صفحه 98 از 148 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    من ۱۳ ام اپریل فرستادم ۱۷ ام ایمیل کامل بودن مدارک و منتظر نوبت مصاحبت باش اومد...
    من 9 اپریل فرستادم. هنوز خبری نشده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    من 9 اپریل فرستادم. هنوز خبری نشده.
    از این مدارک من فقط اصل پاسپورت و شناسنامه رو اسکن کردم مابقی رو با موبایل عکس گرفتم و همه رو تبدیل به پی دی اف کردم...

Junior Member

از این مدارک من فقط اصل پاسپورت و شناسنامه رو اسکن کردم مابقی رو با موبایل عکس گرفتم و همه رو تبدیل به پی دی اف کردم...
    من همه رو عکس گرفتم. کیفیتشون خوب بود، برای همین نمی تونم بگم مشکل از کیفیت بوده که ایمیل دریافت نکردم.

به KCC که ایمیل دادم، جواب دادن که اگر ایمیل خودکار دریافت کردید مبنی بر اینکه ایمیلتون دریافت شده و مدارک در حال بررسیه، باید صبر کنید چون بررسی مدارک بر اساس lottery rank number هست و ما اگه مدارک کامل باشه یا ناقص، بهتون خبر می دیم. در هر صورت امثال من به جز صبر کردن کار دیگه ای نمی تونن بکنن. ولی بر اساس چیزایی که تو اینترنت از مردم کشورای دیگه خوندم، تاخیر توی ایمیل دوم، مورد رایجیه و بعید می دونم مشکلی باشه.

Junior Member

27 مارچ ایمیل دریافت مدارک از کنتاکی سنتر برام اومد و دوم اپریل ایمیل تایید مدارک و منتظر زمان مصاحبه بودن (کیس نامبرم تو ۱۹۰۰ است)

سلام من یه سوال برام پیش اومده ،بعد ازینکه بریم مصاحبه اگه ویور رو قبول کنن برای چک امنیتی همه ی کیسها میره واشنگتن ؟! یا اینکه بعضیا میره بعضیا نمیره ؟!اصلن چک امنیتی برای چی هست ؟!

Junior Member

سلام از دوستان کسی اخیرا نامه وقت مصاحبه آنکارا دریافت کرده؟؟؟

1900دوستی که نوشتی !!!!!!!!!! خیلی وقته که که گذشته الان 7800 به بعد است .ماه دیگه هم 10000 .البته بررسی ویور شش ماه حداقلش است.(شاید به خاطر این به ایرانیا وقت مصاحبه نمیدن).البته حدس و گمان خودمه.ضمنا تمامی کیسها جهت ویور میره واشنگتن و یک ماه و اندی هر نفر تو واشنگتن بررسی میشه و تو ترکیه چک امنیتی که ماهها طول میکشه میشه (که ظاهرا هفت خوان رستمه) .البته مطابق تجربه که من رو کیسمون دیدم میگم سند و قطعیت نداره .(فکرمیکنم).امیدوارم وضعمون بهتر شه و یک طرف کوتاه بیاد .یا نامه نمایندگان دموکرات سنا راه به جایی ببره.راستی ماه مارچ ایرانیا هیچ dvپذیرش نداشتن تو امارماهانه مارچ ببینید.

Junior Member

والا گرفتار زندگی بودم و هستم زیاد هم امیدی ندارم که ویزا بدن , حیفم هم میاد که پول خرج کنم با دلار ۱۴ تومن

Junior Member

یه سوال؛ اگه فرض کنیم دارنده پاسپورت ایرانی برنده لاتاری باشه و همسرش هم متولد ایران باشه ولی پاسپورت اروپایی داشته باشه٬ بنظرتون بازم مشمول تراول بن میشه و ویزا بهش نمیدن!؟

یه سوال؛ اگه فرض کنیم دارنده پاسپورت ایرانی برنده لاتاری باشه و همسرش هم متولد ایران باشه ولی پاسپورت اروپایی داشته باشه٬ بنظرتون بازم مشمول تراول بن میشه و ویزا بهش نمیدن!؟
    به اونی که پاسپورت اروپا داره می‌دهند ویزا. به همسرش که پاسپورت اروپایی نداده نمیدند

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)