صفحه 97 از 148 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    ممنون. توضیحاتتون رو خوندم، اما توضیحات شما در مورد ایمیل دریافت بود، نه ایمیل تایید. من فقط سه تا فایل داشتم که به صورت jpg و Pdf فرستادم و چند دقیقه بعد پاسخ اتوماتیک برام اومد که مدارک شما دریافت شد و در حال بررسی است.

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents.

من خونده بودم یه جایی تو همین سایت که چند روز بعد از این ایمیل، ایمیل دیگه ای میاد که: مدارکتون بررسی و تایید شد، و منتظر ایمیل مصاحبه تون باشید. سوال من در مورد این ایمیله. آیا همچین ایمیلی میاد یا اینکه من منظور بچه های این فروم رو بد متوجه شدم؟ و اگر همچین ایمیلی میاد، چقدر طول میکشه؟ واسه شما اومده؟
    ۸ ماه قبل فرستادیم . و ۱۱ همان ماه ایمیل تایید تکمیل بودن مدارک برای ما ارسال شد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    ۸ ماه قبل فرستادیم . و ۱۱ همان ماه ایمیل تایید تکمیل بودن مدارک برای ما ارسال شد
    ببخشید چند تا سوال داشتم.

1- شما عکس ترجمه مدارک + اصل مدارک رو فرستادید یا ترجمه و کپی برابر اصل هایی که همراهش هست هم فرستادید؟ (ترجمه ای که دفتر ترجمه به من داد به همراه کپی مدارک پلمپ شده)
    2-فقط از صفحه اول پاسپورت عکس فرستادید یا از کل صفحات؟
    3-خودتون عکس گرفتید یا اسکن کردید؟
    4-مکاتبه هاتون با KCC نتیجه داد و فهمیدید کجا اشتباه کردید یا اینکه خودتون فهمیدید مشکل کجاست؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم! چون ایمیل دریافت واسه من اومده، پس احتمالا مشکلی تو محتوای مدارک ارسالیم هست و می خوام سعی کنم بفهمم مشکل احتمالی چی بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان، اینو میگم به عنوانه خبر بد ولی‌ بهتر از نگفتن هست. ما ایتالیا زندگی‌ می‌کنیم و دوست دخترم برنده لاتری شده بود. ما گفتیم با وجود ترامپ بن باز هم نا امید نشیم و اقدام کنه. خیلی‌ هم میگفتن چون اقامت ایتالیا داره احتمال اینکه بگیر خیلی‌ بالاس. با وجود اینکه تمام مدارک لازم کامل بود، سفارت اینجا با برخورد خیلی‌ خوب و متاسف، گفتن بخاطر ترامپ بن راهی‌ نیس و نامه رفیوز دادن. یسری هم برگه دادن که گفتن اگه می‌خوای برو اینارو هم جور کن بیار ولی‌ تاثیری نداره و اوضاع هی رو به بدتر شدنه.
    خلاصه اینجا چندتا ایتالیایی هم برده بودن که همون لحظه پاسپرتشنو گرفت سفارت که ویزا صادر کنه. ایرانی‌ هرجا باشه ایرانی‌ هست

به هرحال اینا که من میگم در مورد پرونده ایشون بود، گفتم شاید به کار کسی‌ بیاد.
    اگه کسی‌ هم این نامه رو گرفته و کاری کرده بابتش ممنون میشم اطلاع رسانی کنه
    فایل پیوست 38113
    سوالی که برای من پیش اومد این هست که اقامت داشتن معادل پاسپورت داشتن از اون کشور هست!؟
    چون پاسپورت دوم داشتن صراحتا مشمول ویور میشه تا اونجایی که من متوجه شدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    سوالی که برای من پیش اومد این هست که اقامت داشتن معادل پاسپورت داشتن از اون کشور هست!؟
    چون پاسپورت دوم داشتن صراحتا مشمول ویور میشه تا اونجایی که من متوجه شدم...
    اقامت داشتن با پاسپورت داشتن فرق داره، کسی که پاسپورت دوم داره یعنی تابعیت دوگانه داره و دقیقا همه ویژگی های شهروندی در کشور دوم شامل حالش میشه، کسی که صرفا اقامت دایم داره تابعیت دوگانه نداره.

سلام شما سیتی زن ایتالیا هستید؟پاسپورت ایتالیایی دارین؟اگر ندارین متاسفانه متاسفانه با یکنفر که تو ایرانه فرق ندارین.با این اوصاف تو برگه هم شامل ویور میشین رو تیک زدن و هم اونی که شامل ویور نمیشین رو تیک زدن .به نظرم وکیل بگیرین اگر فامیل مثل عمو و خاله و... موثر باشه و پذیرفته شین.من فقط دومی را تیک خوردم.بازم به خاطر بودن تو اون کشور شانستون بالا رفته و تیک ویور را زدن چون ظاهرا تابعیت اون کشور را ندارین .تابعیت یعنی پاسپورت اون کشور را داشتن خودتون میدونید.بازم خوبه شانس پذیرش دارین.وکیل بگیرین

Junior Member

ببخشید چند تا سوال داشتم.

1- شما عکس ترجمه مدارک + اصل مدارک رو فرستادید یا ترجمه و کپی برابر اصل هایی که همراهش هست هم فرستادید؟ (ترجمه ای که دفتر ترجمه به من داد به همراه کپی مدارک پلمپ شده)
    2-فقط از صفحه اول پاسپورت عکس فرستادید یا از کل صفحات؟
    3-خودتون عکس گرفتید یا اسکن کردید؟
    4-مکاتبه هاتون با KCC نتیجه داد و فهمیدید کجا اشتباه کردید یا اینکه خودتون فهمیدید مشکل کجاست؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم! چون ایمیل دریافت واسه من اومده، پس احتمالا مشکلی تو محتوای مدارک ارسالیم هست و می خوام سعی کنم بفهمم مشکل احتمالی چی بوده.
    1- چون دستگاه اسنكر در اختيار داشتم ترجمه و اصل مدرك را اسكن كردم و با فرمت JPG فرستادم . كپي مدرك را اسكن نكردم و تا جايي كه يادم است خواسته بودن اصل درك و ترجمه را برايشان بفرستيم نه كپي
    2- فقط صفحه اول پاسپورت را مه مشخصات كامل را داره فرستادم خودشان هم همين را خواسته بودند
    3- معمولا مكاتبان با KCC نتيجه دقيق نداره فقط برخي از اطلاعات كه تو سايتشون هم هست را برايتان ارسال مي كنند كه ميتواند راهنما باشه . چون فكر مي كنند اطلاعات سايتشون كامل است كه البته اكثرا هم درسته ولي اگر جواب سوال خودتان را نگرفتنيد بهشون زنگ بزنيد .
    به نظر من اگرايميل دريافت مدارك را دريافت كرديد حتما بزودي ايميل دوم هم دريافت خواهيد كرد و اگرنقصيتو مدارك باشه حتما به شما اطلاع مي دهند نگران نباشيد
    ضمنا من فايل ها اسكن شده را به انگيسي با نام هر نفر و توصيح كوتاه از محتوي هر فايل نامگذاري كردم چون فكر مي كنم كار بررسي كننده را راحتر خواهد كرد

سلام دوستان من 2 می ارمنستان وقت سفارت دارم کسی اون موقع وقت نداره؟
    به نظرتون معاینات پزشکی رو انجام بدم یا بدون اون برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gh_kadkhoda نمایش پست ها
    سلام دوستان من 2 می ارمنستان وقت سفارت دارم کسی اون موقع وقت نداره؟
    به نظرتون معاینات پزشکی رو انجام بدم یا بدون اون برم؟
    بهتره که اول به سفارتش ایمیل بزنی، بپرسی ولی بدون معاینات پزشکی هم رفتی،(بنا به تجربیات بقیه) هیچ ایرادی نداره چون بعدا هم میتونی تحویلشون بدی اگه خواستن ویزا بدن.
    فقط خیلی خیلی ممنون میشم اگر رفتی ما رو بی خبر نزاری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    1- چون دستگاه اسنكر در اختيار داشتم ترجمه و اصل مدرك را اسكن كردم و با فرمت JPG فرستادم . كپي مدرك را اسكن نكردم و تا جايي كه يادم است خواسته بودن اصل درك و ترجمه را برايشان بفرستيم نه كپي
    2- فقط صفحه اول پاسپورت را مه مشخصات كامل را داره فرستادم خودشان هم همين را خواسته بودند
    3- معمولا مكاتبان با KCC نتيجه دقيق نداره فقط برخي از اطلاعات كه تو سايتشون هم هست را برايتان ارسال مي كنند كه ميتواند راهنما باشه . چون فكر مي كنند اطلاعات سايتشون كامل است كه البته اكثرا هم درسته ولي اگر جواب سوال خودتان را نگرفتنيد بهشون زنگ بزنيد .
    به نظر من اگرايميل دريافت مدارك را دريافت كرديد حتما بزودي ايميل دوم هم دريافت خواهيد كرد و اگرنقصيتو مدارك باشه حتما به شما اطلاع مي دهند نگران نباشيد
    ضمنا من فايل ها اسكن شده را به انگيسي با نام هر نفر و توصيح كوتاه از محتوي هر فايل نامگذاري كردم چون فكر مي كنم كار بررسي كننده را راحتر خواهد كرد
    بسیار سپاسگزارم
    من یه سرچی توی اینترنت کردم و کاشف به عمل اومد که خیلی ها اینطورن. واسه بعضیا 2-3 هفته هم طول کشیده!

در هر صورت خیلی ممنون.

Junior Member

بسیار سپاسگزارم
    من یه سرچی توی اینترنت کردم و کاشف به عمل اومد که خیلی ها اینطورن. واسه بعضیا 2-3 هفته هم طول کشیده!

در هر صورت خیلی ممنون.
    من ۱۳ ام اپریل فرستادم ۱۷ ام ایمیل کامل بودن مدارک و منتظر نوبت مصاحبت باش اومد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)