صفحه 8 از 148 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان سلام. کسی که توی آمریکا با ویزای f1 تحصیل میکنه. و در همین حین لاتاری برنده بشه. دیگه نیاز نیست که سفارت بره. ذرسته؟
    تو همون امریکا کاراشون انجام میشه

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

ممنونم از پاسختون. در چنین حالتی کارها سریعتر پیش میره؟ منظورم اینه که به نظر میاد مشکلی برای متقاضی نباید وجود داشته باشه. درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chipich نمایش پست ها
    تو همون امریکا کاراشون انجام میشه

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه هر سال تا چه شماره کیس نامبری حدودا فراخونده میشن؟ من درست در جریان نیستم روند کار چجوریه.اگه مثلا شماره خیلی بزرگ باشه کلا باید بیخیال بشیم؟(به فرض اینکه جریان ویزا بدتر نشه)

Junior Member

سلام دوستان من چندتا سوال داشتم اول اینکه آدرس ارسال گرین کارت و لندینگ که تو فرم اولیه باید وارد کنیم قابل تغییر هست یا نه؟
    اگر بعد از برنده شدن ازدواج ثبت کنیم همسر رو میتونیم به کیس اضافه کنیم؟
    امسال تا کیس نامبر چند دعوت میشن؟
    مهلت تکمیل و ارسال فرم اولیه تا کی هست و اینکه زودتر تکمیل و ارسال بشه تاثیری توی زمان داره یا همه چی بستگی به کیس نامبر داره؟
    آیا فرقی میکنه که ویزا آفیس کجا باشه؟
    و سوال آخر اینکه اگه کسی گروهی میشناسه واسه برنده های گرین کارت امسال لطفا معرفی کنه

Junior Member

سلام من الان چک کردم و اسمم دراومده ،اصلا نمیدونم باید چکار کنم ؟!تازه اومدم آلمان میتونم از آلمان هم اقدام کنم یا حتما باید از ترکیه اقدام کرد ؟
    اگه کسی میدونه لطفا بمن بگه از کجا شروع کنم؟
    ممنون

سلام دوستان من امسال قبول شدم و در پوست خودم نميگنجم������ اميدوارم همتون سال اينده قبول شيد و اين حس رو تجربه كنيد
    فقط سوال من اينه كه من با كيس نامبر ٣٠٠٠ حدودا چه زماني نوبت من ميشه برم براي مصاحبه و اگه قبول شم چه زماني ميتونم وارد امريكا شم چون دانشجو ترم ٤ هستم و الان موندم درسم تا ٢ سال ديگه تموم ميشه و اگه نشد شايد انصراف بدم از دانشگاه و اگه انصراف بدم ميتونم برم اونجا ادامه بدم و واحد هاي ايران را قبول دارن ياخير؟و در اخر اگه كسي گروهي واسه برنده ها زده ممنون ميشم اگه به من هم اطلاع بده
    يا تشكر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmasood_ep نمایش پست ها
    سلام دوستان من امسال قبول شدم و در پوست خودم نميگنجم������ اميدوارم همتون سال اينده قبول شيد و اين حس رو تجربه كنيد
    فقط سوال من اينه كه من با كيس نامبر ٣٠٠٠ حدودا چه زماني نوبت من ميشه برم براي مصاحبه و اگه قبول شم چه زماني ميتونم وارد امريكا شم چون دانشجو ترم ٤ هستم و الان موندم درسم تا ٢ سال ديگه تموم ميشه و اگه نشد شايد انصراف بدم از دانشگاه و اگه انصراف بدم ميتونم برم اونجا ادامه بدم و واحد هاي ايران را قبول دارن ياخير؟و در اخر اگه كسي گروهي واسه برنده ها زده ممنون ميشم اگه به من هم اطلاع بده
    يا تشكر فراوان
    اول از همه بهتون تبریک میگم
    نکته ای که وجود داره این هستش که سفارت آمریکا شناخت کاملی نسبت به مساله سربازی داره. در واقع شما یا سربازی رو انجام دادید و یا انجام ندادید.اگر سربازی رو انجام دادید خیلی مهمه که کجا خدمت کردید. مثلا اگر سپاه خدمت کرده باشید خیلی خوب نیست و همچنین اگر پروژه کسر خدمت برای ارگان های نظامی انجام داده باشید هم خیلی برای سفارت جالب نیست. اگر سربازی شما انجام نشده باشه باید اجازه خروج شما رو بدونن که چی هست . طبیعتا شما اجازه خروج بلند مدت رو نخواهید داشت(با توجه به اینکه در حال حاضر دانشجو ترم 4 کارشناسی هستید) و این به احتمال بسیار زیاد تاثیر منفی خواهد داشت.
    نکته دوم اینکه نظام وظیفه برای مقطع کارشناسی معافیت تحصیلی برای خارج از کشور صادر نمیکنه. به عبارت بهتر شما قانونا نمیتونید از کشور به جهت تحصیل در مقطع کارشناسی خارج بشید و یا انتقالی بگیرید. در ادامه ماجرا هم باید عرض کنم که وقتی پرونده نظام وظیفه شما مشکل داره ، دیگه خبری از ارز ذولتی برای تحصیل و زندگی هم وجود نداره.
    موفق باشید

سلام،
    من الان مشغول تحصیل هستم و درسم july 2019 تموم مشه. اگه الان DS260 را سابمیت کنم و وقت مصاحبه بگیرم. بعد 6 ماه وقت دارم برم آمریکا. آیا این 6 ماه ممکنه قبل از اینکه مدرکم را بگیرم تموم بشه. آیا می تونم به سفارت بگم مهلت ویزا را طوری تنظیم کنند که بتونم اول مدرکم را بگیرم؟

دوستان سلام
    من این سوال رو دیروز هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد و دوباره دارم میپرسم.
    من مادرم مرحله اول رو انتخاب شده ولی مشکل اینجاست که وقتی فرم رو پر میکردیم اسم پدرم رو لیست نکردیم زیرش به عنوان همسر.
    میشه بعدا این اسم رو اضافه کرد؟ یا کلا چی کار باید کرد؟
    ممنون میشم یه اطلاعاتی بدین.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmasood_ep نمایش پست ها
    يا تشكر فراوان
    دوست عزیز و بسیار خوش شانس .باید بگم بهتون که طبق قانون جدید اونایی که لاتاری می برن باید حتما حتما امریکا فامیل درجه 1 داشته باشن و گرنه حتی در صورت قبولی هم بهتون ویزا نمیدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)