صفحه 53 از 148 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgreen نمایش پست ها
    سلام من هیچ ایمیلی دریافت نکردم هنوز ایا برای همه ایمیل اومده ؟یا این که بستگی به کیس نامبر داره لطفا پاسخ بدید.
    به کیس نامبر هم بستگی داره چون تا اونجا که می دونم هنوز برای همه نیومده. کیس من 4000 و خورده بوده و یک ده روز بعد از اونی که 3000 بود ایمیل گرفتم. کلا اگر تا 4 ماه قبل مصاحبتون ایمیل نیومده باشه نگران کنندست ولی اگر خیلی نگران هستید به kcc ایمیل بزنید و علت رو بپرسید.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

الان برای ساکنان ایران هم برگه عدم سوء پیشینه میخوان ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    الان برای ساکنان ایران هم برگه عدم سوء پیشینه میخوان ؟
    من از بچه های اینجا و از موسسه مهاجرتی شنیدم که لازم نیست اما برای احتیاط برگه سوپیشینه می گیرم. دلیل این هم که می گن سوپیشینه ایران رو قبول ندارند اینه که شما تو ایران نفس بکشی ممکنه مجرم محسوب بشی ولی اگر آدم این برگه رو ببره به نظر من حداقل خیال سفارت راحته که طرف دزد و چاقوکش نیست....

چرا کسی از موضوع اصلی که روند مصاحبه ها و دادن ویزا به ایرانیان است صحبت نمی کند. تمام اطلاعات جهت مدارک لازم و روند کار لاتاری در سایت خود آمریکا و سایتهای دیگر کاملا آمده و دوستان می توانند با مطالعه آنها به همه اطلاعات لازم دست پیدا کنند. چیزی که امسال خیلی مهم شده این است که با صرف این همه وقت و پول زیاد اصلا به ایرانیها ویزا می دهند یا نه. لطفا هر کس در جریان مصاحبه ها هست یا خودش مصاحبه داشته بقیه را از شرایط و اوضاع و احوال مصاحبه ها با خبر کنه.

دقیقا بنده هم با نظر این دوستمون موافقم. لطفا اگر کسی سفارت رفته بیاد و تجربیات و نحوه برخورد افیسر ها رو بیان کنه. فکر میکنم با توجه به شرایط فعلی و قوانین جدید بهتر بیشتر اطلاعات راجع به نحوه مصاحبه ها و چگونگی تهیه ویور باشه که برای برندگان ایندوره بسیار سودمند تر خواهد بود

سلام بله ولی توضیحات دادن بیخوده ارسال نمیشه.

Junior Member

به جز گفته ی افراد منبع دیگه ای وجود نداره که چک کنیم که آیا تا الان به ایرانی های برنده لاتاری پارسال ویزا دادن یا نه!؟

خدمتتون عرض کنم من مصاحبه رفتم ویور داشتم 6 تا 11 ماه پروسه طول میکشه .رفتارهاشون خیلی خوب بود.اما تراولبن است به ایرانیا تا این قانون است اگه بری برات 212f میزنند یعنی فعلا ممنوعی مگه دلیلی بر ویور یا چشم پوشی از این قانون منع مهاجرا باشد که دلیل برای کسی فقط پاس ایرانی داره تنها دلیل چشم پوشی داشتن فامیل درجه یک پدر-مادر-فرزند-همسر در امریکا یا پیشنهاد کار که اون هم در صورتی که ثابت کنی نری اقوام نامبرده که گرین کارت یا سیتی زن هستند به سختی و مشقت میافتند که اونم 6 تا 11 ماه پروسه اش طول میکشه .اونم اگه شانس بیاری .اگه پاس کشور دوم داری یا در خاک امریکا اقدام کن و الا خود دانی تنها یک سفر به ترکیه است.

سلام شماره کیستون رو تو لینک زیر بزنید اگه اروور داد مرتب بزنید تا برود داخل سایتش و ببینید وضعیت خود را .توضیحات را اگه here که ابی بزنید میتونید متوجه شوید ./https://tr.usembassy.gov/visas/immigrant-visas/iv-status-check

Junior Member

جسارت به دوستان این فروم نباشه بعضی از هموطنان ما بخیل و خودخواه هستند و دلشون نمیاد بقیه هموطنانشون از تجربه اونها استفاده کنند و جریان مصاحبشون رو نمیان بنویسند. اما هیچکدوم ناامید نشید ممکنه قانون تغییر کنه. در ضمن پیشنهاد اخیر رییس بنیاد دفاع از دموکراسی راجع به اعطای 100 هزار گرین کارت به ایرانیان رو اینجا نمی تونم بنویسم البته هنوز دیگر مسوولین دولت آمریکا مخالفت یا موافقتی رو با طرح ایشون ابراز نکردند خودتون گوگل کنید لطفا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)