صفحه 67 از 148 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام ربطی ندارد کیسها به موقع اعلام میشوند.چون اپدیتهای کیس من مرتب انجام میشه اخریش 18 ژانویه بود تو ژانویه 3 بار اپ دیت شده پس کار میکنند وربطی به شات دان دولت ندارد.انشالله به موقع اعلام میشود من یک جایی خوندم اوظبی جاب آفر را میپذیرد دنبال جاب آفر از امریکا باشید شاید بتونید ویور بگیرین .موفق باشین.همدیگر را امید دهید نه دلسردی.شما وسطای فبریه نامه اتون میاد.نگران نباشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام ربطی ندارد کیسها به موقع اعلام میشوند.چون اپدیتهای کیس من مرتب انجام میشه اخریش 18 ژانویه بود تو ژانویه 3 بار اپ دیت شده پس کار میکنند وربطی به شات دان دولت ندارد.انشالله به موقع اعلام میشود من یک جایی خوندم اوظبی جاب آفر را میپذیرد دنبال جاب آفر از امریکا باشید شاید بتونید ویور بگیرین .موفق باشین.همدیگر را امید دهید نه دلسردی.شما وسطای فبریه نامه اتون میاد.نگران نباشید.
    اولین باره که این راه حل رو میشنوم٬ یعنی جاب آفر مشمول ویور میشه!؟

Junior Member

برای مصاحبه لاتاری چه سوالاتی میپرسن و اینکه من یه پسر 12 ساله دارم از اون هم مصاحبه میگیرن؟؟

سلام زیر 18 سال فکر کنم مصاحبه نداره پسر من 7.5 بود حتی انگشت نگاری به جاش از من گرفتن گفتن کوچک است.اما فرزندم که دو هفته بود 18 شده بود انگشت نگاری و مصاحبه شده .سوالات آیا قسم میخوری... والدین تو است؟دانشگاه رشته... قبول شدی چه کار میکنی؟(این سوالو از منم پرسیدن) و همین و بس بعد انگشت نگاری.سوالای خاص ندارن کلا دو دقیه هم نکشید اما افسر سومی که یک اقای غول پیکر امریکایی بود تمام این مدت فقط نگاه میکرد و حرکاترا انگا تحت نظر داشت و خانم افسر در حضور او میپرسید.از منم در حد همین پرسید قسم بخور راست میگی ...فلانی همسرته؟گرین کارتش کو؟کجا کارمیکنی؟دولتیه یا خصوصی؟تحصیلات چیه؟فرزندت الان پزشکی میخونه بعدا چه کار میکنید درسشو؟گفتم ترانسفر میکنم به امریکا.همین و السلام اصلا استرس نداشته باشید و ریلکس باشین من اونجا اونقدر که طول دادن واسه همین پرسیدن که در واقع بررسی میکردن یک چرتی هم زدم.دقت کنید از زمانی که وارد میشین تا حتی بعد خروج تمام دور و بر سفارت دوربین داره ریلکس باشین.برخوردشون خیلی دوستانه ام است.فقط یادتون باشه کپی پاسپورت سیتی زنو یا گرین کارت واسه هر کدوم فامیلتون دارین رو ببرین من واسه همسرم و برادر ایشون را بردم.و میخوان کسری مدرک نخورین چون زمانتون واقعا محدوده.من اکتبر رفتم هنوز کلیر نشدم.تمام مدارک رو ببرین و دسته بندی شده بدین .بوفق باشین.مصاحبه اتون کی است؟کجا ؟ایروان مثل اینکه بهتره .یادم رفت بگم اگر پرونده ای هم تو nvc دارین کپی رسید مدرک هر چی دارین ببرین.
    ویرایش توسط ARTIANA : January 21st, 2019 در ساعت 12:32 PM

بله دوستی که کار ما رو انجام میداد و کمکون میکرد -کارش این بود-گفت پارسال یک نفر اخر سپتامبر کلییر شد که جاب آفر داشت.اما الکی نباشه که بفهمند اصلا هیج جا دیگه ویزا نمیدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام از کجا این اپدیت ها رو میشه چک کرد و فهمید کیس در جریانه؟

Junior Member

سلام
    دوستانی که از KCC ایمیل برای ارسال مدارک دریافت کردند . لطفا راهنمایی بفرمایید که چه مدارکی تو این مرحله درخواست میشه و چقدر وقت می دهند تا ارسال کنیم و با چه فرمتی و چه حجمی باید مدارک ارسال بشه .
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که از KCC ایمیل برای ارسال مدارک دریافت کردند . لطفا راهنمایی بفرمایید که چه مدارکی تو این مرحله درخواست میشه و چقدر وقت می دهند تا ارسال کنیم و با چه فرمتی و چه حجمی باید مدارک ارسال بشه .
    ممنون
    تا حدود یک ماه بعد از دریافت ایمیل هم ارسال کنید مناسب هست و تهیش هم زمان طولانی نمی بره و شما نهایتا ۱۰ روزه می تونید مدارک خواسته شده رو تهیه کنید : تصویر اصل و ترجمه شناسنامه با مهر تایید مترجم / کارت پایان خدمت و ترجمه با مهر تایید مترجم / تصویر صفحه اول پاسپورت / گواهی عدم سوپیشینه که البته بعضی از دوستان می گن برای ایرانی ها نیازی نیست و ترجمه با مهر تایید مترجم و در صورتی که سوپیشینه دارید علت محکومیت و حکم اجرا شده و ترجمه با مهر تایید مترجم / - نیازی به تایید دادگستری برای هیچ کدام از موارد نیست _ من فرمت pdf ارسال کردم و با کیفیت نسبتا بالا اسکن کرده بودم و مشکلی پیش نیومد، کا البته در ایمیلشون گفتن اگر با گوشی هم عکس بگیرید و واضح باشه باز هم مورد قبول هست. اگر هم مدارک شما مشکلی داشته باشه به شما ایمیل می زنند و مشکل رو می گن تا رفع کنید.

https://tr.usembassy.gov/instruction...ants-oct-2016/

سلام خانم آذز این لینک چک وضعیت است.که تو ترکیه است .سه چهار ماه اونجا میمونه بعد میره واشنگتن لینکش همون ceac است که سرچ کنید میاد.اگه بخواهید تعدا اپ دیت هی من رو از اول بودنید ایناست :
    9-10-19-23-25-29 اکتبر و 6-20-23-28-نوامبرو 3-7-11-19-21-28 دسامبر و 3 ژانویه به بعد تو ceacرفت که 3-14-18 ژانویه است قبلا تو ceac میزدم همش خطا میداد.نمیدونم ما ایرانی ها چه گناهی کردیم اینجا به دنیا اومدیم دیفالتمون رو تروریست گذاشتن و ول هم نمیکنند .من که اضطراب کلافه ام کرده.به خاطر این نوشتم مدارک را کامل کامل کامل ببرین وقتتون اونجا کم میاد به راحتی میگن زمان لاتاری امسال تموم شد خداحافظ.

نقل قول نوشته اصلی توسط hedieh03 نمایش پست ها
    ARTIANA شما برنده شدین ؟رفتین مصاحبه ؟گرین کارت رو گرفتین؟
    بله من لاتاری بردم.اما از قبل همسرم برام تقاضای گرین کارت داده بود که پروسه اش دو سال دیگه نوبتمون بود لاتاری جلو انداخت.متاسفانه هنوز کلیر نشدم .دوتا اپدیت جدیدا داشتم.ضمنا یک موضوع جالب اینه که الان خوندم دوستی تو فروم نوشته بود از ایروان اکتبر مصاحبه بوده ۲۳ روزه کلیر شده و همسر و پسرش دوماهه تو دسامبر کلیر شدن و ویزا گرفتن.خوب دوستانی که مصاحبه نرفتن برن ایروان مثل اینکه ترکیه و دبی سخت میگیره.منم اشتباه کردم نرفتم ایروان .هم مخا رجتون کمتره هم نزدیکتر و ظاهرا بهتره.باز تحقیق بیشتر کنید من این رو تو بخش کلیرنس غیر تحصیلی ۲۰۱۹ خوندم.چون بعد اگه خدا بخواد و قبول کنند تازه دوباره هزینه پزشکی باید بدم و مخارج دوبرابر میشه.ترکیه بدترین و گرونترینه به نظر من.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)