیچ تغییری خارج میشه) رو باهر نرم افزاری که بلدید به عکس استاندارد تبدیل کنین. اگرم فایل عکسو نمیدن بهتره خودتون تو خونه عکس بگیرین.

ایام بکام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda16 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    در مورد عکس سوال داشتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)