صفحه 57 از 148 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

لازم به ذکر است که این ابلاغ از ورود شما به آمریکا ممانعت میکند نه از ماندن شما در آمریکا. یعنی اگر شما بتوانید با یک ویزای معتبر وارد خاک آمریکا شوید امکان تبدیل ویزا خواهید داشت. ویزاهای F,M,J مشمول ممنوعیت نیست. میتوانید با ویزای دانشجویی وارد خاک آمریکا شوید و سپس ویزایتان را به هر نوع ویزایی طی یک پروسه قانونی تبدیل کنید

اینا پیشنهادات یک سایت است .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام اینو در سایتی من پیدا کردم شاید راه گشا باشد.

سی که فرزند زیر 21 سال دارد و برنده لاتاری است، میتواند برای فرزندش برای ویزای F اقدام کند، زیرا ویزای F مشمول بن سوم نیست. در نتیجه اگر زمان مصاحبه برنده لاتاری، فرزند برنده لاتاری داخل خاک آمریکا باشد، میتواند از معافیت استفاده کند
    با توجه به اينكه كليه اعضاء خانواده برنده اصلي از جمله فرزند زير 21 سال و همسر فرم 260 را پر كردند و در دسترس به آن براي افسر سفارت ممكت است . در زمان مصحابه براي سوالي كه از همه پرسيده مي شود كه " بعد از پايان تحصيل برنامه شما چيست ؟" چه جوابي بايد داد .
    اگر بگويد كه بر نخواهم گشت كه در ويزا نخواهد گرفت و اگر بگويد كه بر در آمريكا نحواهم ماند باز هم بر اساس درخواست مهاجرت طي فرم260 دروغ گفته است و باز هم اممكن است ويزا نگيرد.
    دوستاني كه اطلاعات در اين زمينه دارند لطفا" راهنمايي كنند . شايد راه حل باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    لازم به ذکر است که این ابلاغ از ورود شما به آمریکا ممانعت میکند نه از ماندن شما در آمریکا. یعنی اگر شما بتوانید با یک ویزای معتبر وارد خاک آمریکا شوید امکان تبدیل ویزا خواهید داشت. ویزاهای F,M,J مشمول ممنوعیت نیست. میتوانید با ویزای دانشجویی وارد خاک آمریکا شوید و سپس ویزایتان را به هر نوع ویزایی طی یک پروسه قانونی تبدیل کنید

اینا پیشنهادات یک سایت است .
    توجه داشته باشید اگر زودتر از ۹۰ روز که با ویزای غیر مهاجرتی به آمریکا اومده باشید و برای مهاجرت اقدام کنید اپلیکیشنتون رد میشه. شما وقتی با ویزای غیر مهاجرتی میایید به افیسر میگید قصد موندن ندارید و وقتی زودتر از ۹۰ روز برای گریت کارد اپلای میکنید نشون میده روی حرفتون پایدار نیستید. میتونید تو لینک پایین شرایط را بخونید

https://citizenpath.com/90-day-rule-adjusting-status/

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

سلام
    امروز توی یه سایتی دیدم نوشته بود که در سال گذشته میلادی کلا ۳۲۰ نفر تونستن از طریق ویزای لاتاری وارد آمریکا بشن!!! با توجه به اینکه برندگان این دوره شرایط سخت تری نسبت به دوره قبل دارن فکر کنم که همه توی سفارت آمریکا قلع و قمع بشیم..‌‌. متاسفانه

دوستایی که ترجمه شناسنامه شونو فرستادن میشه لطفا راهنمایی کنید من ترجمه ی شناسنامه فقط با مهر دارالترجمه رو دارم؟
    ۱.لازمه که مهر وزارت خارجه و دادگستری هم داشته باشه ؟! یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟!
    ۲. مهر کپی برابر با اصل روی کپی شناسنامه هم میخواد یا نه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    دوستایی که ترجمه شناسنامه شونو فرستادن میشه لطفا راهنمایی کنید من ترجمه ی شناسنامه فقط با مهر دارالترجمه رو دارم؟
    ۱.لازمه که مهر وزارت خارجه و دادگستری هم داشته باشه ؟! یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟!
    ۲. مهر کپی برابر با اصل روی کپی شناسنامه هم میخواد یا نه ؟!
    سلام. من ترجمه مدارک رو فقط با مهر مترجم فرستادم . هیچ نیازی به مهر دادگستری هم نیست. هر کدام از مدارک رو که ترجمه میکنید یک برگ فتوکپی با مهر برابر اصل دفتر دارالترجمه به پیوست داره که اونرو هم باید بفرستین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    سلام. من ترجمه مدارک رو فقط با مهر مترجم فرستادم . هیچ نیازی به مهر دادگستری هم نیست. هر کدام از مدارک رو که ترجمه میکنید یک برگ فتوکپی با مهر برابر اصل دفتر دارالترجمه به پیوست داره که اونرو هم باید بفرستین.
    برای من مهر برابر با اصل و نداره و من الان ایران نیستم تایکماه ونیم دیگه،بدون برابر با اصل قبول نیست؟

واقعیتش این رو من دیگه نمی‌دونم. اونایی که من خودم فرستادم با مهر برابر اصل بود و یک هفته بعد هم برام از kcc ایمیل اومد که مدارک کامل و بطور صحیح دریافت شده و منتظر اعلام زمان مصاحبه باشید.

Junior Member

سلام. من 27 نوامبر 2018 در ابوظبی وقت مصاحبه داشتم. اما متاسفانه بعد از مراحل اداری که شامل پرداخت هزینه و انگشت نگاری و مصاحبه بود پرونده مرا رد کردند و افسر گفت بخاطر قانون جدید ترامپ 28 جولای 2018 . هزینه این پروسه شامل 330 دلار هزینه سفارت- 1024 درهم هزینه مدیکال-هزینه 4 شب هتل 840 درهم-هزینه ویزا 290 درهم-هزینه پرواز 1780000 تومان. متاسفانه با این قانون ویزا برایه ایرانیا صادر نمیشه. مدارک که ازم تحویل گرفتن: 1- اصل شناسنامه بهمراه ترجمه و کپی 2- آخرین مدرک تحصیلی که مدرک ارشد داشتم بهمراه ترجمه و کپی 3-اصل کارت پایان خدمت و ترجمه 4-تمکن مالی به مبلغ 22000 دلار 5- مدارک مدیکال 6- پاسپپورت بهمراه کپی صفحه اول 7- دو قطعه عکس 5*5
    در ضمن برای انجام مدیکال شش قطعه عکس 5*5 نیازه.

متاسفانه با وجود این قانون گرفتن ویزا کار خیلی سختیه. بنظرم بدون داشتن ویور رفتن به سفارت کار بیهوده و تلف کردن چند میلیون پول بیشتر نیست. تازه این دوست عزیز ظاهراً تنهایی به مصاحبه رفتن. اگر اعضا خانواده دو یا سه نفر باشند که دیگه هزینه خیلی سنگین میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)