صفحه 80 از 148 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون
    الان مثلا من که وقت مصاحبه م اعلام شده و من احتمالا نمیرم چطور هم وقتم و عقب بندازم هم برای ایروان تقاضا کنم ؟!
    فکر کنم باید برید تو فرم ds-260 را بازکنید و جزییات رو باز کنید نگاه کنید جزییات فرمتون همه اش است فکر کنم برین بخشی که سفارت را زدید و اون را ایروان کنید.یعد سیو کنید و بفرستی. البته فکر میکنم.باز بپرسین .میتونید ای میل بزنید کی سی سی با ای میل زیر
    ankaraiv@state.gov
    و بپرسین .البته تمام مشخصات خودتون نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و شماره کیس اینها را بدین و بپرسین سریع یک روزه جواب میدن چه کار کنید.اما من فکر کنم راهش بالا است.موفق باشین.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    فکر کنم باید برید تو فرم ds-260 را بازکنید و جزییات رو باز کنید نگاه کنید جزییات فرمتون همه اش است فکر کنم برین بخشی که سفارت را زدید و اون را ایروان کنید.یعد سیو کنید و بفرستی. البته فکر میکنم.باز بپرسین .میتونید ای میل بزنید کی سی سی با ای میل زیر
    ankaraiv@state.gov
    و بپرسین .البته تمام مشخصات خودتون نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و شماره کیس اینها را بدین و بپرسین سریع یک روزه جواب میدن چه کار کنید.اما من فکر کنم راهش بالا است.موفق باشین.
    اخه این فرم که لاک هست پس باید اول تقاضای انلاک بدم ؟!

سلام فکر کنم بله.

Junior Member

کسی برای مصاحبه لاتاری جدیدا رفته آنکارا که بگه چجور سوالاتی پرسیدن؟؟ شرایط چجور بوده؟؟

سلام
    دوستایی که محل مصاحبه شونو زدن ترکیه ولی میخوان تغییر بدن به ایروان یا جای دیگه لطفا قبل از اینکه ایمیل تاریخ و ساعت مصاحبه براشون بیاد سریع به kcc ایمیل بزنن و * اسم کامل همانطور که در پاسپورت هست
    * کیس نامبر کامل
    * تاریخ تولد MM/DD/YYYY
    و درخواست آنلاک فرمشون و بدن و تغییر محل مصاحبه رو انجام بدن .
    چون من میخواستم عوض کنم ولی بهم ایمیل زدن که در مورد کیس شما بدلیل اینکه به سفارت انکارا ارجاع دادیم و تاریخ و ساعت مصاحبه اعلام شده نمیتونیم هیچ تغییری ایجاد کنیم .

سلام برای تکمیل فرم 5535 باید دستی پر کنیم یا از طریق ایمیل بهشون ارسال کنیم ؟!اگه از طریق ایمیل باید ارسال کنیم با چه فرمتی باید باشه؟!

فرمش به فرمت ورد است خودشون بعد مصاحبه بهتون ای میل میکنند به من صبح مصاحبه کردم و شب ساعت هفت و.. فرمش رو ای میل زدن که پر کنم من سه فرم برای خودمون از پیش اماده کرده بودم سریع همونها را ای میل کردم .فکر کنم فایل رو در پستهای قبلی ام گذاشتم .اونا رو اماده کنید سوال داشتین بپرسین.فقط برای هر نفر حداگانه فرم پر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash45 نمایش پست ها
    سلام
    من اول بگم شما وقتی برسید سفارت یه برگه میدن بهتون به زبان فارسی و انگلیسی. بهتون میگن بخونید بعد پول پرداخت کنید. خلاصش اینه که شما میدونید که بخاطر ممنوعیت سفر اگر جز: 1. استثنا (پاسپورت کشور دیگه و...) 2. معافیت (سه شرط) قرار نگیرید ریجکت میشید و پول پس داده نمیشه. من و ایرانی های دیگه با اینکه آماده بودیم طرز نوشتار این برگه جوری بود که کمی جا خوردیم انگار که نرسیده خبر بد بشنوی.
    اگر مدرکی سفارت گفته بیارید 100% بیارید و قوانین سفارتی که میخواید برید هم بخونید. مثلا من باید وقتم رو بصورت آنلاین رجیستر میکردم و برگشو پرینت میکردم.
    آقایی بخاطر نداشتن رزومه کاری و نداشتن دیپلم برابر دیپلم آمریکا ریجکت شد. اگه دیپلمتون برابر نیست سابقه کاری نشون بدید چون اینو یه سری ایرانی ها یا نمیدونستن یا نداشتن. رزومه فراموش نشه. من جز استثنا یا معافیت قرار نمیگیرم ولی اجازه دارید معافیت تحویل بدید البته بستگی به سفارت و افسر هم داره.
    اگر سربازی رفتید یا در جایی دولتی کار میکنید آماده باشید که سوال زیاد بپرسن.
    افسر در آخر به من گفت شرایط خیلی سخته من نمیخوام امیدت بالا باشه.
    پول دارید هدر میدید؟! نمیدونم. ولی اطلاعات بالا رو روش فکر کنید.
    سلام بچه ها رزومه کاری رو باید به چه صورت آماده کنیم تا بپذیرن ؟!
    قوانین سفارت در آنکاراچیه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    کارت ملی- تمکن مالی از بانک با مهر بانک به دلار نفر اول فکر کنم نفر اول 15000 دلار و به ازایهر نفر خانواده 5000 دلار البته بانک به دلار 4200 بهتون برگه میده پس 15000 *4200 باید برای یک نفر حداقل باشد گردش حساب نمیخوان- ترجمه اخرین مدرک تحصیلی- گواهی دو سال اشتغال به کار .شما اگر خانم مجرد هستید یک فرم هست که تعهد میدهید به تا گرین کارت گرفتین ازدواج نکنید.نمیدونم فرمش چیه ولی از دختر 18 ساله ام گرفتن.فرم اولیه همون مدارک نامبرده که خواستن فکر کنم i-260 هستش .کافیه اما خواستین برین سفارت موارد بالا لازمه.
    بچه ها ببخشید من چون نزدیک به مصاحبه م هست ویسری سوال برام پیش میاد با خوندن این متنها ،گواهی اشتغال بکار حتی اگه فوق لیسانس داشته باشیم هم میخوان ؟! اگه سابقه کاری مال چند سال پیش باشه کافیه ؟!فقط نامه از محل کار کافیه یا سابقه بیمه هم میخوام ؟!

من توی فورم گشتم ولی فرم ۵۵۳۵ رو پیدا نکردم ،یکی از بچه ها گفته که دوستش به سفارت انکارا ایمیل زده برای فرم ولی بعدش هرچی میگردم پیدا نمیکنم . میشه لطفا فرم رو با فرمت ورد اگه کسی داره بفرستین ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)