صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: پرونده های ریجکت شده در روش اکسپرس انتری (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرونده های ریجکت شده در روش اکسپرس انتری (فدرال)

من مدت 2 سال سابقه کاری دارم اما بدون بیمه
    سوالم این هست که در صورت درخواست سابقه بیمه توسط آفیسر و با توجه به اینکه امکان ارائه اون رو ندارم، عدم ارائه سابقه بیمه میتونه misinterpretation محسوب بشه یا صرفاً باعث رد شدن پرونده میشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط oracle83 نمایش پست ها
    من مدت 2 سال سابقه کاری دارم اما بدون بیمه
    سوالم این هست که در صورت درخواست سابقه بیمه توسط آفیسر و با توجه به اینکه امکان ارائه اون رو ندارم، عدم ارائه سابقه بیمه میتونه misinterpretation محسوب بشه یا صرفاً باعث رد شدن پرونده میشه؟
    در مواقعی که آفیسر خیلی شک کنه به مدارک کاری شما میتونه درخواست مدارک تکمیلی بده و حتی به شما بگه اگه مدارک تکمیلی رو نفرستین کار شما رو Misrepresentation تشخیص بده.
    اما به طور کلی خیلی سخت گیرانه و بعیده که آفیسر صرفاً به خاطر نداشتن بیمه پرونده شما رو Misrepresentation تشخیص بده (اگه سایر مدارک شما محکم باشه مثل قرارداد و فیش حقوقی و گردش حساب بانکی واریز حساب و حتی استعلام از شرکت).
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    در مواقعی که آفیسر خیلی شک کنه به مدارک کاری شما میتونه درخواست مدارک تکمیلی بده و حتی به شما بگه اگه مدارک تکمیلی رو نفرستین کار شما رو Misrepresentation تشخیص بده.
    اما به طور کلی خیلی سخت گیرانه و بعیده که آفیسر صرفاً به خاطر نداشتن بیمه پرونده شما رو Misrepresentation تشخیص بده (اگه سایر مدارک شما محکم باشه مثل قرارداد و فیش حقوقی و گردش حساب بانکی واریز حساب و حتی استعلام از شرکت).
    تا حالا از کسی گردش حساب خواستن؟ کار من در ایران مربوط بە ٦ سال پیشە عملا" امکان ندارە گردش حساب ارائە دادن هرچند اون زمان پول رو دستی بە من می داد کارخونە. الان البتە فیش حقوقی، قرارداد و حکم کارگزینی دارم من.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    تا حالا از کسی گردش حساب خواستن؟ کار من در ایران مربوط بە ٦ سال پیشە عملا" امکان ندارە گردش حساب ارائە دادن هرچند اون زمان پول رو دستی بە من می داد کارخونە. الان البتە فیش حقوقی، قرارداد و حکم کارگزینی دارم من.
    تو فدرال تا حالا ندیدم بخوان. معمولا اگه بخوان کانفرم کنن زنگ میزنن با شرکت یا بیمه و قرارداد و ... میخوان که اینها هم احتمالش کمه تو فدرال.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

سلام . من و همسرم ماه گذشته ITA گرفتیم اما چون پلیس سرتیقیکیتی که از ایتالیا داشتیم منقضی شده بود ریجکتمون کردن. من فکرمی کردم در صورتی که مدارک اشکالاتی از این دست داشته باشن درخواست مدرک دوباره بدن نه اینکه ریجکت کنن. آیا کسی اطلاعی تو این زمینه داره؟ یعنی هیچ فرصتی نمیدن که آدم مدارک تکمیلی بفرسته؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnsh نمایش پست ها
    سلام . من و همسرم ماه گذشته ITA گرفتیم اما چون پلیس سرتیقیکیتی که از ایتالیا داشتیم منقضی شده بود ریجکتمون کردن. من فکرمی کردم در صورتی که مدارک اشکالاتی از این دست داشته باشن درخواست مدرک دوباره بدن نه اینکه ریجکت کنن. آیا کسی اطلاعی تو این زمینه داره؟ یعنی هیچ فرصتی نمیدن که آدم مدارک تکمیلی بفرسته؟
    نه فرصت دوباره نمیدن. اگر مدرکی ناقص باشه ریجکت میکنن. به طور مثل اگر یادتون رفته باشه پاسپورت رو آپلود کنین ریجکت میکنن. باید همه مدارک درست ارسال بشه.
    Canada Express Entry

سلام

برای کار هایی که تو قسمت personal activities مینویسیم مدرک میخوان؟ من براشون نمیخوام point بگیرم اما مدرکی هم براشون ندارم. چون تو رزومه ی BC PNP گذاشته بودم احساس کردم مجبورم ذکر کنم که یه وقت ناهماهنگ نباشه اگه BC PNP مو چک کنن. ولی کارم طوری بوده براش مدرکی ندارم

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aralizadegan نمایش پست ها
    سلام

برای کار هایی که تو قسمت personal activities مینویسیم مدرک میخوان؟ من براشون نمیخوام point بگیرم اما مدرکی هم براشون ندارم. چون تو رزومه ی BC PNP گذاشته بودم احساس کردم مجبورم ذکر کنم که یه وقت ناهماهنگ نباشه اگه BC PNP مو چک کنن. ولی کارم طوری بوده براش مدرکی ندارم
    اگر بحث سابقه کار اشه و به امتیازش نیازی ندارین بعیده مدرکی بخوان. اگر هم خواستن توضیح مینویسین که چرا مدرک ندارین. مشکل خاصی نیست در کل و بهتره حقیقت رو بگین.
    Canada Express Entry

دوستانی که وکیل یا مشاور داشتن و پروندشون به هر دلیلی ریجکت شده و مشاورشون بهشون پیشنهاد داده که براشون شکایت تنظیم کنه در دادگاه فدرال تا به نتیجه برسند لطفا از شخص مشاور یا وکیل بخواهند که اسناد و مدارک شکایت های قبلی بهمراه حکم دادگاه که منجر به نتیجه مثبت برای متقاضیان شده رو ارایه کنند، در غیر اینصورت به نظر میرسه این پروسه شکایت به دادگاه فدرال بزودی قراره تبدیل به یک بیزینس بشه برای برخی افراد.
    توصیه من به افرادی که ریجکت شدن این هست که قبل از هر اقدامی علت ریجکت شدن رو پیدا کنید.

Junior Member

سلام
    دوستان من دو بار در سیستم اکسپرس اینتری تشکیل پرونده دادم و هر دو بار با توجه به اینکه هنوز نمره ایلتس نیومده بود و با فرض اینکه خب بعدا اصلاح میکنم شماره پرونده آیلتس رو اشتباه وارد کردم و دو بار پرونده ام در عرض نیم ساعت ریجکت شد.
    سوالم اینه حالا با توجه به اینکه نمره اصلیم اومده و دو باره میخوام درخواست بدم کلا ممکنه تو سیستم و پروسه مشکلی بوجود بیاد ؟ ممنون

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)