صفحه 81 از 148 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

من به سفارت امريكا تو كشوري كه هستم ايميل زدم گفتم من نتونستم وقت مديكال بگيرم لطفا مصاحبه منو عقب بندازين ، و اونا بهم ايميل زدن مدارك ضروري براي مصاحبه اينا هستن و با قرمز بزرگ نوشته بود چون مشخص نيست وبزا بدن يا نه، مديكال ضروري نيست، اين بيشتر منو ترديد انداخت براي نرفتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

البته سفارت با سقارت فرق میکنه ایینا خیلی دقیق و مشخص بهم گفتم مدیکال در حال حاضر نمیخوایم نمیدونم واقعا کسی تا الن دریچه امیدی دید بعد رفتن به مصاحبه؟ من مصاجبم یک هفته دیگه هست هنوز دو دل هستم برای رفتن چون کاملا به طور واضح نوشته تو سایتش به اف و ام و جی میدند به ایمیگرنت ویزا نمیدند .

Junior Member

سلام من فرم رو دارم ولی نمیدونم چه جوری بفرستم توو گروه

Junior Member

کسی امسال از طریق لاتاری ویزا گرفته (اونهایی که ساکن ایران باشن)؟ سوالات مصاحبه رو کجا میشه پیدا کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryap نمایش پست ها
    البته سفارت با سقارت فرق میکنه ایینا خیلی دقیق و مشخص بهم گفتم مدیکال در حال حاضر نمیخوایم نمیدونم واقعا کسی تا الن دریچه امیدی دید بعد رفتن به مصاحبه؟ من مصاجبم یک هفته دیگه هست هنوز دو دل هستم برای رفتن چون کاملا به طور واضح نوشته تو سایتش به اف و ام و جی میدند به ایمیگرنت ویزا نمیدند .
    میشه بپرسم کدوم کشور هستین ؟!

[QUOTE=Butterfly64;2598848]میشه بپرسم کدوم کشور هستین ؟![/QU

خداییش دزدا و جنایتکارها رو این طور بررسی نمیکنند که با ایرانی ها رفتار میکنند.من 9 اکتبر مصاحبه ام بود ویور همسر دارم -همسرم اونجاست -دوبچه تو ایران-تا حالا 19 تا آپدیت تو ترکیه داشتم 6 اپدیت تو واشنگتن هنوز در حالت 212fw هستم.اخرین اپدیت با فاصله دوروز دیروز بود.یعنی ما این قدر بد و خطرناکیم که خودمون نمیدونستیم؟ خلاصه وضع اینه .ما که مجددا باید چک پزشکی بشیم با این وضع.کیسهای f2a میشناسم که 1.5 ساله تو بررسی اند.!!!!!!!!حالا با لاتاری باز مجبورن زودتر جواب بدن.تا 30 سپتامبر اکی ششششششششدی هیچ نشدی دیگه نشدی.تعداد کیس dv1 پارسال 33 مورد بود .که تقریبا اکثر شون تو سپتامبر اکی شدن.واقعا اولین کیس پارسال تو فوریه اکی شده.امسال هنوز خبری انیست.افغانی ها و عراقی هاو... وضع شون از ما بهتره

یک خبر خوش اینه که الان من دیدم ژانویه 2019 یعنی ماه پیش یک ایرانی dv1 بهش ویزا دادن .خوب بود

https://travel.state.gov/content/tra...issuances.html
    اینم لینک تو سایت سفارته .
    https://travel.state.gov/content/tra...issuances.html
    ویرایش توسط ARTIANA : February 23rd, 2019 در ساعت 11:48 AM

من مصاحبه م برای صبح زود دوشنبه چند هفته دیگه میشه ،سوالم اینه اگه روز جمعه وقت مدیکال بگیرم جواب آزمایشهارو شنبه بهم میدن ؟!با توجه به اینکه یکشنبه تعطیله و شنبه هم نیمه وقت هستن !

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    من مصاحبه م برای صبح زود دوشنبه چند هفته دیگه میشه ،سوالم اینه اگه روز جمعه وقت مدیکال بگیرم جواب آزمایشهارو شنبه بهم میدن ؟!با توجه به اینکه یکشنبه تعطیله و شنبه هم نیمه وقت هستن !
    سلام آزمایش خون دارین.شاید آماده نشه بپرسین.با ای میل یا تلفنی بپرسین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام آزمایش خون دارین.شاید آماده نشه بپرسین.با ای میل یا تلفنی بپرسین.
    مرسی من تست آنتی بادی آبله مرغان و کجای تهران میتونم انجام بدم که یکی دوروزه بهم بدن ؟! چون زود باید برم ماموریت و بعدشم بیام باید برم بلافاصله آنکارا

بچه ها یکی از دوستا گفته بود رزومه کاریتون و باخودتون برین سفارت ،نمیدونم برای چی بود ؟لازمه که رزومه داشته باشیم ؟!چطوری رزومه رو بنویسیم ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)