صفحه 7 از 148 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi62 نمایش پست ها
    دوستان لطفا کمک کنین.من بعد از این همه سال که فرم لاتاری را پر میکنم متاسفانه وارد فرم 2 نشدم که باید اطلاعات همسرم را وارد میکردم.البته به سوالی که مربوط به ازدواج بود جواب مثبت دادم.الان میتونم فرم را ویرایش کنم؟میشه یک بار دیگه ثبت نام کنم؟اگر برنده بشم چی میشه؟؟
    اگر به سوال وضعیت تاهل جواب مثبت داده باشید به صورت خودکار وارد صفحه مربوط به مشخصات همسر می شید و باید اطلاعات مربوطه و عکس همسرتون رو آپلود کنید که اگر این کار رو نکنید اصلا نمیتونین فرم رو ارسال کنین. اگر فرم رو ارسال کردین دیگه امکان آنلاک و ویرایش وجود نداره. در صورت ثبت نام دوباره، هر دو ثبت نام باطل می شه.
    متاسفانه اشتباه در اعلام وضعیت تاهل، اشتباه در وارد کردن تعداد فرزندان، نداشتن تحصیلات ۱۲ ساله و جابجایی عکس فرد ثبت نام کننده و همسر فرد باعث رد شدن پرونده خواهد شد (به طور معمول اگر برنده بشید، اسمتون اعلام شده و به مصاحبه هم دعوت میشید ولی آفیسر مصاحبه کننده به دلایلی که عرض کردم پرونده رو رد میکنه).

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان
    جواب ها تا 3 هفته ی دیگه میاد. الان قوانینه مهاجرت چطوریه؟ این قانون ترامپ تکلیفش روشن نشد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarebaba2006 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جواب ها تا 3 هفته ی دیگه میاد. الان قوانینه مهاجرت چطوریه؟ این قانون ترامپ تکلیفش روشن نشد ؟
    سلام ...فعلا به خاطر لایحه ترامپ اگه کسی لاتاری ببره ویزا بهش نمیدن ولی به خاطر شکایتهایی که شد دیوان عالی امریکا قرار شد قانونی بودن لایحه رو بررسی کنه و نهایتا تا اخر ماه جون نتیجه رو اعلام کنه...اگه حکم به لغو لایحه بده دیگه مشکل ویزا حل میشه

Junior Member ahmad__ap آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Srbiau \ Master of software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط TriBeCa نمایش پست ها
    چجوری خبرشو میدن؟ ایمیلی یا مصلن با نامه پستی؟ یا خودادم بایس بره نیگاه کنه؟
    هیچ ایمیلی براتون ارسال نمیشه، خودتون باید برین و بررسی کنید.

سلام
    دوستان یه سوال:
    انشالله اگه کسی تو لاتاری برنده بشه(مثلا خودم )، حدودن چقدر زمان میبره تا ویزا صادر بشه؟
    من شنیدم حداقل ۶ ماه زمان میبره. درسته؟

Junior Member

سلام نتایج اومد؟

نمی دونم سایت اصلا باز نمیشه

Junior Member

من کانفرمیشن نامبر و اطلاعاتم رو کاملا درست میزنم ولی میگه اطلاعاتت وجود نداره
    حتی فورگت هم میزنم میگه اطلاعاتت وجود نداره.
    اگه ثبت نامم کامل نشده بود که اصلا کانفرمیشن نامبر نباید اصلا میداد!!!
    حالا باید چیکار کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kavy666 نمایش پست ها
    من کانفرمیشن نامبر و اطلاعاتم رو کاملا درست میزنم ولی میگه اطلاعاتت وجود نداره
    حتی فورگت هم میزنم میگه اطلاعاتت وجود نداره.
    اگه ثبت نامم کامل نشده بود که اصلا کانفرمیشن نامبر نباید اصلا میداد!!!
    حالا باید چیکار کنم ؟

ثبت نام لاتاری 2019 با مشکل مواجه شده بود و ثبت نام های اولیه باطل شده بودن و از مردم خواسته شده بود دوباره ثبت نام کنن

شما دوباره ثبت نام کرده بودید ؟؟؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

دوستان سلام. کسی که توی آمریکا با ویزای f1 تحصیل میکنه. و در همین حین لاتاری برنده بشه. دیگه نیاز نیست که سفارت بره. ذرسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)