صفحه 70 از 148 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام کارت ملی یادتون رفته.اگر فامیلی دارین گپی پاس پورا امریکایی و گرین کارت .همه ترجمه شده یک سری کافیه.آخرین روزها واکسن انفلونزا رو بزن که قبول کنند.کارت واکسن هم که از پاسنور گرفتی دیگه بین المللیه.فرم 5535 را فایلشو اماده داشته باش ورد .چون میگن ای میل میکنند واسه من همون شب مصاحبه ای میل کردنو من فایلها رو بلافاصله فرستادم.هر نفر یک 5535 میخواد.از من گواهی اشتغال به کار نگرفت اما پرسید کجا کار میکنم و خصوصیه یا دولتی.برای ما که سه نفربودیم دوتا واکسن ابله خوردیم حدود 734 دلار شد.البته فکر کنم به ما رحم کردن!!!! چون خانمی بود با بچه 1 یا دو سال طفللی علی رغم زدن واکسن قبول نکردن و مجداا بچه را واکسن زدن و مادره از شدت خشم میخواست خوش رو بکشه.پاسپورتها رو پس میدن ضمنا اصل تمام مدارک همراتون باشه.پاسپورت را وقتیانشالله کارتون AP, ویور و.... تمام شد مجددا یا پیک آپ میکنی یا حودت میری.که اگر نزدیک 6 ماه باشین مجددا باید برین ترکیه و پزشکی رو انجام بدی چون تا شش ماه اعتبار داره .پاسپورتو پس میدن.موفق باشین.
    دوتا واکسن فقط آبله مرغون ۷۳۴ دلار ؟!؟!پس کل ازمایشها چقدر میشه؟
    با توجه به گفته های شما من باید برای دریافت پاسپورت دوتا سه روز بعد از مصاحبه بلیط برگشتم و بگیرم درسته ؟!

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام.
    تا اونجایی که من میدونم پاسپورتها رو همون روز و بعد از مصاحبه برمیگردونن. مگر اینکه شما ویزا یکضرب بگیرین که در اینصورت پاس های شما رو دو سه روز نگه میدارن و بعد با ویزای ورود به امریکا به شما پس میدن.
    البته با شرایط فعلی بنظرم ویزا یکضرب گرفتن کار اسونی نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    ادرس پستی واسه اینکه اگر یک ضرب شی دو روز ویزا و پاس رو بفرستن اون مکان .اگر جایی رو ندارین ادرس هتل رو که رزرو کردین بدین چون یک جوری تایید کردن زمان مصاحبه است.حتما انجامش بدین.
    ممنون
    من دارم برای تعیین وقت پزشکی از طریق ایمیل دکتر مونگان وقت میگیرم ،روز مصاحبه ی من در انکارا صبح روز دوشنبه ست ،
    ۱. کارهای پزشکی که باید انجام بشه چندروز طول میکشه ؟ منظورم اینه همه در یک روز انجلم مشه و همون روز هم جواب رو میدن یا باید چند روز برای جوابش منتظر بمونم ؟
    ۲. از دوستایی که رفتن برای مصاحبه لطفا بگین از هزینه ی هتل و بلیط ،کل هزینه های جانبی مثل هزینه سفارت و هزینه های پزشکی یا هر هزینه ای که لازمه و من نمیدونم چقدر میشه ؟!
    میخوام تخمین بزنم تقریبا باید چقدر پول همراهم باشه و هزینه م کلا چقدر میشه ؟!
    ویرایش توسط Butterfly64 : January 30th, 2019 در ساعت 12:28 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    ممنون
    من دارم برای تعیین وقت پزشکی از طریق ایمیل دکتر مونگان وقت میگیرم ،روز مصاحبه ی من در انکارا صبح روز دوشنبه ست ،
    ۱. کارهای پزشکی که باید انجام بشه چندروز طول میکشه ؟ منظورم اینه همه در یک روز انجلم مشه و همون روز هم جواب رو میدن یا باید چند روز برای جوابش منتظر بمونم ؟
    ۲. از دوستایی که رفتن برای مصاحبه لطفا بگین از هزینه ی هتل و بلیط ،کل هزینه های جانبی مثل هزینه سفارت و هزینه های پزشکی یا هر هزینه ای که لازمه و من نمیدونم چقدر میشه ؟!
    میخوام تخمین بزنم تقریبا باید چقدر پول همراهم باشه و هزینه م کلا چقدر میشه ؟!
    من شنیدم برای بچه های زیر 12 سال 4 روز طول میکشه برای بزرگا ماکسیمم 2 روز

دوستان لطفا اگه کسی در مورد هزینه ها چیزی میدونه بگه که تقریبی چقدر باید پول همزاهمون باشه ؟
    بلیط و هتل و که کنار بذاریم من واقعا فکر نمیکردم کل آزمایشها از ۳۰۰ دلار بیشتر بشه ولی الان که این دوستمون گفت فقط هزینه آبله مرغون شده برای دونفر ۷۳۴ دلار خیلی ترسیدم که نکنه پول کم ببرم باخودم .
    لطفا کسایی که سفارت ترکیه رفتن منو راهنمایی کنن

من برای سفارت باید به ایروان برم . توی سایت سفارت ارمنستان هزینه مدیکال هر نفر بالای ۲ سال رو ۷۰۰۰۰ درام نوشته بود بعلاوه هزینه رادیولوژی رو که اونم ۱۲۰۰۰ درام زده بود . یعنی تا اینجاش بدون هیچ واکسنی میشه ۸۲۰۰۰ درام یا به عبارتی ۱۸۸۰۰۰۰ تومان .
    فکر کنم که با هزینه احتمالی واکسن باید نفری ۲۳۰۰۰۰۰ تومان در نظر بگیرین.

برای من وقت مصاحبه در سفارت ابوظبی آمده. اقوام نزدیک هم در آمریکا ندارم. به نظر شما رفتن من فایده داره یا پول هدر دادنه؟ آیا کسی راهکاری داشته تا حالا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid202020 نمایش پست ها
    برای من وقت مصاحبه در سفارت ابوظبی آمده. اقوام نزدیک هم در آمریکا ندارم. به نظر شما رفتن من فایده داره یا پول هدر دادنه؟ آیا کسی راهکاری داشته تا حالا؟
    100 درصد فایده داره. چرا نداشته باشه؟ شما برو، یه دلیلی هم واسه رفتنت بیار. حتما نباید همه اونجا فامیل درجه یک داشته باشن. من مطمعنم یه اتفاقاتی تا آخر 30 sep میافته و دموکراتا اختیاراته این مردک رو کم میکنن. وضع اینطوری نمیمونه.

آرزوی موفقیت برای Paristook ،sirous_5413 ،Butterfly64 دارم و امیدوارم این هفته با قدرت برن و خبرای خوبی واسمون بیارن و هممون روحیه بگیریم.

منتظر گزارش لحظه به لحظتون هستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    من برای سفارت باید به ایروان برم . توی سایت سفارت ارمنستان هزینه مدیکال هر نفر بالای ۲ سال رو ۷۰۰۰۰ درام نوشته بود بعلاوه هزینه رادیولوژی رو که اونم ۱۲۰۰۰ درام زده بود . یعنی تا اینجاش بدون هیچ واکسنی میشه ۸۲۰۰۰ درام یا به عبارتی ۱۸۸۰۰۰۰ تومان .
    فکر کنم که با هزینه احتمالی واکسن باید نفری ۲۳۰۰۰۰۰ تومان در نظر بگیرین.
    ممنون توی سایت آنکارا هم نوشته ۲۵۰ دلار هزینه دزشکی ولی چون اون دوستمون گفته بود دوتا واکسن آبله مرغون شده ۷۳۰ دلاربرای دونفر که میشه مفری ۳۶۵ دلار فقط برای یک واکسن، یهو شوکه شدم که پس کل هزینه ها چقدر قراره بشه ...ممنونم

من فکر میکنم اون دوستمون منظورش این بوده که هزینه های پزشکی کلا برای دونفر با واکسن ابله شده ۷۳۰ دلار. اخه زیاد منطقی بنظر نمیاد که فقط دوتا امپول بشه ۷۳۰ دلار. ضمنا هزینه های پزشکی برای بزرگسال و کودک متفاوته. و معمولا هزینه کودکان زیر ۱۲ سال بیشتر هست.
    من خودم شخصا مبلغ ۳۰۰ دلار برای هر نفر در نظر دارم که برای مدیکال ببرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)