صفحه 95 از 148 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام دوستان. کیس نامبر من 10000 هست و برام ایمیل ارسال مدارک اومده. خواستم ببینم که مدارک شامل پاسپورت، شناسنامه، کارت پایان خدمت و گواهی سوء پیشینه میشه؟ آیا برای ما سوء پیشینه باید گرفته بشه چون جلوش استثناء گذاشته
    ممنون

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    رفقا الان قبل از ایمیل ارسال مدارک اولیه میشه فرم DS260 رو تغییر داد!؟
    قبل ازینکه بهتون تاریخ مصاحبه رو اعلام کنن میتونین به kcc ایمیل بزنین و درخواست کنین فرم رو براتون آنلاک کنن

با سلام
    سوء پیشینه لازم نیست

دوستان درود بر همگی.

میخواستم بدونم تا این زمان کسی خدای نکردی ریجکت شده؟ یعنی مصاحبه داده باشه و قطعا بهش گفته باشن نه؟ یا اینکه همه رو الکی علاف میکنن که نیاز به تحقیق بیشتر هست و ...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidsmd نمایش پست ها
    سلام دوستان. کیس نامبر من 10000 هست و برام ایمیل ارسال مدارک اومده. خواستم ببینم که مدارک شامل پاسپورت، شناسنامه، کارت پایان خدمت و گواهی سوء پیشینه میشه؟ آیا برای ما سوء پیشینه باید گرفته بشه چون جلوش استثناء گذاشته
    ممنون
    بله که لازمه، قانونشون فرق کرده.
    باید بری پلیس +10 گواهی رو یه هفته ای بهت میدن و یه دو سه روز هم، ترجمه کار داره، در کل دو هفته کار داره، و آخر سر هم میفرستی به kccdvdocument.

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanici23 نمایش پست ها
    دوستان درود بر همگی.

میخواستم بدونم تا این زمان کسی خدای نکردی ریجکت شده؟ یعنی مصاحبه داده باشه و قطعا بهش گفته باشن نه؟ یا اینکه همه رو الکی علاف میکنن که نیاز به تحقیق بیشتر هست و ...؟
    جالبه که کسایی مثل Paristook و elham1988 که میومدن اینجا سوال میکردن درباره مصاحباشون الان نمیان بگن چی شد! رفتن اصلا؟ هیچ خبری نمیدن که ما حداقل حساب کار بیشتر دستمون بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    جالبه که کسایی مثل Paristook و elham1988 که میومدن اینجا سوال میکردن درباره مصاحباشون الان نمیان بگن چی شد! رفتن اصلا؟ هیچ خبری نمیدن که ما حداقل حساب کار بیشتر دستمون بیاد.
    دقیقا. الان من واقعا نفهمیدم تا این لحظه روند پرونده ها بالاخره چجوریه؟ دوستان محبت کنین ما رو از تجربه ی خودتون بی بهره نذارین.

سلام سو پیشینه نمیخواد.نمیخوام دلسردتون کنم اما از کیسهای اولیه بودم هنوز دارن ویور منو بررسی میکنند!!!!!!!!!! و تو پروسه امنیتی apهستم.دیگر حساب کنید الان برین تا کی جواب میدن!! تازه ای میل هم مرتب میزنم. منم ناامید شدم.
    فکر کنم دوستان پذیرفته نشدن که جواب نمیدن.هر کی سپاه سربازی رفته دیگر دنبالش نره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام سو پیشینه نمیخواد.نمیخوام دلسردتون کنم اما از کیسهای اولیه بودم هنوز دارن ویور منو بررسی میکنند!!!!!!!!!! و تو پروسه امنیتی apهستم.دیگر حساب کنید الان برین تا کی جواب میدن!! تازه ای میل هم مرتب میزنم. منم ناامید شدم.
    فکر کنم دوستان پذیرفته نشدن که جواب نمیدن.هر کی سپاه سربازی رفته دیگر دنبالش نره.
    خیلی مسخره است کارشون. برندگان کشورهای آفریقایی مثل چاد و اتیوپی و ...!! که حول حوش کیس نامبر شما بودن الان اونجان و گرین کارتشون هم گرفتن . ما که نه جزو سپاه بودیم نه کاری با این دولت داشتیم. گناهمون چیه که برنده بشیم، بعدش این طوری بسوزیم حرص بخوریم، نمیدونم. قابل درک نیست.

Junior Member

شماره من 5200 هست و طبق ویزا بولتن من برای آپریل باید میرفتم مصاحبه اما هنوز تاریخ مصاحبه هم ندادن .سه بار هم نامه زدم به KCC همش یه نامه تکراری و پیشفرض میاد که شما همه مدارکتون درست و طبق ویزا بولتن تاریخ مصاحبه برای شما اعلام میشه!!!! یعنی حتی کوچکترین توجه را نمیکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)