صفحه 84 از 148 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Paristook نمایش پست ها
    بچه ها لطفا سریع جواب بدید فقط امروز رو وقت دارم. دو قطعه عکس ۵*۵ که واسه سفارت می بری روتوش دار باشه یا بدون روتوش؟ ۶ قطعه عکس ۴*۳ مدیکال چطور؟ عکس سفارت هم پشت نویسی می خواد؟
    سلام من روتوش خیلی مختصری رو عکسم داشتم و پشت نویسی هم کرده بودم.عکس مدیکال خودشون تو مطب ازتون میگیرن و روپروندتون همون عکسی که خودشون میگیرن.عکاس میگفت بدون روتوش ولی با اصرار خودم کمی روتوش کرد.مشکلی هم پیش نیومد.

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

بچه ها برای سفارت ترکیه حتما ترجمه کارت ملی هم ببرین ،از یکی از قبولیهای لاتاری خواسته بودن که شانسی همراهش بود .

Junior Member

شماره کیس من برای ماه آپریل هست کی میخوان دیگه اعلام کنن؟هیچ خبری نیست!تو تعطیلات تور و بلیط چکار کنم!

بچه ها من از یکی دو نفر شنیدم که جاب آفر لازم هست ،من وقتمو عوض کنم چطور میتونم جاب آفر بگیرم و روز مصاحبه ببرم ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    بچه ها من از یکی دو نفر شنیدم که جاب آفر لازم هست ،من وقتمو عوض کنم چطور میتونم جاب آفر بگیرم و روز مصاحبه ببرم ؟!
    به صورت کلی یه سایت هست به اسم indeed که اونجا موقعیت های شغلی رو پست میکنن٬ بدرد این می خوره که دستتون بیاد آیا متناسب با تخصصتون کار هست یا نه...
    راستش من از رزومه دادن به اونجا تا حالا جواب نگرفتم در عین حال از هرکی که میشناختم و آمریکا دانشجو هست هم خاستم که اگر ایده ای برای جاب آفر داشت بهم بگه جوابش Hmmmm bashe بود!
    احساس میکنم درخواست خیلی پرتی کردم))))

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    به صورت کلی یه سایت هست به اسم indeed که اونجا موقعیت های شغلی رو پست میکنن٬ بدرد این می خوره که دستتون بیاد آیا متناسب با تخصصتون کار هست یا نه...
    راستش من از رزومه دادن به اونجا تا حالا جواب نگرفتم در عین حال از هرکی که میشناختم و آمریکا دانشجو هست هم خاستم که اگر ایده ای برای جاب آفر داشت بهم بگه جوابش Hmmmm bashe بود!
    احساس میکنم درخواست خیلی پرتی کردم))))
    اره منم همینطور،اصلا نمیتونم بفهمم جاب آفر چیکار به لاتاری داره ؟!کلی برنامه ریخته بودم که باهزار بدبختی سر وقت مصاحبه م که دوروز دیگست برم ولی الان برنامه هام بهم ریخته .وکیل خاصی یا موسسه ای نمیتونه کمکمون کنه من از چندجا پرسیدم ولی گفتن نمیتونن کمکم کنن.

Junior Member

اره منم همینطور،اصلا نمیتونم بفهمم جاب آفر چیکار به لاتاری داره ؟!کلی برنامه ریخته بودم که باهزار بدبختی سر وقت مصاحبه م که دوروز دیگست برم ولی الان برنامه هام بهم ریخته .وکیل خاصی یا موسسه ای نمیتونه کمکمون کنه من از چندجا پرسیدم ولی گفتن نمیتونن کمکم کنن.
    خب جاب آفر می تونه حداقل یکی از ۳تا شرط ویور رو بر آورده کنه (این که شما برای آمریکا سودمند هستید) شاید هم بتونه این شرط رو هم توجیه کنه که اگر نرید ضرر میکنید.
    که البته تا جایی که من میدونم واقعا شانس موثر بودنش خیلی ناچیز هست ( با توجه به اینکه تا حالا فقط برای یک نفر ایرانی ویزا دادن)

میدونی تنها ایده ای که من دارم استفاده از اکسلیتورهاست ( جاهایی که استرات آپ ها رو می پذیرن و بهشون فاند میدن ) وگرنه اگر بخایم از کارفرما جاب آفر بگیریم یا باید یه دانشمند شناخته شده باشیم تا از دانشگاه ها پیشنهاد بگیریم و یا اینکه توی یک شرکت خصوصی آدم داشته باشیم تا بهمون جاب آفر بده....

در مجموع بنظرم راه خیلی دوری هست و ارزش انرژی گذاشتن و ریسک ورداشتنش رو نداره٬ نمی دونم شایدم داره...

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    خب جاب آفر می تونه حداقل یکی از ۳تا شرط ویور رو بر آورده کنه (این که شما برای آمریکا سودمند هستید) شاید هم بتونه این شرط رو هم توجیه کنه که اگر نرید ضرر میکنید.
    که البته تا جایی که من میدونم واقعا شانس موثر بودنش خیلی ناچیز هست ( با توجه به اینکه تا حالا فقط برای یک نفر ایرانی ویزا دادن)

میدونی تنها ایده ای که من دارم استفاده از اکسلیتورهاست ( جاهایی که استرات آپ ها رو می پذیرن و بهشون فاند میدن ) وگرنه اگر بخایم از کارفرما جاب آفر بگیریم یا باید یه دانشمند شناخته شده باشیم تا از دانشگاه ها پیشنهاد بگیریم و یا اینکه توی یک شرکت خصوصی آدم داشته باشیم تا بهمون جاب آفر بده....

در مجموع بنظرم راه خیلی دوری هست و ارزش انرژی گذاشتن و ریسک ورداشتنش رو نداره٬ نمی دونم شایدم داره...
    میشه لطفا راجع به این چیزی که گفتین برای استارت آپها یکم توضیح بدین ؟ چطور میشه اقدام کرد ؟!

Junior Member

سلام به همه
    در ارسال کپی مدارک به KCC تجربه ای داشتم که شاید به درد دوستان بخوره .
    من اسکن مدارک را با فرمت jpg تو فلدر های مجزا برای خودم و تک تک نفرات کیس قرار دادم و فلدر را زیپ کردم و در قسمت موضوع ایمیل هم ابتدا نوشتم case number و بعد شماره کیس نامبر را نوشتم ولی یک هفته طول کشید هیچ پاسخی نگرفتم .
    با KCC تو چند مرحله مکاتبه کردم و در نهایت شب گذشته مجدد مدارک را ارسال کردم که این بار بلافاصله پاسخ اتوماتیک برام آمد . چند نکته که من متوجه شدم این است که
    ۱- در قسمت موضوع ایمیل فقط و فقط شماره کیس نوشته شود مثلا 2019AS00007000
    ۲- فایل ها اسکن شده با فرمت pdf یا jpg تک تک ضمیمه شود و فایل دسته بندی و زیپ نشود . مثل کاری که من کردم
    ۳- بعد از ارسال ایمیل در فاصله کوتاهی پاسخ دریافت مدارک طی ایمیل اتوماتیک دریافت می کنید اگر پاسخ اتوماتیک دریافت نکردید چند چیز را چک کنید اول آدرس ایمیلی که مدارک را ارسال کردید بعد موضوع و در آخر هم فایل های ضمیمه .
    پس اگر ایمیل پاسخ اتوماتیک را در چند دقیقه یا حداکثر چند ساعت بعد دریافت نکردید یعنی مدارک را ارسال نکردید

Junior Member

میشه لطفا راجع به این چیزی که گفتین برای استارت آپها یکم توضیح بدین ؟ چطور میشه اقدام کرد ؟!
    خب ببین یه سری شرکت ها هستن مثل y combinator و plug and play که به استارت آپ ها امکانات میدن تا ایده یا پروژه خودشون رو اجرایی کنند مشابه داخلیش آواتک و دموند و ... هست.
    به این صورت هست که یه تیم یه بیزنس پلن و نمونه ای از ایدشون رو میبرن پیش اینا و سعی میکنن تا این شرکت ها رو متقاعد کنند که اونا رو بپذیرند.

حالا شما یا باید یه همچین چیزی داشته باشی تا باهاشون مکاتبه کنی(عملیاتی هست یعنی جواب میدن) یا اینکه تیمی اونجا وجود داشته باشه و مثلا از شما به عنوان یک مهندس یا دانشمند کلیدی دعوت کنند برای همکاری...
    در مجموع آسون تر از جاب آفر گرفتن از شرکتای بزرگ باید باشه چون استارت آپ ها شاید در این زمینه کمتر درگیری قانونی داشته باشن و این ریسک براشون تعریف شده تر باشه.

من خودم چند وقت پیش داشتم رو ایده بکارگیری بلاک چین برای رای گیری و انتخاب برای حذف کردن دولتها و اعمال نظرشون روی انتخابات کار می کردم... کلا ایده خوب باشه تیم و دمو و فاندش مشکلی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)