صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: پرونده های ریجکت شده در روش اکسپرس انتری (فدرال)

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پرونده های ریجکت شده در روش اکسپرس انتری (فدرال)

یکی از اعضا پرسیدن که تاپیکی برای این موضوع وجود نداره که دیدم فکر خوبیه ایجاد شه. ممنون از این عضو عزیز.
    افرادی که متاسفانه در مرحله فدرال ریجکت شدن (نه مراحل استانی) میتونن تجربیاتشون رو اینجا به اشتراک بزارن که بقیه افراد هم استفاده کنن.
    خودم دلایلی که دیدم تا حالا رو اسم میبرم که دوستان آشنا بشن با این مسائل.
    نکته مهم که باید بگم اینه که احتمال ریجکت شدن در مرحله فدرال به صورت کلی خیلی کمه اما افرادی که ریجکت میشن عموما به دلایل زیر بوده:

1) شاید 90 درصد ریجکتی ها به دلیل ناقص فرستادن مدارک باشه که مهمترینش نفرستادن اصل مدرک گواهی عدم سوء پیشینه هست. یه سری از افراد به اشتباه فقط ترجمه و کپی و برابر اصل این گواهی رو میفرستن چون مهر آبی کمرنگی داره و متوجه نمیشن اصل مدرک کدومه! بنابراین حتما اسکن اصل فارسی گواهی عدم سوء پیشینه رو هم بفرستین. دقت کنین اگه تو هر کشوری بیش از 6 ماه زندگی کردین باید ازش گواهی عدم سوء پیشینه بگیرین و آپلود کنین.

2) بعضی افراد به دلیل نامه سابقه کار ریجکت میشن که البته در فدرال درصدش واقعا کمه اما بهتره نامه سابقه کار رو هر چه کامل تر بفرستین. موردی بوده که نامه اش مشکل نداشته ولی آفیسر گفته قانع نشدم! به همین راحتی! هیچ دلیل خاصی هم نیاورده به غیر اینکه وبسایت یکی از شرکت هایی که طرف ازش نامه گرفته بود باز نمیشده! حتی بهش فرصت نداده توضیح بده. البته این جور موردها واقعا کم پیش میاد و میشه گذاشت به حساب بدشانسی اون طرف. چون خیلی از افراد دیگه اصلا وبسایت نداشتن یا کار نمیکرده وبسایت ولی نامه شون رو قبول کردن. باید شرح وظایف رو تا جایی که میشه خوب نوشت که مرتبط با ناک باشه.

3) بعضی ها ازشون مدارک تکمیلی میخوان و مثلا 7 روز وقت میدن ولی طرف حواسش نیست و اصلا پیامشون رو تو پروفایل نمی بینه و تو اون 7 روز مدرک و نفرستاده و ریجکت میشه.

4) تا حالا ندیدم کسی رو به علت چک امنیتی ریجکت کرده باشن.

اگه مورد دیگه ای هم به ذهنم رسید به این لیست اضافه می کنم.
    ویرایش توسط amir_ca : October 23rd, 2017 در ساعت 04:22 AM
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرونده های ریجکت شده در روش اکسپرس انتری (فدرال)

I was refused after 5 month because the employment letter was not reflecting the details of the duties in it.

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

سلام. ممنون از اینکه این تاپیک رو درست کردین. خواستم بدونم چقدر پیش میاد به جز نامه کار بعدا مدارک تکمیلی بخوان و اگر بخوان چه چیزهایی میتونیم بذاریم؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_tb نمایش پست ها
    سلام. ممنون از اینکه این تاپیک رو درست کردین. خواستم بدونم چقدر پیش میاد به جز نامه کار بعدا مدارک تکمیلی بخوان و اگر بخوان چه چیزهایی میتونیم بذاریم؟
    تو پروسه فدرال خیلی خیلی کم پیش میاد از کسی مدارک تکمیلی بخوان و در 95 درصد مواقع با همون نامه سابقه کار تصمیم گیری می کنن. اگه مدارک تکمیلی بخوان معمولا بیمه میگیرن و قرارداد.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Member
    رشته و دانشگاه
    Memorial University

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    تو پروسه فدرال خیلی خیلی کم پیش میاد از کسی مدارک تکمیلی بخوان و در 95 درصد مواقع با همون نامه سابقه کار تصمیم گیری می کنن. اگه مدارک تکمیلی بخوان معمولا بیمه میگیرن و قرارداد.
    ممنون از پاسختون. من مشکلی که دارم این هست که موقعی که برای ویزای کانادام اپلای کردم صحبتی از سابقه کار پارت تایمی که الان میخوام باهاش اپلای کنم نکردم و صرفا یه رزومه درسی فرستادم. برای همین الان یکم نگرانم که مشکلی باشه. قرارداد دارم اما خب بیمه نبودم. فکر میکنین کافی باشه؟ چون حقوق هم منظم نمیگرفتم و راهی ندارم که بگم به حسابم واریز میشده پولی

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

ممنون از پاسختون. من مشکلی که دارم این هست که موقعی که برای ویزای کانادام اپلای کردم صحبتی از سابقه کار پارت تایمی که الان میخوام باهاش اپلای کنم نکردم و صرفا یه رزومه درسی فرستادم. برای همین الان یکم نگرانم که مشکلی باشه. قرارداد دارم اما خب بیمه نبودم. فکر میکنین کافی باشه؟ چون حقوق هم منظم نمیگرفتم و راهی ندارم که بگم به حسابم واریز میشده پولی
    مگە تا حالا از کسی گواهی گردش حساب برای اثبات اشتغال بە کار از ایران گرفتن؟ اثبات همچین چیزی خیلی سختە با توجە بە اینکە مثلا اگە ٧ سال پیش یە جایی کار می کردین باید گواهی گردش حساب ٧ سال پیش رو بیارین کە خیلی خیلی بعیدە بانک ها تو ایران همکاری کنن. فیش حقوقی و حکم کارگزینی و قرارداد فکر می کنم کفایت کنە. نظر بقیە دوستان چیە؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

این موضوع برای ریجکت های مرحله فدرال ایجاد شده و تو فدرال هم تا حالا ندیدم از کسی گردش حساب بانکی و ... بخوان برای اثبات حقوق. موردهای خیلی کمی بوده که بیمه خواستن که اونم تو پست اول توضیح دادم.
    Canada Express Entry

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hakbar1986 نمایش پست ها
    I was refused after 5 month because the employment letter was not reflecting the details of the duties in it.
    نامه شما همون وظایف مشخص شده در ناک رو پوشش نداده بود درسته؟
    Canada Express Entry

Junior Member

بله درسته. اصلا هیچ شرح وظایفی ننوشته بودم......
    به جز این نامه چه چیز دیگری خیلی مهمه که براش ریجکت میکنن؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hakbar1986 نمایش پست ها
    بله درسته. اصلا هیچ شرح وظایفی ننوشته بودم......
    به جز این نامه چه چیز دیگری خیلی مهمه که براش ریجکت میکنن؟
    تو بخش نامه سابقه کار مشخص کردیم. تو سایت CIC هم که میخواین آپبود کنین خودش توضیح داده دقیقا چه مواردی باید تو نامه باشه. شرح وظایف، سمت شغلی، تاریخ شروع و پایان، نام شرکت، ایمیل و تلفن و آدرس شرکت، تعداد ساعت کار در هفته، حقوق و ...
    Canada Express Entry

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)