صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: رشته ی برق - چه کشوری برای اقامت خوبه؟

Junior Member lrn آواتار ها

پیش فرض رشته ی برق - چه کشوری برای اقامت خوبه؟

با سلام خدمت دوستان

طی جستجویی که در سایت زدم گویا برا رشته های مهندسی با توجه به هزینه تحصیل کشور مناسب المان هست.
    ولی اقامت اونجا و کار چندان تعریفی نداره و با کسر مالیات و اینا چیز خاصی برا ادم نمیمونه.
    ( البته میشه هزینه خورد و خوراک و پوشاک و... رو تامین کرد ولی پس انداز چندانی نمیشه کرد و مثلا با یه ماشین ارزون باید سر کرد)
    خب ادم که نمیتونه همیشه ماشین ارزون داشته باشه و نتونه پس انداز خوبی کنه
    لذا از دوستان کسی اطلاع داره برا رشته ی برق کدام کشور و شهر مناسب هست جهت کار و درآمد و اقامت؟

با تشکر
    ویرایش توسط hatefrad : October 22nd, 2017 در ساعت 07:22 PM دلیل: اشتباهات تایپی

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

پیش فرض پاسخ : رشته ی برق چ کشوری برا اقامت خوبه ؟

سلام خسته نباشید
    از اونجایی که من خودم برقم و جستجویی که کردم برای برق خصوصا دکترا شما باید فاند داشته باشید تا بتونید یک زندگی متعادل رو داشته باشید وزمان کافی برای ریسرچ هاتون داشته باشید حالا فرقی نمی کنه کدوم کشور باشه .اما کشورهای المان سوئیس سوئد دانمارک کانادا اگه اپلیکیشن قوی داشته باشید (نمرات زبان ،رکورد پژوهشی خوب ،ریکامهای قوی و...)فاند های خوبی میدن که با احتساب کسر مالیات شما ویک مقدار صرفه جویی می تونید پس انداز هم بکنید.برای کار هر کشور یک تایم خاص بعد از فارغ التحصیلی داره تا شما کار پیدا کنید در غیر این صورت وعدم اقدام برای شهروندی شما باید اون کشور رو ترک کنید.البته هر چیزی امکان پذیره

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lrn نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

طی سرچی ک در سایت زدم گویا برا رشته های مهندسی با توجه ب هزینه تحصیل کشور مناسب المان هس
    ولی اقامت اونجا و کار چندان تعریفی نداره و با کسر مالیات و اینا چیز خاصی برا ادم نمیمونه
    ( البته میشه هزینه خورد و خوراک و پوشاک و... رو تامین کرد ولی پس انداز چندانی نمیشه کرد و مثلا با یه ماشین ارزون باید سر کرد)
    خب ادم ک نمیتونه همیشه ماشین ارزون داشته باشه و نتونه پس انداز خوبی کنه
    لذا از دوستان کسی اطلاع داره برا رشته ی برق کدام کشور و شهر مناسب هس جهت کار و دارمد و اقامت ؟
    با تشکر
    شما هر جای اروپا باشید چیزی حدود 30تا 40 درصد در آمدتان را باید مالیات پرداخت کنید. ولی با باقی مانده حقوق پس از چند سال یک زندگی مناسب و در حد استاندارد طبقه متوسط خواهید داشت.با کار مهندسی آنچنان پولدار نخواهید شد. ضمنا اوضاع کار در آلمان خوب ایت و اگر آلمانی بلد باشیدو سواد درست حسابی هم داشته باشید کار خوب براحتی گیر می آید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

سلام درمورد آمریکا ، کانادا و استرالیا شرایط از نظر تحصیل و کار و فاند نسبت به کشورهای اروپایی چطور است؟
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

نقل قول نوشته اصلی توسط rana1370 نمایش پست ها
    سلام درمورد آمریکا ، کانادا و استرالیا شرایط از نظر تحصیل و کار و فاند نسبت به کشورهای اروپایی چطور است؟
    برای پاسخ به این سوال باید وضعیت رزومه، ساپورت مالی و ویزا را در نظر داشت. تا آنجا که من خبر دارم استرالیا و کانادا فعلا وضعیت کار برای رشته برق آنچنان مناسب نیست.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    شما هر جای اروپا باشید چیزی حدود 30تا 40 درصد در آمدتان را باید مالیات پرداخت کنید. ولی با باقی مانده حقوق پس از چند سال یک زندگی مناسب و در حد استاندارد طبقه متوسط خواهید داشت.با کار مهندسی آنچنان پولدار نخواهید شد. ضمنا اوضاع کار در آلمان خوب ایت و اگر آلمانی بلد باشیدو سواد درست حسابی هم داشته باشید کار خوب براحتی گیر می آید.

با این حساب المان چندان بد هم نیست
    ولی زندگی متوسط داشتن چندان هم جالب نیست !!
    ------------

شما ساکن کدام کشور هستین ؟
    ویرایش توسط lrn : October 21st, 2017 در ساعت 09:12 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط lrn نمایش پست ها
    با این حساب المان چندان بد هم نیست
    ولی زندگی متوسط داشتن چندان هم جالب نیست !!
    ------------

شما ساکن کدام کشور هستین ؟
    اگر شما از طبقه متوسط در ایران هستید و کار مرتبط در یکی از کشورهای اروپای غربی یا شمالی پیدا کنید جز طبقه متوسط آنجا محسوب می شوید و از نظر استانداردهای اروپایی رفاه کافی خواهید داشت ولی باید کار کرد و با زد وبند و این جور کارها نمیشه پولدار شد.
    اگر از طبقه پولدار جامعه ایرانید بهتر از طریق سرمایه گذاری با کمک وکیل به کانادا یا آمریکا تشریف ببرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اگر شما از طبقه متوسط در ایران هستید و کار مرتبط در یکی از کشورهای اروپای غربی یا شمالی پیدا کنید جز طبقه متوسط آنجا محسوب می شوید و از نظر استانداردهای اروپایی رفاه کافی خواهید داشت ولی باید کار کرد و با زد وبند و این جور کارها نمیشه پولدار شد.
    اگر از طبقه پولدار جامعه ایرانید بهتر از طریق سرمایه گذاری با کمک وکیل به کانادا یا آمریکا تشریف ببرید.
    ممنون از پاسختون

خیلی پولدار ک نه ! ولی متوسط ب بالا هس زندگی م رو ب خوب

کدوم کشور اروپا خوب هس ؟
    بعد مثلا پیشنهادی ک میدین یه کشور بگید ک امنیتش بالا باشه چون من تنهایی میخوام برم

+
    امریکا میگن امنیتش خوب نیس چون اختلاف طبقاتی ش هم زیاد هس زیاد امنیت نداره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته ی برق - چه کشوری برای اقامت خوبه؟

سلام کشور المان و سوئد که گفتین هزینه ها چطور میشه؟ و شرایط ثبت نام در این دانشگاها چطوره؟
    چون بعضی از کشور هارو که دیدم به سالی 80 ملیون هم در می اومد هزینه ها

پیش فرض پاسخ : رشته ی برق - چه کشوری برای اقامت خوبه؟

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی اصفهان رشته برق و مخابرات با معدل 16.70 و لیسانس از دانشگاه اصفهان با معدل 16.08 دارم.
    تقریبا 5 6 سال پیش فارغ التحصیل شدم.
    سابقه تدریس در دو ترم در آزمایشگاه را هم دارم ولی متاسفانه مقاله ندارم. الان هم تقریبا دو سال و نیمه تو یه شرکت مخابراتی بین المللی کار میکنم. نمره زبان IELTS 7 دارم که البته باید دوباره امتحان بدم. سربازی هم رفتم.
    چند تا سوال دارم که اگر میشه به اونها جواب بدید؟
    1. آیا شانس گرفتن پذیرش (حتی فول فاند هم نباشه اشکالی نداره )از دانشگاههای متوسط اروپا یا کانادا را برای دکتری را دارم؟(با توجه به این که مقاله ندارم)
    2.اگر بخوام یه مستر دوباره بگیرم(ترجیحا در رشته خودم- و حتی اگر بدون فاند هم باشه مهم نیست) از بین کشورهای اروپایی و کانادا کدام بهتره و مشکلات کمتری در ویزا و سفارت و...؟
    3. واقعا هدف اصلیم، گرفتن مدرک برای پیدا کردن کار و مهاجرته، به نظرتون چی کار کنم بهتره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)