صفحه 83 از 148 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

من وقت ابوظبیم میخورد روز قبل عید کنسلش کردم . حالا منتظرم تا وقت جدید باز کنه بگیرم...برا ابوظبی چطور قبل وقت سفارت وقت مدیکال باید گرفت؟؟؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام چون بلافاصله تو همون باجه اول که مدارک میگیره بلافاصله یک برگه میده که این کشورها مورد قبول نیستن و این یعنی خوب برو و پذیرش نداریم تشریف ببرین انشالله میفهمین.

Junior Member

سلام اینا که خودشون تمام شرایط متقاضی رو میدونن چرا پس کیس رو ادامه میدن و چرا وقت مصاحبه میدن؟؟ چه کسایی شانس قبولی و گرفتن ویزا رو میتون داشته باشن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azara2000 نمایش پست ها
    سلام اینا که خودشون تمام شرایط متقاضی رو میدونن چرا پس کیس رو ادامه میدن و چرا وقت مصاحبه میدن؟؟ چه کسایی شانس قبولی و گرفتن ویزا رو میتون داشته باشن؟؟
    سلام شما ویور دارین.فقط مدارک کامل ببرین.کپی پاسپورت امریکایی مادر و خواهر و گرین کارتشونو ببرین.فقط احتمالا کارتون حداقل چهار ماه طول بکشه.من که خسته شدم اون قدر اپ دیت خوردم.هر اپ دیت یعنی چک رو پرونده ات .دیگه عادت کردم هر هفته اپ دیت بخورم

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام شما ویور دارین.فقط مدارک کامل ببرین.کپی پاسپورت امریکایی مادر و خواهر و گرین کارتشونو ببرین.فقط احتمالا کارتون حداقل چهار ماه طول بکشه.من که خسته شدم اون قدر اپ دیت خوردم.هر اپ دیت یعنی چک رو پرونده ات .دیگه عادت کردم هر هفته اپ دیت بخورم
    میشه بگین آپدیت از کجا میشه دید ؟!من توی همین هفته که بیاد مصاحبه دارم کپی پاسپورت و آدرس خونه پسر عموم که توی آمریکاست رو میخوام بدم .کمک میکنه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    میشه بگین آپدیت از کجا میشه دید ؟!من توی همین هفته که بیاد مصاحبه دارم کپی پاسپورت و آدرس خونه پسر عموم که توی آمریکاست رو میخوام بدم .کمک میکنه ؟!
    سلام ببرین شاید کمکتون کرد.البته پسر عمو جزو IMMEDIATE relative نیست.پدر مادر و همسر و فرزند فامیل نزدیک محسوب میشه.ولی بازم ببرین خوبه براتون.خود اون افسر باجه اول بهش بدین میگیرن.
    https://tr.usembassy.gov/visas/immig...-status-check این سایت چک کردن ترکیه است شماره کیس بدون صفرهای بین asو عدد اصلی رو بزنید مثلا 2019AS5600 و چک کنید. توی سایت HTTPS://CEAC.STATE.GOV/CEAC هم بعدا که کیستون واشنگتن رفت چند تایی هم اونجا اپدیت میخورین.الان تو سایت TR بروید.موفق باشین.راستی دوستی که جدیدا ارمنستان رفتن میشه بگن در چه وضعی ایت کیسشون؟ممنون میشم .

Junior Member

بچه ها لطفا سریع جواب بدید فقط امروز رو وقت دارم. دو قطعه عکس ۵*۵ که واسه سفارت می بری روتوش دار باشه یا بدون روتوش؟ ۶ قطعه عکس ۴*۳ مدیکال چطور؟ عکس سفارت هم پشت نویسی می خواد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paristook نمایش پست ها
    بچه ها لطفا سریع جواب بدید فقط امروز رو وقت دارم. دو قطعه عکس ۵*۵ که واسه سفارت می بری روتوش دار باشه یا بدون روتوش؟ ۶ قطعه عکس ۴*۳ مدیکال چطور؟ عکس سفارت هم پشت نویسی می خواد؟
    من خودم به این مرحله نرسیدم و اطلاعات دقیق ندارم ولی می تونم پیشنهاد کنم به عکاسی که برای گرفتن عکس 5*5 تجربه دارند مراجعه کنید و بگید برای سفارت می خواهم حتما اطلاع دارند . یک عکاسی بزرگ تو آیت الله کاشانی بعد از بیمارستان سینا است که من چند وقت پیش رفته بودم آنجا عکس بگیرم و دیدم چند تا عکس 5*5 از نمونه کارش را گذاشته بود زیر میز و با توجه به اینکه عکس با کروات بود احتمال زیاد برای سفارت گرفته شده بود .

Junior Member

دوستانی که مرحله ارسال مدارک به KCC را انجام دادند لطفا" راهنمایی کنند .
    من سه شنبه هفته گذشته اصل مدارک که خواسته بودند با ترجمه برای KCC ایمیل کردم هر چند تو ایمیل خواسته بودم تا از کامل و خوانا بودم مدارک مرا مطلع کنند ولی تا الان که یک هفته گذشته هیچ پاسخ و تاییده ارسال مدارک از KCC دریافت نکردم .
    بدلیل حجم بالای فایل ها مجبور شدم که مدارک هر نفر را تو یک فولدر زیپ شده و کلا طی سه ایمیل ارسال کنم و تو متن ایمیل هم توضیح دادم که چون حجم مدارک زیاد است طی چند ایمیل مدارک ارسال می شود .
    می خواستم بدانم دوستان دیگه چند روز بعد از ارسال مدارک تاییده دریافت کردند .
    آیا پیشنهاد می کنید مجددا به KCC ایمیل بزنم و پیگیری کنم.

Junior Member

برای من دو روز بعدش جواب اومد که مدارک شما دریافت شد و در حال بررسی هست. بعدش هیچ ایمیل دیگه نداشتم. ظاهرا بعدش هیچ جایی هم نیست بشه چک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)