صفحه 6 از 148 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (زلزله) - خواجه نصیر

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام چندین سال قبل سایتش فیل تر بود، ولی الان نیست. استفاده از فیل تر شکن توی ثبت نام تاثیر میذاره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان
    ميشه با گوشي موبايل ثبت نام كرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان 3 تا سوال داشتم
    1. اشکالی داره اگه 2 یا 3 ثبت نام با یک ایمیل انجام بشه؟
    2. خانم خانه داری که مدرک دیپلم نداره نمتونه ثبت نام کنه؟
    3. اقایی که مدرک دیپلم نداره و بنگاه ماشین داره چطور؟ میتونن ثبت نام کنن؟پیشاپیش ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام من 5 سال هست دارم ثبت نام میکنم تو این 5 سال ندیدم ف*ل*تر باشه
    استفاده از ف شکن تاثیری نداره
    من آدمی رو میشناسم که همه ساله برای حدود 30 نفر از امریکا ثبت نام میکنه ..اما اسمشون در نیومده
    اما خودم از ایران و بدون ف شکن ثبت نام میکنم...تو این 5 سال اسم یک نفر از کسایی که ثبت نام کردم در اومده و الان امریکاس

نقل قول نوشته اصلی توسط al_frd نمایش پست ها
    سلام چندین سال قبل سایتش فیل تر بود، ولی الان نیست. استفاده از فیل تر شکن توی ثبت نام تاثیر میذاره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhii نمایش پست ها
    سلام دوستان 3 تا سوال داشتم
    1. اشکالی داره اگه 2 یا 3 ثبت نام با یک ایمیل انجام بشه؟
    2. خانم خانه داری که مدرک دیپلم نداره نمتونه ثبت نام کنه؟
    3. اقایی که مدرک دیپلم نداره و بنگاه ماشین داره چطور؟ میتونن ثبت نام کنن؟پیشاپیش ممنون از پاسختون
    براي ايميل فكر نميكنم مشكلي داشته باشه هرچند كه ساختن ايميل هم راحت و بدون دردسره.
    شرط ثبت نام يا ديپلم يا دوسال سابقه كار اما در مورد شرايط و نوع شغلي كه بشه اطلاعي ندارم

برا بچه 3 ساله نیاز به ثبت نام جداگانه هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan amiri نمایش پست ها
    برا بچه 3 ساله نیاز به ثبت نام جداگانه هست؟
    سلام،
    خیر. یکی از شرایط ثبت نام این هست که شخص ثبت نام کننده باید حداقل مدرک دیپلم دبیرستان و یا 2 سال سابقه کار داشته باشه که طبیعتا بچه 3 ساله این شرایط رو نداره و فقط میتونه توی کیس پدر و مادر ثبت نام بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام خدمت دوستان . خواستم بدونم جریانبرای این بونافایدی چی هست ؟ آیا چنین قانونی تصویب گشته یرای قبولی در لاتاری؟ کیس من ap خوزده است

Junior Member

دوستان لطفا کمک کنین.من بعد از این همه سال که فرم لاتاری را پر میکنم متاسفانه وارد فرم 2 نشدم که باید اطلاعات همسرم را وارد میکردم.البته به سوالی که مربوط به ازدواج بود جواب مثبت دادم.الان میتونم فرم را ویرایش کنم؟میشه یک بار دیگه ثبت نام کنم؟اگر برنده بشم چی میشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi62 نمایش پست ها
    دوستان لطفا کمک کنین.من بعد از این همه سال که فرم لاتاری را پر میکنم متاسفانه وارد فرم 2 نشدم که باید اطلاعات همسرم را وارد میکردم.البته به سوالی که مربوط به ازدواج بود جواب مثبت دادم.الان میتونم فرم را ویرایش کنم؟میشه یک بار دیگه ثبت نام کنم؟اگر برنده بشم چی میشه؟؟
    سلام،
    طبق اطلاعات من اگر فرم رو ارسال کرده باشید، دیگه امکان تغییر در فرم رو ندارید. اگر یکبار دیگه ثبت نام کنید هم کلا ثبت نامتون برای لاتاری 2019 کنسل میشه (البته مگر اینکه قبل از 18 اکتبر ثبت نام کرده باشید که چون خودشون گفتن که ایراد داشته همه ثبت نامهای قبل از 18 اکتبر رو باطل اعلام کردن). در مورد اینکه اگر برنده بشید چه اتفاقی میوفته متاسفانه من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)