صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: پرونده های ریجکت شده در روش اکسپرس انتری (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرونده های ریجکت شده در روش اکسپرس انتری (فدرال)

تا اونجایی که من میدونم اگر قرار باشه شما ریجکت بشی وکیل نمیتونه کاری کنه ریجکت نشی. از طرفی هم من برای اول پروسه وکیل گرفتم و نتیجش این بود که دیدم من که رفتم سایت خود CIC رو خوندم اطلاعاتم از وکیل کاملتر بود. خیلی چیزها رو وکیل به ما اشتباه گفته بود. یعنی ناقص گفته بود. تازه وکیلی که در خود کاناداست و regulated شده و مدرک داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,sharif university

سلام دوستان
    چند روز پیش متوجه شدم که فایل من و همسرم بسته شده و اپلیکیشنمون کنسل شده. علت رو ناقصی مدارک از جمله اصل گواهی عدم سو پیشینه زده. در حالیکه ما علاوه بر ترجمه، کپی برابر اصلش رو گداشتیم که اونم مهر پر رنگی خورده. مگه همین کافی نبوده؟
    گفتن که پول رو به حسابمون برگشت میدن ولی الان بعد از دو هفته پولی نیومده. چطور میتونم پیگری کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,sharif university

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnsh نمایش پست ها
    سلام . من و همسرم ماه گذشته ITA گرفتیم اما چون پلیس سرتیقیکیتی که از ایتالیا داشتیم منقضی شده بود ریجکتمون کردن. من فکرمی کردم در صورتی که مدارک اشکالاتی از این دست داشته باشن درخواست مدرک دوباره بدن نه اینکه ریجکت کنن. آیا کسی اطلاعی تو این زمینه داره؟ یعنی هیچ فرصتی نمیدن که آدم مدارک تکمیلی بفرسته؟
    سلام،
    منم میخوام دوباره برای اکسپرس انتری اقدام کنم ولی متاسفانه سوپیشینه ایران یکماهه منقضی میشه. البته ما توی این یکماه سفری به ایران نداشتیم. حالا نمیدونم که میشه همینو فرستاد یا نه؟
    میخوام از تجربه شما استفاده کنم. سوپیشینه شما که منقضی شده بود، شما توی ایتالیا اقامت داشید یا خارج شده بودید؟ چون اگر خارج شده بودید اصولا باید مشکلس نباشه.
    دوستان دیگه هم لطفا نظر بدید.

Junior Member

با عرض سلام
    دوستان کسی میدونه برای کسی که خدمت سربازی رو پروژه تحقیقاتی برای سپاه انجام داده و کسری گرفته مشکلی برای اخذ اقامت اکسپری اینتری بوجود میاره یا خیر؟
    ممنون از شما

سلام دوستان کسی هست که به علت مدیکال پروندش رد شده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roghi نمایش پست ها
    ممنون از توجه و پاسخ شما.
    من کارها رو خودم انجام دادم و الان منتظرم که نامه برای انجام بیومتریک برام بیاد. حدود سه هفته است که aor شدم.
    ولی مشکل اینه که دوبار درخواست ویزای توریستی من به دلیل کار کردن در شرکتهای تحریم شده رد شده و به عنوان عامل خطر برای کانادا شناخته شدم ������. نگرانم که این موضوع باعث بشه دوباره ریجکت بشم. دنبال وکیل برای دفاع از وضعیت خاصم میگردم.
    سلام. شما به چه نتیجه ای رسیدید؟ منم مث شما ریجکتی توریستی به همین دلیل دارم و میخوام بدونم برای اپلای مجدد باید چکار کرد؟ میشه لطف کنید به من کمک کنید؟ مرسی

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)