صفحه 51 از 148 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام بچه ها من کیس نامبرم 4000 و خورده هست. خواستم بدونم نامه از kcc برای ایمیل ترجمه birth certificate و صفحه اول پاسپورت و درخواست سوء پیشینه فقط برای من و تعداد محدود دیگری آمده یا برای همه ارسال شده؟ چون شنیدم از همه چنین چیزی رو نخواستند، خواستم ببینم به چه علت می تونن از من چنین چیزی خواسته باشند.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash45 نمایش پست ها
    دوستان سفارت های آمریکا در ترکیه ارمنستان و دوبی مخصوص ویزای مهاجرتی برای ایرانیان است و حتی در سایت سفارت هم نوشته. تماما در دکتری که باید برید تا داخل سفارت به زبان فارسی نوشته شده و صحبت میشه. افسر اونجا فارسی بلده و مدارک مورد نیاز برای ایرانیان رو میدونه. به عدم سو پیشینه از ایران نیاز ندارید مگر اینکه از جای دیگه وقت دارید.
    سایت سفارت امریکا در ترکیه رو اگه کسی داره میشه اینجا بذاره ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    سایت سفارت امریکا در ترکیه رو اگه کسی داره میشه اینجا بذاره ؟!
    https://tr.usembassy.gov/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paristook نمایش پست ها
    سلام بچه ها من کیس نامبرم 4000 و خورده هست. خواستم بدونم نامه از kcc برای ایمیل ترجمه birth certificate و صفحه اول پاسپورت و درخواست سوء پیشینه فقط برای من و تعداد محدود دیگری آمده یا برای همه ارسال شده؟ چون شنیدم از همه چنین چیزی رو نخواستند، خواستم ببینم به چه علت می تونن از من چنین چیزی خواسته باشند.

سلام
    من هم در مورد اين نامه از KCC سوال داشتم چوت تا جايي كه اطلاع داشتم جزء روند معمول نبود
    1- اين نامه چند وقت قبل از كارنت شدن كيس ارسال ميشه ؟
    2-فقط براي ايراني ها ارسال ميشه يا براي همه برندگان كشور هاي ديگه هم اين مدارك را قبل از مصاحبه مي خواهند ؟
    3- اطلاع رساني از طريق سايت و بر اساس مراجعه و پيگيري متقاضي به هر كيس انجام ميشه حالا اگر كسي اين ايميل را نبينه و مدارك ارسال نكنه در زمان مصاحبه به مشكل مي خوره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Paristook نمایش پست ها
    سلام
    برای من هم این ایمیل اومده. ظاهرا برای خیلی ها اومده و یه روال کاری جدید هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    سلام
    برای من هم این ایمیل اومده. ظاهرا برای خیلی ها اومده و یه روال کاری جدید هست.
    ببخشید کی برا تون ایمیل آمد و شماره کیس شما حدود چنده؟
    چون می خواهم با توجه به شماره کیس خودم ببینم حدودا از کی باید منتظر این ایمیل باشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

یعنی با دارا بودن مدرک فوق لیسانس باز باید دیپلم رو ترجمه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    ببخشید کی برا تون ایمیل آمد و شماره کیس شما حدود چنده؟
    چون می خواهم با توجه به شماره کیس خودم ببینم حدودا از کی باید منتظر این ایمیل باشم
    برای من چهارشنبه هفته قبل ایمیل اومد. کیس نامبر من هم حدود 3400 هست

سلام من دوتا سوال دارم
    تمکن مالی لازمه یا گردش حساب چند ماه آخر به دلار ؟!
    ترجمه کارت ملی هم لازمه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    سلام من دوتا سوال دارم
    تمکن مالی لازمه یا گردش حساب چند ماه آخر به دلار ؟!
    ترجمه کارت ملی هم لازمه ؟!
    ترجمه کارت ملی لارم نیست فقط شناسنامه

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)