صفحه 99 از 148 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    به اونی که پاسپورت اروپا داره می‌دهند ویزا. به همسرش که پاسپورت اروپایی نداده نمیدند
    خب اگر اینجوری باشه کسایی مثل من که عملا شانسی ندارن میتونن امکان گرفتن گرین کارت رو برای دارنده های پاسپورت اروپایی یا هرکشوری فراهم کنند.

در حقیقت اگر مشکل حقوقی توی این راه وجود نداشته باشه و بشه با این روش یه همچین ارزش افزوده ای ایجاد کرد ما میتونیم به جای اینکه مصاحبمون رو بسوزونیم عملا این موقعیت رو به کسایی که با این شرایط نیاز به گرین کارت دارن به ارزش بازار بفروشیم...

نمی دونم واقعا حیفه این موقعیت به این راحتی از بین بره و هیچکس نتونه هیچ بهره ای ازش ببره

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام نه نمیدن اول باید نفر برنده کلییر بشه مشمول گرفتن ویزای مهاجرتی بشه اونم بعد از پروسه پذیرش ویور و APچک که خیلی زمان بر است. یعنی تمام افراد که تو لیست هستند تا ap نفر برنده تمام نشود بهشون ویزا نمیدن.مگر نفر اصلی AP تموم شه و ویورش پذیرفته شود اون وقت به زیرگروهش ویزا میدن.ویور گرفتن سخته شرایط داره بایدبراشون ثابت شه اگر نروید کسی که تو امریکا دارید (اونم از نوع CLOSE RELATIVE)از لحاظی دچار مشکل میشه و ورود شما به نفع دولت و اون شخص است و اصلا فرد ایرانی مطرح نیست.پاسپورا اروپایی یا هر جای به غیر ایران اگر برنده-کسی که اسمش دراومده- داشته باشه در حکم فرد تبعه اون کشور است و قبوله.
    که متاسفانه الان فکر نکنم دیگر کسی زمانش به این پروسه برسه.پروسه بین 6 تا 10 ماه طول میکشه.

Junior Member

[درود بر همه
    کاربر محترم ARTIANA ایا شما موفق شدین ویزاتونو بگیرین؟به فرض اینکه من امسال برنده شم و خواهرم امریکاس و گرین کارت داره به نظر شما که تجربه دارین ایا امکانش هست موفق به گرفتن ویزا بشم یا خیر ؟سپاس

Junior Member

Smile پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

سلام بر همگی
    آیا کسی از دوستان که کیس نامبرش برای ماه می کارنت شده نامه معرفی به سفارت دریافت کردند؟
    دوستانی که نامه معرفی به سفارتشون را دریافت کردند. معمولا چند هفته قبل از تاریخ مصاحبه نامه دوم جایگزین شده؟
    گرفتار شدیم بخدا . از آنطرف تراول بن از این طرف بلاتکلیفی .
    حداقل تاریخ مصاحبه را معلوم نمی کنن که بریم بدهیمون رابه عمو ترامپ پرداخت کنیم و برگردیم سر خونه زندگیمون . والله بدهکاری مان را هم که می خواهیم بدهیم باز هم به ما که ما که رسید ناز میکنن .

نقل قول نوشته اصلی توسط manitl نمایش پست ها
    خب اگر اینجوری باشه کسایی مثل من که عملا شانسی ندارن میتونن امکان گرفتن گرین کارت رو برای دارنده های پاسپورت اروپایی یا هرکشوری فراهم کنند.

در حقیقت اگر مشکل حقوقی توی این راه وجود نداشته باشه و بشه با این روش یه همچین ارزش افزوده ای ایجاد کرد ما میتونیم به جای اینکه مصاحبمون رو بسوزونیم عملا این موقعیت رو به کسایی که با این شرایط نیاز به گرین کارت دارن به ارزش بازار بفروشیم...

نمی دونم واقعا حیفه این موقعیت به این راحتی از بین بره و هیچکس نتونه هیچ بهره ای ازش ببره
    برنده شدن تو نمیشه به کسی انتقال پیدا کنه. سالانه صدهزار نفر انتخاب میشوند و فقط پنجاه هزار نفر ویزا میگیرند. اونا اگر هم نتوانستند از ایران بگیرند از جاهای دیگه سهمیه را پر می‌کنند. اگر به من و شما هم گرین کارد ندند باز یک نفر دیگه که برنده شده اما شماره اش بالاتره از تو بوده و نمیتوانسته بگیره از کشور دیگه گرین کارت میگیره

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

سلام فعلا هنوز در پروسه ap+ویور گیر افتادم آخرش هم فکر کنم ندن.متاسفانه هنوز نه.امیدوارم سال دیگه پاییز 2020 که شد رییس جمهور عوض شود و شانس بیاریم والا تا این جناب است ایرانی ستیز است و محاله به این راحتی ها ویزا بده.فکر پاسپورت دوم از ترکیه و ...هر کشور دیگر باشیم حتی عراق و افغانستان ازما اوضاعشون بهتره.لااقل بهشون ویزا میدن.!!!!!!ضمنا ایرانیها رو شرکت میدن یعنی تو محاسبات تعدادی که شرکت کردن میآرن اما نهایتا ویزا بهشون نمیرسه چون میافته آخرهای سپتامبر بعد میگن سهمیه ویزای لاتاری تموم شد.AP و ویورتون هم اکی میشه اما تعداد ویزا به اتمام میرسه و فقط اعصابتون رو خرد کردن و وقت گرفتن و دلاراتونو. من جزو نفرات ماه اکتبر مصاحبه بودم یعنی اولین ماه سال مالی ویزا - دوستانی که تازه میخوان برم مصاحبه امیدوارم اتفاق خوبی در سیاست بیافته و معجزه ای بشه وراهی باز شه برای همه. موفق باشید.

دقیقا درسته تعداد نفرات لاتاری بیشتر از تعداد ویزا اعلام میشه فکر کنم 55000 نفر اعلام میشوند و 45000 نفر ویزا میدن که ایرانی ها با شرایط عالی چه تحصیلی چه مالی را نمیپذیرند و در عوض سایر کشورها که شماره کیسشون از شما بالاتره جای شما ویزا میگیرند و عوض اینکه به کشور مثل سومالی که مثلا 49000 شماره کیسش است بگن ویزا تموم شد به ایرانی که زیر 100 و مونده تو پروسه امنیتی و ویور میگن ببخشید ویزا تموم شد.خوب این از صد تا تحقیر هم بدتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    دقیقا درسته تعداد نفرات لاتاری بیشتر از تعداد ویزا اعلام میشه فکر کنم 55000 نفر اعلام میشوند و 45000 نفر ویزا میدن که ایرانی ها با شرایط عالی چه تحصیلی چه مالی را نمیپذیرند و در عوض سایر کشورها که شماره کیسشون از شما بالاتره جای شما ویزا میگیرند و عوض اینکه به کشور مثل سومالی که مثلا 49000 شماره کیسش است بگن ویزا تموم شد به ایرانی که زیر 100 و مونده تو

https://action.aclu.org/petition/rep...g%2BetqOY2w%3D

پروسه امنیتی و ویور میگن ببخشید ویزا تموم شد.خوب این از صد تا تحقیر هم بدتره.
    لینک بالا یک اعتراض به تراول بن است لطفا با ***** شکن وارد شوید و پر کنید تا به حد نصاب برسد

https://action.aclu.org/petition/rep...g%2BetqOY2w%3D

Junior Member

سلامامروز شنيدم انهايي كه چند ماه پيش مصاحبه رفتند و درخواست ويورارائه كردند ايميلي دريافت كردند كه ازشون خواستند صبورباشند تا پرنده اشون بررسي بشه . آيا چنين چيزي صحت داره و كسي از اين ايميل كه گفتند دريافت كرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maya1385 نمایش پست ها
    سلامامروز شنيدم انهايي كه چند ماه پيش مصاحبه رفتند و درخواست ويورارائه كردند ايميلي دريافت كردند كه ازشون خواستند صبورباشند تا پرنده اشون بررسي بشه . آيا چنين چيزي صحت داره و كسي از اين ايميل كه گفتند دريافت كرد ؟
    سلام اونا ایمیل نفرستادن من به شخصه خودم ایمیل میزنم و اونها هم میگن صبر کنید پروسه بین چند سازمان است و طول میکشد ما هیچ چیزی نمیتونیم بگیم تا ap تموم شه.من امروز هم یک ای میل دیگر زدم .چه کار کنیم تنها راه همینه والا میدارن تا اخر تابستون بعد میگن شرمنده ویزا تموم شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)