صفحه 85 از 148 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    خب ببین یه سری شرکت ها هستن مثل y combinator و plug and play که به استارت آپ ها امکانات میدن تا ایده یا پروژه خودشون رو اجرایی کنند مشابه داخلیش آواتک و دموند و ... هست.
    به این صورت هست که یه تیم یه بیزنس پلن و نمونه ای از ایدشون رو میبرن پیش اینا و سعی میکنن تا این شرکت ها رو متقاعد کنند که اونا رو بپذیرند.

حالا شما یا باید یه همچین چیزی داشته باشی تا باهاشون مکاتبه کنی(عملیاتی هست یعنی جواب میدن) یا اینکه تیمی اونجا وجود داشته باشه و مثلا از شما به عنوان یک مهندس یا دانشمند کلیدی دعوت کنند برای همکاری...
    در مجموع آسون تر از جاب آفر گرفتن از شرکتای بزرگ باید باشه چون استارت آپ ها شاید در این زمینه کمتر درگیری قانونی داشته باشن و این ریسک براشون تعریف شده تر باشه.

من خودم چند وقت پیش داشتم رو ایده بکارگیری بلاک چین برای رای گیری و انتخاب برای حذف کردن دولتها و اعمال نظرشون روی انتخابات کار می کردم... کلا ایده خوب باشه تیم و دمو و فاندش مشکلی نداره
    مرسی از توضیحت ولی آخه کی ارتباط برقرار کنیم ؟!کی جواب بدن ؟کی ما رو قبول کنن ؟!
    واقعا چقدر در حق ما طلم داره میشه !!!! من کلی مصیبت کشیدم تا بتونم خودمو به مصاحبه م برسونم ولی یهو شنیدن این جاب آفر حالم و بد کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    مرسی از توضیحت ولی آخه کی ارتباط برقرار کنیم ؟!کی جواب بدن ؟کی ما رو قبول کنن ؟!
    واقعا چقدر در حق ما طلم داره میشه !!!! من کلی مصیبت کشیدم تا بتونم خودمو به مصاحبه م برسونم ولی یهو شنیدن این جاب آفر حالم و بد کرد
    بنظرم یه نکته رو در نظر داشته باشید؛ اینکه حتی اگر هم معجزه بشه و توی دقیقه نود قانون تغییر کنه ماهایی که آخر از همه مصاحبه میدیم ممکنه پروسه بررسی پرونده ما با توجه به اینکه ایرانی هستیم تکمیل نشه و دد لاین رو رد کنیم.

راستش من اصلن نمی دونم اگه الان بخاید لغو کنید نوبت بعدیتون چجوری میشه٬ ولی بنظرم بیشتر مشورت کنید من بودم نمی کردم این کار رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    بنظرم یه نکته رو در نظر داشته باشید؛ اینکه حتی اگر هم معجزه بشه و توی دقیقه نود قانون تغییر کنه ماهایی که آخر از همه مصاحبه میدیم ممکنه پروسه بررسی پرونده ما با توجه به اینکه ایرانی هستیم تکمیل نشه و دد لاین رو رد کنیم.

راستش من اصلن نمی دونم اگه الان بخاید لغو کنید نوبت بعدیتون چجوری میشه٬ ولی بنظرم بیشتر مشورت کنید من بودم نمی کردم این کار رو.
    شما مصاحبه تو رفتی؟! ویور دارین ؟! ترکیه هست مصاحبه تون ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام به همه
    در ارسال کپی مدارک به KCC تجربه ای داشتم که شاید به درد دوستان بخوره .
    من اسکن مدارک را با فرمت jpg تو فلدر های مجزا برای خودم و تک تک نفرات کیس قرار دادم و فلدر را زیپ کردم و در قسمت موضوع ایمیل هم ابتدا نوشتم case number و بعد شماره کیس نامبر را نوشتم ولی یک هفته طول کشید هیچ پاسخی نگرفتم .
    با KCC تو چند مرحله مکاتبه کردم و در نهایت شب گذشته مجدد مدارک را ارسال کردم که این بار بلافاصله پاسخ اتوماتیک برام آمد . چند نکته که من متوجه شدم این است که
    ۱- در قسمت موضوع ایمیل فقط و فقط شماره کیس نوشته شود مثلا 2019AS00007000
    ۲- فایل ها اسکن شده با فرمت pdf یا jpg تک تک ضمیمه شود و فایل دسته بندی و زیپ نشود . مثل کاری که من کردم
    ۳- بعد از ارسال ایمیل در فاصله کوتاهی پاسخ دریافت مدارک طی ایمیل اتوماتیک دریافت می کنید اگر پاسخ اتوماتیک دریافت نکردید چند چیز را چک کنید اول آدرس ایمیلی که مدارک را ارسال کردید بعد موضوع و در آخر هم فایل های ضمیمه .
    پس اگر ایمیل پاسخ اتوماتیک را در چند دقیقه یا حداکثر چند ساعت بعد دریافت نکردید یعنی مدارک را ارسال نکردید
    سلام، تک تک ضمینه بشه رو بیشتر توضیح بدید.یعنی همه اسکن ها برای همه نفرات تک تک در یک ایمیل آپلود بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    شما مصاحبه تو رفتی؟! ویور دارین ؟! ترکیه هست مصاحبه تون ؟!
    راه ایشون برای خودشون خوبه. حالا شما مصاحبه ات کی هستش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    سلام، تک تک ضمینه بشه رو بیشتر توضیح بدید.یعنی همه اسکن ها برای همه نفرات تک تک در یک ایمیل آپلود بشه؟
    منظور از این که تک تک مدارک ضمیمه بشه اینه که مثل من نباید مدارک را داخل فولدر قرار بدهید و فولدر را زیپ کنید و بعد ضمیمه ایمیل کنید . چون طوری تنظیم شده که اگر فرمت فایل ضمیمه pdf یا jpg باشه اتوماتیک ایمیل رسید دریافت خواهید کرد .
    خودkccتو ایمیل که ارسال کرده گفته که اگر حجم فایل ها بیشتر از ۳۰ مگ باشه تو چند ایمیل مدارک را ارسال کنید . من مدارکم به همراه سه عضو کیس خودم را تو دو ایمیل ارسال کردم

Junior Member

برای لاتاری هم جاب آفر باید ببریم؟؟؟

سلام جاب افر هم در واقع یک نوع ویور است اگر قبول کنند و کسی بتونه تهیه کند خیلی خوبه اما اگر ویور دارین نیاز نیست.شما که فامیل درجه یک دارین اذر خانم لازم ندارین.همون کفایت میکنه جاب افر میگه مثلا نشون میده من برای امریکا مفیدم و به من نیاز دارن و اگر نرم کارشون دچار اشکال میشه.

Junior Member

من هفته قبل وقت مصاحبم بود نرفتم بهم ایمیل زدن شما وقت مصاحبه نیومدید ایا وقت دیگه ای میخواین؟ اگر میخواین دلیل نیومدنتونو بگین. من واقعا با توجه به تراول بن ها و وقتی زده ایران جزو کشور هایی هست شاملش میشه حس میکنم رفتنم بی فایده هست / و اینکه بهم ایمیل زدن مدیکال لازم نیست چون مشخص نیست ویزا بگیرین یا نه بیشتر منو یه شک انداخت

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryap نمایش پست ها
    من هفته قبل وقت مصاحبم بود نرفتم بهم ایمیل زدن شما وقت مصاحبه نیومدید ایا وقت دیگه ای میخواین؟ اگر میخواین دلیل نیومدنتونو بگین. من واقعا با توجه به تراول بن ها و وقتی زده ایران جزو کشور هایی هست شاملش میشه حس میکنم رفتنم بی فایده هست / و اینکه بهم ایمیل زدن مدیکال لازم نیست چون مشخص نیست ویزا بگیرین یا نه بیشتر منو یه شک انداخت
    با سلام شما کدام سفارت وقت مصاحبه داشتید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)