صفحه 9 از 148 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

خيلي ممنون از تبريك شما
    خوشبختانه كارت معافيت دائم دارم ولي در مورد اون هم سوال دارم چون من معافيت فرزند ايثارگران دارم و ميخوام بدونم كه تو سفارت در مورد نوع معافيت من ممكنه سوال بشه؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوست عزیز و بسیار خوش شانس .باید بگم بهتون که طبق قانون جدید اونایی که لاتاری می برن باید حتما حتما امریکا فامیل درجه 1 داشته باشن و گرنه حتی در صورت قبولی هم بهتون ویزا نمیدن
    شما از اين خبر مطمئن هستيد ؟

Junior Member

سلام دوستان من با کیس نامبر زیر سه هزار واسه ۲۰۱۹ قبول شدم خواستم بدونم با قوانین موجود و رای دادگه اواخر ماه اینده ایا واقعا شانس یا راهی هستش من نه فامیل درجه یک دارم نه شغلی در امریکا.من قطعا فرم رو ارسال میکنم ممنون میشم اگه کسی راهکاری معرفی کنه که از الان اقدامی بکنم. هرچند دیدم دوستان گفتن جاب افر هم جواب نمیده

Junior Member

فرم Ds260 رو از کجا میشه پر کرد ؟کسی لینکشو داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    فرم Ds260 رو از کجا میشه پر کرد ؟کسی لینکشو داره ؟
    https://travel.state.gov/content/tra...-260-faqs.html

Junior Member

دوستان پس از وارد کردن کیس نامبر برای DS260 با این ارور مواجه میشم در حالی که کیس نامبر و تاریخ تولد درسته! پیشنهادی دارین؟

The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid22_1 نمایش پست ها
    دوستان پس از وارد کردن کیس نامبر برای DS260 با این ارور مواجه میشم در حالی که کیس نامبر و تاریخ تولد درسته! پیشنهادی دارین؟

The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.
    ظاهرا سیستمشون هنگ کرده یا ترافیک است!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط zdelta نمایش پست ها
    سلام دوستان من چندتا سوال داشتم اول اینکه آدرس ارسال گرین کارت و لندینگ که تو فرم اولیه باید وارد کنیم قابل تغییر هست یا نه؟
    اگر بعد از برنده شدن ازدواج ثبت کنیم همسر رو میتونیم به کیس اضافه کنیم؟
    امسال تا کیس نامبر چند دعوت میشن؟
    مهلت تکمیل و ارسال فرم اولیه تا کی هست و اینکه زودتر تکمیل و ارسال بشه تاثیری توی زمان داره یا همه چی بستگی به کیس نامبر داره؟
    آیا فرقی میکنه که ویزا آفیس کجا باشه؟
    و سوال آخر اینکه اگه کسی گروهی میشناسه واسه برنده های گرین کارت امسال لطفا معرفی کنه
    آدرس قابل تغییر هستش و اگر انشالله پاتون برسه امریکا در فرودگاه میتونین تغییر بدین
    اگر مجرد هستید و بعد از ثبت نام و یا برنده شدن ازدواج کردید میتونین اضافه کنید به فرم ولی باید ثابت کنید ازدواج صوری نبوده ممکنه از شما عکس و ایمیل و از این مسائل بخوان و یا ممکنه در مورد مسائل خانوادگی از شما و همسرتون سوال های جداگانه بپرسن

شما طبق شماره ای که برنده شدید کارنت میشید و اگر فرم رو آنلاک کنید یعنی بعد از ارسال دوباره درخواست ویرایش بدید ممکنه قرار شما با سفارت عقبتر بیافته
    ویزا افیس ارمنستان و دبی و ترکیه فارسی مصاحبه میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinzargari نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من این سوال رو دیروز هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد و دوباره دارم میپرسم.
    من مادرم مرحله اول رو انتخاب شده ولی مشکل اینجاست که وقتی فرم رو پر میکردیم اسم پدرم رو لیست نکردیم زیرش به عنوان همسر.
    میشه بعدا این اسم رو اضافه کرد؟ یا کلا چی کار باید کرد؟
    ممنون میشم یه اطلاعاتی بدین.
    اگر قبل از ثبت نام در لاتاری زن و شوهر بودن و الان هم هستن کیس شما باطل هستش
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid22_1 نمایش پست ها

نگران نباشید اطلاعات رو سعی کنید درست وارد کنید فکر میکنم اعداد و ارقام رو درست وارد نمیکنید

شماره کیس تون رو فکر میکنم بدون در نظر گرفتن (صفر) 000هاش باید وارد کنید
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

دوستان عزیز
    به منظور امکان بهره مندی بهینه کاربران، از ارسال پیام های بی محتوا (عدم پذیرفته شدن، تبریک، و ...) و نامرتبط (مربوط به تاپیک های دیگر) خودداری نمایید. چنین پیام هایی و پاسخ های مرتبط بدون پیام خصوصی حذف خواهند گردید.
    با تشکر
    مدیریت فروم
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)