صفحه 96 از 148 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط azara2000 نمایش پست ها
    شماره من 5200 هست و طبق ویزا بولتن من برای آپریل باید میرفتم مصاحبه اما هنوز تاریخ مصاحبه هم ندادن .سه بار هم نامه زدم به KCC همش یه نامه تکراری و پیشفرض میاد که شما همه مدارکتون درست و طبق ویزا بولتن تاریخ مصاحبه برای شما اعلام میشه!!!! یعنی حتی کوچکترین توجه را نمیکنند.
    سلام توی این سایت وارد شین اینجا حتما میزنه اگه تاریخ مصاحبه تون اعلام شده باشه .https://ceac.state.gov/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط Summer2019 نمایش پست ها
    سلام به همگی. من ۲ می انکارا مصاحبه دارم. میخواستم بدونم از دوستانی که تا حالا مصاحبه رفتن کسی تونسته ویزا رو دریافت کنه؟ من زمان مدیکالمو ۳ روز قبل از مصاحبه انتخاب کردم. به نظر شما همون زمان نگهش دارم یا با سفارت تماس بگیرم و ازشون بخوام که بعد از مصاحبه باشه؟
    یه سوال دیگه اینکه دوستانی که میگن سفارت انکارا خوب برخورد نمیکنن، هنوزم برای من امکان داره مکان مصاحبه رو عوض کنم؟
    به نظر شما با توجه به وقت و پولی که صرف میکنیم ایا اصلا ارزش رفتن داره؟ هیچ امیدی هست؟
    ببخشید شما case number تون در حدود چه عددی بود که may مصاحبه دارید؟ چون من حدود 6200 هست ولی خبری نیست.ممنونم

Junior Member

بچه ها با توجه به روندی که بررسی پرونده ها داره طی میکنه و اوضاعمون که هر ساعت خرابتر از ساعته قبله..به نظرم دیگه فایده نداره که دنبالش باشیم..
    1- ماهایی که مصاحبمون افتاده تو اردیبهشت و خرداد با توجه به اینکهخ پایان سال مالی و پایان بررسی پرونده هاست که دیگه اصلا وقتی واسه بررسی پرونده و ویور و AP نداریم.
    2- با توجه به وضعیت سیاسی و قوانین تحریمی که هر روز داره بهشون اضافه میشه . از این روزها آمریکا که هیچی گینه بیسائو هم راهمون نمیده!!
    3- من از طریق عموی پدرم که 30 ساله ساکن آمریکاست با یک وکیل دارم مکاتبه میکنم ببینم چه پیشنهادی میده.
    4- عموی پدرم میگفت همین اوایل 2018 یکی از رفقای قدیمیش برنده شده و رفته اونجا 2 ماهه گرین کارتشو گرفته و برگشته ایران و وفقط سالی یکبار میره یه سری میزنه که باطل نشه...
    این دهه 60 ها انگار که طالعشون نهسه تو این خاک و هر سال که میگذره یه بدبختی جدید به قبلیهاشون اضافه میشه..(دانشگاه / سربازی / کار / درامد / ازدواج / خرید خونه و ماشین / ..... و الانم مهاجرت)

Junior Member

سلام
    از دوستاني كه مصاحبه رفتند در مورد ترجمه مدارك تحصيلي چند سوال دارم . ممنون ميشوم راهنمايي بفرماييد
    1- مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي بايد قبل ازترجمه از طريق دفاتر پيشخوان دولت تاييده گرفته شود ؟ چون دارالترجمه گفته اگر نياز به تاييد دادگستري نداره نياز به تاييد آموزش و پروش نيست
    2- دانشنامه تحصيلي دانشگاه آزاد بايد توسط دفتر مركزي تاييد بشود ؟ و دانشنامه دانشگاه سراسري بايد توسط وزارت علوم تاييد شود ؟
    3- براي فرزند دانش آموز چه مدرك و يا گواهي تحصيلي نياز است كه نشان دهنده مقطع تحصيلي باشه ؟
    4- براي دانشجو مشغول تحصيل چه مداركي نياز است ؟
    5- گواهي اشتغال هم الزامي است و يا اگر باشه بهتره ؟
    6- گواهي مدرك تحصيلي براي كيس اصلي نياز است و يا همه اعضاء كيس بايد مدارك تحصيلي و شغلي ارائه كنند ؟ يا اگر ارائه كنند بهتره است ؟
    ممنون از لطف شما

سلام من مدرک دیپلم ولیسانس رو بدون دادگستری بردم اصلا دادگستری ایران رو قبول ندارن.ترجمه دارالترجمه کافی است. ترجمه ها کفایت میکند من همه رو فقط ترجمه کردم.برای دانش آموز فقط بگین دانش آموز است کفایت میکند چیزی نمیخوان..گواهی اشتغال به کار ببرین بهتره .البته برای من رو ترجمه اش رو نگرفت و پس داد ولی ببرین بهتره.گواهی مدرک تحصیلی برای کیس اصلی یعنی نفر قبول شده واجب و حتمی است.بقیه لازم نیست ولی ترجمه اش همراتون باشه بهتره( برای بقیه نفرات.).ضمنا مصاحبه برین بهتره گرچه هزینه داره ولی خوب شاید اتفاقی در این مملکت افتاد و تراول بن حذف شد توکل به خدا.ضمنا یک خبرخوب اینکه چند سناتور طرحی به سنا دادن که مردم عادی کشورهای تحت تراول بن ریسس جمهور را از ممنوعیت حذف کنند.و دنبال این هستند که این ممنوعیت را از بین ببرن خبر سه روز پیش بود.فقط مدارک پزشکی رو بگین بعد از مصاحبه تحویل میدین فکر کنم قبول کنند.و ضمنا بعد از تعیین زمان مصاحیه و اعلام در ویزا بولتن امکان تغییر سفارت نیست.این تجربه من بود همگی موفق باشین.

Junior Member

دوستان یه سوال.
    وقتی ایمیل اومد که ترجمه شناسنامه و سوپیشینه رو بفرستید به KCC، بعد از اینکه فرستادید، چقدر طول کشید تا جواب بیاد که مدارک تایید شد و منتظر زمان مصاحبه باشید؟ منظورم تاییدیه هست ها، نه اون ایمیل خودکار که بلافاصله اومد که بگه مدارک رو ریافت کردیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستاني كه مصاحبه رفتند در مورد ترجمه مدارك تحصيلي چند سوال دارم . ممنون ميشوم راهنمايي بفرماييد
    1- مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي بايد قبل ازترجمه از طريق دفاتر پيشخوان دولت تاييده گرفته شود ؟ چون دارالترجمه گفته اگر نياز به تاييد دادگستري نداره نياز به تاييد آموزش و پروش نيست
    2- دانشنامه تحصيلي دانشگاه آزاد بايد توسط دفتر مركزي تاييد بشود ؟ و دانشنامه دانشگاه سراسري بايد توسط وزارت علوم تاييد شود ؟
    3- براي فرزند دانش آموز چه مدرك و يا گواهي تحصيلي نياز است كه نشان دهنده مقطع تحصيلي باشه ؟
    4- براي دانشجو مشغول تحصيل چه مداركي نياز است ؟
    5- گواهي اشتغال هم الزامي است و يا اگر باشه بهتره ؟
    6- گواهي مدرك تحصيلي براي كيس اصلي نياز است و يا همه اعضاء كيس بايد مدارك تحصيلي و شغلي ارائه كنند ؟ يا اگر ارائه كنند بهتره است ؟
    ممنون از لطف شما

جواب سوال 1و2 رو فقط می دونم.
    مدارک دیپلم و پیش برای انکه قابل ترجمه باشه باید تایید اموزش پرورش داشته باشه. مهم نیست که دادگستری لازم نیست. دفتر ترجمه به من گفت تا تایید نشه ما اجازه ترجمه اش رو نداریم. اول میرید پیشخوان و کارای اولیه اش رو می کنید. بعد می رید اموزش پرورش ناحیه و بعد اداره کل.
    مدارک دانشگاه ازاد اگر هولوگرام داشته باشه تایید نمی خواد. مدارک سراسری چون هولوگرام ندارند، باید وزارت علوم پشتشو مهر بزنه تا دفتر ترجمه ترجمه اش کنه.
    هیچکدوم از مدارک هم مهر دادگستری و خارجه نمی خوان، فقط مهر مترجم.

Junior Member

معمولا سريع جواب مي دهند يك تا دو روز حداكثر طول نمي كشه .اگر تو اين مدت ايميل تاييده دريافت نكرديد يك مشكلي بايد باشه پست هاي قبل من را مطالعه كنيد . توضيحاتي درخصوص شرايط فايلهاي ضمضمه دادم.
    موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    معمولا سريع جواب مي دهند يك تا دو روز حداكثر طول نمي كشه .اگر تو اين مدت ايميل تاييده دريافت نكرديد يك مشكلي بايد باشه پست هاي قبل من را مطالعه كنيد . توضيحاتي درخصوص شرايط فايلهاي ضمضمه دادم.
    موفق باشيد.
    ممنون. توضیحاتتون رو خوندم، اما توضیحات شما در مورد ایمیل دریافت بود، نه ایمیل تایید. من فقط سه تا فایل داشتم که به صورت jpg و Pdf فرستادم و چند دقیقه بعد پاسخ اتوماتیک برام اومد که مدارک شما دریافت شد و در حال بررسی است.

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents.

من خونده بودم یه جایی تو همین سایت که چند روز بعد از این ایمیل، ایمیل دیگه ای میاد که: مدارکتون بررسی و تایید شد، و منتظر ایمیل مصاحبه تون باشید. سوال من در مورد این ایمیله. آیا همچین ایمیلی میاد یا اینکه من منظور بچه های این فروم رو بد متوجه شدم؟ و اگر همچین ایمیلی میاد، چقدر طول میکشه؟ واسه شما اومده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

سلام دوستان، اینو میگم به عنوانه خبر بد ولی‌ بهتر از نگفتن هست. ما ایتالیا زندگی‌ می‌کنیم و دوست دخترم برنده لاتری شده بود. ما گفتیم با وجود ترامپ بن باز هم نا امید نشیم و اقدام کنه. خیلی‌ هم میگفتن چون اقامت ایتالیا داره احتمال اینکه بگیر خیلی‌ بالاس. با وجود اینکه تمام مدارک لازم کامل بود، سفارت اینجا با برخورد خیلی‌ خوب و متاسف، گفتن بخاطر ترامپ بن راهی‌ نیس و نامه رفیوز دادن. یسری هم برگه دادن که گفتن اگه می‌خوای برو اینارو هم جور کن بیار ولی‌ تاثیری نداره و اوضاع هی رو به بدتر شدنه.
    خلاصه اینجا چندتا ایتالیایی هم برده بودن که همون لحظه پاسپرتشنو گرفت سفارت که ویزا صادر کنه. ایرانی‌ هرجا باشه ایرانی‌ هست

به هرحال اینا که من میگم در مورد پرونده ایشون بود، گفتم شاید به کار کسی‌ بیاد.
    اگه کسی‌ هم این نامه رو گرفته و کاری کرده بابتش ممنون میشم اطلاع رسانی کنه
    lottery reject.jpg

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)