صفحه 59 از 148 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    سلام
    امروز توی یه سایتی دیدم نوشته بود که در سال گذشته میلادی کلا ۳۲۰ نفر تونستن از طریق ویزای لاتاری وارد آمریکا بشن!!! با توجه به اینکه برندگان این دوره شرایط سخت تری نسبت به دوره قبل دارن فکر کنم که همه توی سفارت آمریکا قلع و قمع بشیم..‌‌. متاسفانه
    ببخشید، میشه لینک اون سایت رو بزارید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    امار ماهیانه صدور ویزا رو میتونی تو وبسایت وزارت خارجه امریکا ببینی. اخرین ماهی که امارش هست اکتبره که برای ایرانیا ویزای لاتاری صادر نشده ولی ماه قبلش (سپتامبر) ۱۹ تا دادن.

https://travel.state.gov/content/da....t-TableVII.pdf

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

شما پس بدون ویور بودین که یه ضرب ردتون کردن، اگه مثلا ویور داشتی مثل
    ARTIANA حداقل تو حالت AP نگه می‌داشتنت. پس مثل اینکه ویور نداشته باشی، انگار یه ضرب پولتو ریختی سطل آشغال.
    سلام به من دوتا برگه سفید دادند.یکی ویور تیک خورده بود .اون یکی نمیدونم چی بود فکر کنم APبوده.البته من هم امیدی به کلیرنس ندارم با این اوصاف.همه را رد میکنند منم سرکار گذاشتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام به من دوتا برگه سفید دادند.یکی ویور تیک خورده بود .اون یکی نمیدونم چی بود فکر کنم APبوده.البته من هم امیدی به کلیرنس ندارم با این اوصاف.همه را رد میکنند منم سرکار گذاشتن.
    اگر ویور خوردید و رفتید تو مرحله Ap احتمال بسیار بالا ok می شید .
    جدیدا یک مقاله خوندم که نوشته بود اگر افسر دو شرط اول معافیت از قانون را متقاضی قبول کنه برای شرط سوم که موضوع امنیت ملی است استعلام میگیره که گفته اکثرا تایید می شوند .
    انشاء الله شما هم تایید می شوید

Junior Member

راجع به قانون HR-392 چیزی شنیدین!؟

این قانون سهمیه سالیانه هر کشور رو برای گرین کارت لغو میکنه٬ که البته ربطی به سهمیه گرین کارت لاتاری نداره ولی الان ایرانیهای دانشجوی ساکن آمریکا رو که می خان برای اقامت اقدام کنند رو تحت تاثیر میزاره و مثل اینکه یه خورده فعالشون کرده...

https://www.opensecrets.org/news/201...ll-become-law/

امیدوارم توی چند ماه آینده کنگره یه قانون جامع وضع کنه که همه اینا رو شامل بشه
    ویرایش توسط manitl : December 11th, 2018 در ساعت 04:36 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    اگر ویور خوردید و رفتید تو مرحله Ap احتمال بسیار بالا ok می شید .
    جدیدا یک مقاله خوندم که نوشته بود اگر افسر دو شرط اول معافیت از قانون را متقاضی قبول کنه برای شرط سوم که موضوع امنیت ملی است استعلام میگیره که گفته اکثرا تایید می شوند .
    انشاء الله شما هم تایید می شوید
    اون سه تا شرط و میشه بگین چیه لطفا؟!

هرکس بتواند اثبات کند اولا در صورت عدم دریافت ویزا دچار سختی شدید خواهد شد و ثانیا برای امنیت ملی آمریکا مضر نیست و ثالثا برای منافع آمریکا مفید است میتواند مشمول معافیت شود.

[QUOTE=maya1385;2586276]اگر ویور خوردید و رفتید تو مرحله Ap احتمال بسیار بالا ok می شید .
    انشاء الله شما هم تایید می شوید[/QU

ممنون از امید دادنتون .امیدوارم درست بشه.

رفقا. من یک ایمیلی دریافت کردم مبنی بر :
    You have been selected among the lucky winners of the U.S. Green Card...
    از طرفی در سایت مهاجرتی امریکا و یکی دو جای دیگه خوندم که ایمیل برای کسی فرستاده نمیشه و باید خودتون چک کنید. ولی خب گفته فرم ۲۳۰ رو پر کن و بفرست به ایمیل
    nvc@mail-on.us .
    ایا این ایمبل مورد اطمینانه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)