صفحه 74 از 148 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    عزیزان و دوستان گرامی، Paristookو sirous_5413، چی شد؟ رفتین سفارت؟
    خبر خوب یا بد هر چی دارین بزارین اینجا، مارو بی خبر نزارین .
    منتظریم.
    درود دوست گرامی / وقت سفارت رو من تایید کردم ولی برای 21 اسفند مصاحبه هر دو ما هست و شما باید تا اون روز منتظر بمونید/ فعلا که در حال جور کردن مدارک هستم ولی مطمئن باشید بی خبر نمی گذارم شما رو.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Paristook نمایش پست ها
    دوستان 3 تا سوال دارم: 1. ثبت نام کوریر دقیقا برای چیست و برای ایرانی ها که در صدور ویزای آنها سخت گیری می شود کاربردی به جز تایید وقت سفارت دارد؟ پاسپورت های ما بعد از مصاحبه مستقیما تحویل خودمان می شود و تحویل کوریر که نخواهد شد؟
    2. وکیل مهاجرتی به من راهنمایی کردند که هزینه مدیکال در حال حاضر هزینه اضافی است و برای مصاحبه نیازی به بردن مدیکال نیست چون بعد از 6 ماه منقضی می شود و اگر قرار شد برای بنده ویزا صادر شود آنوقت برای مدیکال اقدام کنم. نظر شما چیست؟
    3. همچنین به من گفتند می توانی بعد از مصاحبه فورا به ایران برگردی و نیازی به ماندن حتی یک روز هم نیست. نظر شما چیست؟
    سلام ولی من رفتم ازم cd و مدارک رو گرفتن.این موضوع که پزشکی نرین و یک راست برین سفارت بدون پزشکی رو بپرسین چون تو سایت اصلی جز نیازها زده.من که معاینه پزشکی رفتم و مدارکش هم بردم.بازم مطمین شین.سفارتتون کجاست.؟لطفا بفرستین.ایروان خیلی راحتتر ویزا میده .یکی از دوستان ازایروان- نوشته بود دو ماهه گرفته.که خیلی عالیه!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام ولی من رفتم ازم cd و مدارک رو گرفتن.این موضوع که پزشکی نرین و یک راست برین سفارت بدون پزشکی رو بپرسین چون تو سایت اصلی جز نیازها زده.من که معاینه پزشکی رفتم و مدارکش هم بردم.بازم مطمین شین.سفارتتون کجاست.؟لطفا بفرستین.ایروان خیلی راحتتر ویزا میده .یکی از دوستان ازایروان- نوشته بود دو ماهه گرفته.که خیلی عالیه!!!!!!!!!
    خیلی ممنون از راهنماییتون. اتفاقا سفارت من هم ایروانه.

[QUOTE=Paristook;2595823]خیلی ممنون از راهنماییتون. اتفاقا سفارت من هم ایروانه.

موفق باشین.البته الان دیدم اون آقا سفارتشون ایروان بود و ویزای J1گرفته بود.بهر حال موفق باشین خبرشو بدین.

[QUOTE=ARTIANA;2595824]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Paristook نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون. اتفاقا سفارت من هم ایروانه.

موفق باشین.البته الان دیدم اون آقا سفارتشون ایروان بود و ویزای J1گرفته بود.بهر حال موفق باشین خبرشو بدین.

https://travel.state.gov/content/tra...issuances.html

این لینک را ببینید پارسال اولین سری که 4 نفر بودن در فبریه اعلام شده من چک کردم از اکتبر تا آخر دسامبر 2018 که همین سال 2019 میشه کسی را تا حالا از ایران DVنگرفته.

https://travel.state.gov/content/tra...issuances.html

https://travel.state.gov/content/dam...sa%20Class.pdf

DV1نفر اصلی است DV2همسر نفر اصلی استDV3فرزند نفر اصلی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    Cd چیو ازتون گرفتن ؟!

کارتهای واکسن و ... یک cd کرده بودن .البته یک cd رو بهم دادن شایدم دوتا cd بود والا اونقدر اضطراب داشتم که هیچ چیز یادم نیست کلی الان یک cd ازشون دارم به علاوه یک برگه که اگر خواستم بچه ها رو مدر سه یا دانشگاهی بفرستم مدرکی داشته باشم چون کارت واکسنها رو میگیرن.چون خودشون یا داشتن یا خوب وارد سایت از طریق پزشکشون شده بود.به خاطر این میگم پزشک سفارت برین تا بهانه نداشته باشن و کارتون عقب بیافته.البته من سری سوم هپاتیت رو هم زدم تاریخشو از پرونده هلال احمر پرسیدم و زدم.الان اگه قبول بشم نمیدونم مدارک پزشکی چی ببرم همون cdرا با ادامه واکسن هپاتیت و دوباره انفلونزا.گیری افتادیم ها با این تراول بن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    عزیزان و دوستان گرامی، Paristookو sirous_5413، چی شد؟ رفتین سفارت؟
    خبر خوب یا بد هر چی دارین بزارین اینجا، مارو بی خبر نزارین .
    منتظریم.
    سلام
    بنده چند روز پیش به سفارت امریکا در ایروان ایمیل زدم که با توجه به شرایطی که ما ایرانیان داریم و معمولا پروسه صدور ویزا برای ما خیلی مشکل و زمانبر هست ایا امکان داره که من به مصاحبه بیام و در صورتی که ویزای من تایید شد ( در هر زمانی) مدارک مدیکال رو ارایه کنم؟ امروز از سفارت برای من جواب اومد که خیر و باید حتما در زمان مصاحبه مدارک مدیکال رو ارایه کنید و گرنه درخواست ویرای شما رد میگردد.
    حالا باتوجه به این و این که من بخاطر محدودیت کاری و زمانی هنوز نتونستم وقت مدیکال و پرواز به ایروان رو ست بکنم قصد دارم که درخواست تعویق مصاحبه رو بدم . فقط نمیدونم برای درخواست تعویق باید به سفارت ایمیل بزنم یا به kcc ؟؟ اگر از دوستان کسی اطلاع داره به بنده هم خبر بده ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirous_5413 نمایش پست ها
    سلام
    بنده چند روز پیش به سفارت امریکا در ایروان ایمیل زدم که با توجه به شرایطی که ما ایرانیان داریم و معمولا پروسه صدور ویزا برای ما خیلی مشکل و زمانبر هست ایا امکان داره که من به مصاحبه بیام و در صورتی که ویزای من تایید شد ( در هر زمانی) مدارک مدیکال رو ارایه کنم؟ امروز از سفارت برای من جواب اومد که خیر و باید حتما در زمان مصاحبه مدارک مدیکال رو ارایه کنید و گرنه درخواست ویرای شما رد میگردد.
    حالا باتوجه به این و این که من بخاطر محدودیت کاری و زمانی هنوز نتونستم وقت مدیکال و پرواز به ایروان رو ست بکنم قصد دارم که درخواست تعویق مصاحبه رو بدم . فقط نمیدونم برای درخواست تعویق باید به سفارت ایمیل بزنم یا به kcc ؟؟ اگر از دوستان کسی اطلاع داره به بنده هم خبر بده ممنون میشم.
    با درود فکر می کنم باید به سفارت ایمیل بزنید / ولی چون وقت شما کم هست و ممکنه وقت از دست بده ارسال ایمیل برای هر دو مورد گه ضرری نمی زنه. عین متن ایمیل رو هم به kcc و هم به سفارت ارسال کنید و ببینید چی می شه ....

من تو امریکا زندگی میکنم و برنده شدم برای ۲۰۱۹. کس دیگه ای هم تو شرایط من هست امسال یا پارسال برنده شده باشه؟

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)