صفحه 58 از 148 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    سلام
    امروز توی یه سایتی دیدم نوشته بود که در سال گذشته میلادی کلا ۳۲۰ نفر تونستن از طریق ویزای لاتاری وارد آمریکا بشن!!! با توجه به اینکه برندگان این دوره شرایط سخت تری نسبت به دوره قبل دارن فکر کنم که همه توی سفارت آمریکا قلع و قمع بشیم..‌‌. متاسفانه
    بیشتر این 320 نفر یا تابعیا دوتا کشور را داشتند یا در خاک امریکا بودند. خیلی خیلی کم با ویور موفق شدند

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali3436 نمایش پست ها
    سلام. من 27 نوامبر 2018 در ابوظبی وقت مصاحبه داشتم. اما متاسفانه بعد از مراحل اداری که شامل پرداخت هزینه و انگشت نگاری و مصاحبه بود پرونده مرا رد کردند و افسر گفت بخاطر قانون جدید ترامپ 28 جولای 2018 . هزینه این پروسه شامل 330 دلار هزینه سفارت- 1024 درهم هزینه مدیکال-هزینه 4 شب هتل 840 درهم-هزینه ویزا 290 درهم-هزینه پرواز 1780000 تومان. متاسفانه با این قانون ویزا برایه ایرانیا صادر نمیشه. مدارک که ازم تحویل گرفتن: 1- اصل شناسنامه بهمراه ترجمه و کپی 2- آخرین مدرک تحصیلی که مدرک ارشد داشتم بهمراه ترجمه و کپی 3-اصل کارت پایان خدمت و ترجمه 4-تمکن مالی به مبلغ 22000 دلار 5- مدارک مدیکال 6- پاسپپورت بهمراه کپی صفحه اول 7- دو قطعه عکس 5*5
    در ضمن برای انجام مدیکال شش قطعه عکس 5*5 نیازه.
    سلام
    کتبا به شما چی اعلام شد ؟
    آیا بند 212f را برای کیس شما اعلام کردند یا اینکه بند 212fw.؟

سلام. من 27 نوامبر 2018 در ابوظبی وقت مصاحبه داشتم. اما متاسفانه بعد از مراحل اداری که شامل پرداخت هزینه و انگشت نگاری و مصاحبه بود پرونده مرا رد کردند و افسر گفت بخاطر قانون جدید ترامپ 28 جولای 2018 . هزینه این پروسه شامل 330 دلار هزینه سفارت- 1024 درهم هزینه مدیکال-هزینه 4 شب هتل 840 درهم-هزینه ویزا 290 درهم-هزینه پرواز 1780000 تومان. متاسفانه با این قانون ویزا برایه ایرانیا صادر نمیشه. مدارک که ازم تحویل گرفتن: 1- اصل شناسنامه بهمراه ترجمه و کپی 2- آخرین مدرک تحصیلی که مدرک ارشد داشتم بهمراه ترجمه و کپی 3-اصل کارت پایان خدمت و ترجمه 4-تمکن مالی به مبلغ 22000 دلار 5- مدارک مدیکال 6- پاسپپورت بهمراه کپی صفحه اول 7- دو قطعه عکس 5*5
    در ضمن برای انجام مدیکال شش قطعه عکس 5*5 نیازه.
    به همین راحتی ردتون کردن؟!!! تو آنکارا حداقل تو حالت AP نگه می‌دارن، یا امارات با ایرانیا مشکل داره یا پرونده شما یه مشکل دیگه‌ای هم داشته. خنده داره اگه بخوان این طوری رد کنن برای چی اصلا دعوت به مصاحبه میکنن؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    به همین راحتی ردتون کردن؟!!! تو آنکارا حداقل تو حالت AP نگه می‌دارن، یا امارات با ایرانیا مشکل داره یا پرونده شما یه مشکل دیگه‌ای هم داشته. خنده داره اگه بخوان این طوری رد کنن برای چی اصلا دعوت به مصاحبه میکنن؟!
    دعوت کردن از برنده های لاتاری بخشی از مراحل لاتاری هست که باید طبق قانون انجام بدن در عیر این صورت شاید تخطی از قانون حساب بشه.

تو انکارا هم اگه در حالت تعلیق-ap-تراول بن ترامپ باشین بعد پایان سپتامبر اون سال خودبخود رد میشوید چون پایان سال مالی جهت ویزا است.اما انصافشون بیشتره اول برگه ای میدن که بدون هیچ پرداخت یعنی همون 330 دلار میتونید خارج شوید چون تراول بن است.حداقل فقط پول هتل و پرواز و دکتر رو ضرر میکنید!!!! خداییش من اکتبر وقتم بود تا مطمین نشدن که میتونم درخواست ویور بدم پول نگرفتن بعد اینکه دیدن میتونم ویور بگیرم گفت برو صندوق اونم برا خودم فقط پول گرفتن در صورتی که دو تا همراه داشتم بعد اینکه بررسی کردن کامل که ویور شامل حالم میشه گفتن برو برای اون دونفر هم که خوب ویور شامل حالشون میشد پول بریز .انصاف داشتن .وقتی با دیدن نامه اصرار کنی و بگی اشکال ندره یعنی ما بهت گفتیم فعلا ویزا شامل حالتون نمیشه ولی طبق خواسته خودتون پول دادین.حداقل باید بهتون apمیزدن تا شاید تا سال دیگه این ترامپ قانونش رو برداره !!!این امارتیه خیلی بد بوده.من فکر میکردم امارت بهتر باشه!!!!!!!!!!اون طور که تو سایتی دیگر خوندم نوشته بود پارسال تنها به 318 ایرانی ویزا دادن که خوب احتمالا یا دو پاسه بودن یا در امریکا بودن یا ویور داشتن.به کیس های معمولی ویزا نمیدن متاسفانه.پولتونو هدر ندین.

بند212f برای کیسهای بدون ویور اعلام میشه که اگر بزنن هم تا پایان سپتامبر سال دیگه در حالت تعلیق میمونی اگر قانون تراول بن هم درست شه طول میکشه بهت برسه.حالت 21fw یعنی حالت که ممنوع هستی اما ویور یعنی دلیلی برای چشم پوشی از قانون منع ترامپ داری که اون هم 6 تا 11 ما ه میکشه که بهت ایا ویزا بدن یا ندن؟21fwرا فقط افیسر تشخیص میده که باید سه شط معروف داشتن همسر-فرزند-پدر-مادر در امریکا باشی که سیتی زن یا گرین کارت یا داخلخاک امذیکا باشند موقع مصاحبه.و دوم برای منافع ضرر نداشته باشی و اون نفر تو امریکا اگه تو نری به سختی بیافته.این سه شرط را داشته باشی تازه بهت 212fwمیدن که حداقلش شش ماه میکشه جوابتو بدناونم اگه خوش شانس باشی اولهای زمان مصاحبه لاتاری باشی یعنی شماره کیست پایین باشه که تو بازه شش تا 11 ماه به پایان سپتامبر نخوری!!!!!!!!!!!!!!!

مهر دارلترجمه کافیه .اصصصصصلا دادگستری ایرانو قبول ندارن که مهرشو لازم داشته باشن.منم مدارکم فقط با مهر مترجم بود و ایرادی نگرفتن نگران نباشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2019 نمایش پست ها
    دوستان گرامی بنده چند نکته رو بهتون بگم. من سه سال است که در یک موسسه تحقیقاتی در تایلند کار میکنم و دکترای شیمی دارم. و امسال از شانس بد ما در قرعه کشی لاتاری انتخاب شدم. تمام مراحل را طی کردم و هزینه زیادی هم کردم متاسفانه. آخر سر با گفتن این جمله که چون شما ایرانی هستید بنابراین طبق گفته پرزدنت ترامپ نمیتونم بهتون ویزا بدیم. گفت فقط در دو صورت شهروندان ایران میتونن در این لاتاری برنده نهایی باشن: دارای پاسپورت یک کشور دیگه باشن. یا اینکه یک فامیل درجه اول در آمریکا داشته باشن. من با اینکه شرایطم خیلی خوب بود و مطمئن بودم اگر این قانون تراول بن وجود نمیداشت انتخاب میشدم ولی متاسفانه راهی وجود نداشت. آخر سر این برگه رو پرینت کرد و بهم داد. اگر توجه کنید حتی وجود وایور هم فایده نداره و در توضیح مردود اعلام کردن ویزای بنده، بند نخست رو تیک زده است که در اونجا ذکر وایور هیچ کمکی نمیکنه. فقط خواستم بهتون بگم الکی پول خرج وایور نکنید. من عکس نامه ریجکت رو در لینک زیر براتون گذاشتم میتونید نگاه کنید.

https://postimg.cc/ctrDBpbV
    اگه جهت کارتون امریکا بودین الان گرین کارت داشتین چه حیف.نامه شما میگه شما 212fهستین یعنی ویور ندارین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    کتبا به شما چی اعلام شد ؟
    آیا بند 212f را برای کیس شما اعلام کردند یا اینکه بند 212fw.؟
    سلام
    یه برگ سفید و یه برگ قرمز رنگ بم تحویل دادند. ذر برگ سفید مشخصات پرونده و ... اما در برگ قرمز رنگ که نوشته بود( افسر کنسولری شما را تحت بخش 212f قانون مهاجرت و شهروندی طبق اعلامیه 9645 واجد شرایط برای ویزا نمیداند . و....)

سلام
    یه برگ سفید و یه برگ قرمز رنگ بم تحویل دادند. ذر برگ سفید مشخصات پرونده و ... اما در برگ قرمز رنگ که نوشته بود( افسر کنسولری شما را تحت بخش 212f قانون مهاجرت و شهروندی طبق اعلامیه 9645 واجد شرایط برای ویزا نمیداند . و....)
    شما پس بدون ویور بودین که یه ضرب ردتون کردن، اگه مثلا ویور داشتی مثل
    ARTIANA حداقل تو حالت AP نگه می‌داشتنت. پس مثل اینکه ویور نداشته باشی، انگار یه ضرب پولتو ریختی سطل آشغال.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)