نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Brainstorming برای رفتن به هوافضا به هر قیمتی که شده!

پیش فرض Brainstorming برای رفتن به هوافضا به هر قیمتی که شده!

. راههایی رو که نهایتا یه جوری بشه در این رشته استراتژیک ادامه تحصیل داد رو لطف کنید بیان کنید. مهم نیست که عملی هست یا نه ! فقط هر ایده ای که به ذهنتون میرسه بگید مثلا یکی می گفت مثلا MS مکانیک و PHd هوافضا یا یکی دیگه می گفت حتی اگه شد کتابداری برو MS اون جا بعد تغییر رشته بده!!!
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Brainstorming برای رفتن به هوافضا به هر قیمتی که شده!

سلام.
    من میخوام برا لیسانس هوافضا برای یک دانشگاه خوب و در یک کشور با هزینه های معقول و نه چندان زیاد پذیرش بگیرم. میتونین راهنماییم کنین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

احتیاجی به این کارا نیست. دوستان زیادی با روال عادی از هوافصا پذیرش می گیرن. الکی بزرک نکنید برا خودتون. به پذیرش که هیچ ربطی نداره، برا ویزا هم نگا می کنن عنوان موضوعی که استاد معرفی کرده برای کار مهمه براشون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

سلام به همه
    من خیلی وقت بود اینجاها نبودم تا امروز....بگذریم....مختصر و مفید میگم
    من لیسانسم مکانیکه و برای فوق انتخاب رشته ام اول هوافضا بوده و بعد مکانیک(فقط به خاطر اینکه شریف بود و اینکه اگر میموندم مکانیک استاد ها همون کار رو میکردن.....به هر حال یه استدلال هایی داشتم )
    یکی از استدلالهام برای خارج رفتن بود.....همین...با یکی از استادامون که صحبت کردم گفتم که مشکل شاید باشه برای خارج رفتن به من یه چیزی گفت تا یه حدی قانع کننده بود و ااینه که مگه همه ی خارج آمریکاست و ثانیا میشه برای مکانیک اپلای کرد......
    باید نگاه کرد دید برای کاری که میخاید انجام بدید می صرفه که حتما برید هوافضا یا اینکه میخاید برید هوافضا چون ممکنه موقعیت خارج بهتر باشه که الزاما نیست!
    من خودم یکی هستم بین این دو تا یعنی هوا فضا رفتنم هم به این دلیله که استادای موضوع کاری من بیشتر هست و هم اینکه برای خارج رفتن میتونم امید بیشتری داشته باشم
    نکته ی جالب د و پهلو بودن هوافضا هست و اینه که مسئله رو یه کم میپیچونه!
    باید دقت کنید که امریکایی ها روی این رشته حساس هستن ولی این به معنی رد شدن حتمی نیست.....کشور های دیگه یه همچین حساسیتی ندارن ولی باز هم به معنی پذیرش قطعی نیست
    دوستان حرف درستی زدن....دانشگاه توی این رشته مشکل نداره ....این سفارت ایالات متحده هست که مشکوک به شما هست...این شک با یه زمینه ی کاری نظامی یا شبیه اون توی رزومه ی شما تبدیل به یقین میشه و میشید خود بن لادن یا بن لاله!هر کدوم که مایلید!:دی
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

سلام
    اگه ارشد هوا فضا ایران بگیرم بعدش واسه دکترا بخوام برم مکانیک مثلا کارای عددی..اونوقت فرقی وجود داره ریسکش با کسی که فوقشو مکانیک داشت؟یا شانس هر دوی این افراد برای گرفتن ویزا یکیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-دانشگاه ازاد واحد لامرد

سلام و درود بر شما_ من خودم واسه ارشد هوافضا ثبت نام کردم و مثل شما قصد دارم واسه دکترا اپلی کنم_هرچند من استاد داشتم که دکتراش رو توی ایران گرفته و واسه فوق دکترا رفته امریکا_من واسه ارشد دانشگاه ازاد هم ثبت نام کردم _چون مهندسی شیمی هستم _و اشنایی خوبی با مباحث هوافضا نداشتم _شانس قبولی توی دولتی رو کم می بینم و بیشتر روی دانشگاه علوم و تحقیقات زوم کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)