صفحه 87 از 148 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim2006 نمایش پست ها
    سلام خوواهرم بود که گریین کارت داره و شوهرش که سیتیزنه. AP حدود 5 ماه و بررسی ویور حدود 2 ماه. تقریبا 20 اپدیت خوردم.
    سلام خانم نسیم معذرت میخوام مجدد مزاحم شدم خواستم بپرسم کیس شما هم پارسال دو بار nvc رفت اخه کیس ما یک بار ماه پیش رفت و برگشت ترکیه الان مجددا رفت nvc گفتم شاید برای خاطر اینکه فرزند بالای 18 است رفته .یعنی هر شخص جدا .فرزند دیگرم 8 سالش است اون که دیگه لازم نیست و با برای ما صادر میشه چون من جاش انگشت نگاری کردم.من از ویور استفاده کردی.شش ماه شده.به نظرتون کی جواب میدن؟سلام ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان

وقت بخير
    وقت مصاحبه من براي 20 فروردين (9 آوريل)‌انكارا اعلام شده، من واكسيانسيونم رو تو انيستيتو پاستور انجام دادم.و يكيش رو گفتن 20 روز قبل از مصاحبه انجام بدم.ميخوام ببينم كلا پروسه گرفتن وقت مديكال از سفارت در آنكارا ضروري هست با توجه به اينكه من تو انيستيتو پاستور انجام دادم ؟و اينكه اگر ضروريه چطوري وقت بگيرم و كي اقدام كنم براي اون تاريخ؟ خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان

وقت بخير
    وقت مصاحبه من براي 20 فروردين (9 آوريل)‌انكارا اعلام شده، من واكسيانسيونم رو تو انيستيتو پاستور انجام دادم.و يكيش رو گفتن 20 روز قبل از مصاحبه انجام بدم.ميخوام ببينم كلا پروسه گرفتن وقت مديكال از سفارت در آنكارا ضروري هست با توجه به اينكه من تو انيستيتو پاستور انجام دادم ؟و اينكه اگر ضروريه چطوري وقت بگيرم و كي اقدام كنم براي اون تاريخ؟ خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    شماره کیستون حدود چند بود؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان

وقت بخير
    سلام تو آنکارا لازمه فکر کنم انجام ندید اصلا جهت مصاحبه نپذیرن.برین سایت دکتر اورگان تو ترکیه اینترنتی وقت بگیرین .سرچ کنید تو اینترنت است.تو خود توضیحات لاتاری تو سایت سفارت امریکا هم است. ولی فکر کنم نبرین مدارکتون را نگیرن .نظر بقیه دوستان را هم که مصاحبه رفتن تو ترکیه را بگیرین من که رفتم و مدارک هم بردم. باز دوستانی که بدون مدارک پذیرفته شدن تو ترکیه اگردکتر نرفتن تو ترکیه -انکارا بگن دوستان دیگر متحمل خسارت دکتر نشن تو این گرونی دلار.
    ویرایش توسط sahandfb : March 12th, 2019 در ساعت 06:24 PM دلیل: تصحیح کد نقل قوا

سلام بچه ها من یه سوال داشتم ،الان ما بریم مصاحبه و مدیکال و بلیط و هتل و ...بعد پاس و بهمون میدن (اگه ریجکت نکنن ) و به فرض مثال که ویزا صادر بشه ایمیل میزنن بریم باز دوباره بلیط و هتل و ....؟!!!!! یا راه دیگه ای هم هست ؟! عجب گرفتاری شدیما اصلا شده کابوس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterfly64 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه سوال داشتم ،الان ما بریم مصاحبه و مدیکال و بلیط و هتل و ...بعد پاس و بهمون میدن (اگه ریجکت نکنن ) و به فرض مثال که ویزا صادر بشه ایمیل میزنن بریم باز دوباره بلیط و هتل و ....؟!!!!! یا راه دیگه ای هم هست ؟! عجب گرفتاری شدیما اصلا شده کابوس
    سلام اگر همونجا بهتون ویزا بدن که یه سره میتونید برید اگه بگن بعدا و ایمل بزنن میتونید یک نفر بره پاس ها رو ببره و مهر بزنن و برید به سلامت

نقل قول نوشته اصلی توسط azara2000 نمایش پست ها
    سلام اگر همونجا بهتون ویزا بدن که یه سره میتونید برید اگه بگن بعدا و ایمل بزنن میتونید یک نفر بره پاس ها رو ببره و مهر بزنن و برید به سلامت
    بهید میدونم هون لحظه ویزا بدن ،منظورتون همین پیکاپ هایی که تبلیغ میکنن برای پاس و ویزا هست و میگین ؟!

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم از دوستانی که مصاحبه اشون آنکارا بوده اطلاعات دقیق تری به من بدن .خیلی فوری و ضروریه. من کلیه واکسن ها و ازمایشات لازم رو تو انیستیتو پاستور انجام دادم کارت زرد رو هم دارم.با این حساب باید دوباره کلیه اینها رو در مطب دکتر معتمد سفارت تو ترکیه هم انجام بدم؟

Junior Member

تا كيس نامبر 7800 براي ماه May اعلام شد

Junior Member

من کیسم حدود ۵۲۰۰ هست چرا ایمیل نزدن؟؟ دارم دیوانه میشم!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)