نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: راهنمایی برای انتخاب دانشگاه

پیش فرض یک تجربه ی نسبتا عجیب در پذیرش

سلام بچه ها.ما یه پسر خاله ای داریم که 2 سال پیش رفت امریکا. چند روز پیش که باش چت میکردم از اپلای و اینا پرسیدم که یه خورده حرفاش عجیب بود.این پسر خاله ی ما توی امریکا برای 12 تا دانشگاه در خواست داده بود که توی 3تاش پذیرش گرفت.جالب اینجاست که دانشگاه هایی مثل
    University of Oregon وOhio State University ردش کردند ولی دانشگاه Princeton University بهش پذیرش بدون فاند داد(در حالی که توی رشته ی پسر خالم که فیزیکه دانشگاه Princeton خیلی خیلی قویه و جزء بهتریناست)به نظر من اون این موفقیت را مدیون تعداد زیاد اپلای ها است (چون اگر میخاست از دانشگاه های تاپ فقط MIT را انتخاب کنه هیچ وقت به این موفقیت نمیرسید)حالا شما هم اگه نظری یا پیشنهادی دارید بگید(این پسرخاله ی ما رکورد اپلای را شکوند و جمعا به 27 دانشگاه در خواست پذیرش داد)

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : یک تجربه ی نسبتا عجیب در پذیرش

اغلب کسایی که تعداد بالا اپلای نمی کنن به خاطر هزینه هاشه وگرنه همه می دونند که هر چی تعداد دانشگاه هائی که اپلای می کنن بیشتر باشه شانس پذیرش بیشتره. من فکر کنم پسرخاله شما یه چیزی حدود 2 تا 3 میلیون تومان شایدم بیشتر هزینه کرده که خوب این مبلغ رو شاید هر کسی برای اپلای کردن نداشته باشه. به طور کلی هر چی تعداد دانشگاه ها بیشتر و از همه سطوح مختلف عالی، خوب، متوسط و حتی ضعیف انتخاب بشه، شانس پذیرش بالاتره. در ضمن همه خوب می دونند که ضعیف ترین دانشگاه های آمریکا بعضا از قویترین دانشگاه های بعضی کشورهای دیگه مثل ایران رنکش بالاتره
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : یک تجربه ی نسبتا عجیب در پذیرش

بستگی به 1000 تا چیز داره
    ممکنه استادی از کارش خوشش اومده یا opening داشته درحالیکه در ضعیف تره نه
    برخی از دانشگاه بدلیل فاند شاید تنها ریجکت کنند-معنیش همونه یعنی استاد پیدا نکردن
    این موضوع شامل حال خودم هم شد- واسه همینه که نباید دانشگاه ها رو فقط بالای بالا یا پایین انتخاب کرد..........

Junior Member

پیش فرض راهنمایی برای انتخاب دانشگاه

سلام دوستان من لیسانس عمران دانشگاه آزاد دارم با معدل 16.60 نمره ielts 7 و دوتا recommendation که یکیشون full professor هستش.
    فوق میخوام geotechnic بخونم شما فکر می کنید کجا برم بهتره یا اصلا کجا راهم می دن fund هم نمیخوام.
    ممنون

aaf
    Guest

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای انتخاب دانشگاه

من کارشناسی ارشد جغرافیای سیاسی هستم و معدلم 18.35 است از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز .می خواستم بدانم از کدام دانشگاههای کانادا می توانم پذیرش بگیرم برای پائیز سال 2010متشکر

Senior Member

بدون نمرات زبان /مکاتبه با اساتید نمیشه نظری داد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baheri نمایش پست ها
    بدون نمرات زبان /مکاتبه با اساتید نمیشه نظری داد.
    سلام
    من برق امیر کبیر خوندم با معدل 17.33
    واسه ارشد دانشگاههای کانادا تو مخابرات میدان چی بهتره؟

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط 8423067 نمایش پست ها
    سلام
    من برق امیر کبیر خوندم با معدل 17.33
    واسه ارشد دانشگاههای کانادا تو مخابرات میدان چی بهتره؟
    بهترین کار مراجعه به سایت دانشگاهها و دیدن آزمایشگاههای آنهاو webpage اساتید و زمینه های کاریشون هست که دستتون می یاد در زمینه شما در کدوم دانشگاهها امکانات بیشتر و استادهای قوی تر و بیشتری کار می کنند و برای اینکه ببینید از کدام دانشگاهها شروع کنید می توانید رنک دانشگاههای کانادا در مهندسی ها و شاید در رشته های مهندسی مثل مهندسی برق (من رنک مطمئنی مربوط به دانشگاههای کانادا برای رشته های مهندسی جداگانه ندیده ام) را پیدا کنید تا حدود دانشگاههای خوب در برق دسستتون بیاد .

سلام بچه ها
    من ليسانس عمران هستم با 10 سال سابقه كار ،نمره 6 IELTS دارم و ميخوام از دانشگاه هاي كانادا پذيرش بگيرم(براي ترم spring 2010) واگه نشد براي fall 2011 ولي همه دانشگاهاي اين كشور(ممتازها) 6.5 به بالا ميخواد شما جايي رو سراغ داريد (حتي دانشگاه هاي خوب متوسط) به من معرفي كنيد.ممنون

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ماريا نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من ليسانس عمران هستم با 10 سال سابقه كار ،نمره 6 IELTS دارم و ميخوام از دانشگاه هاي كانادا پذيرش بگيرم(براي ترم spring 2010) واگه نشد براي fall 2011 ولي همه دانشگاهاي اين كشور(ممتازها) 6.5 به بالا ميخواد شما جايي رو سراغ داريد (حتي دانشگاه هاي خوب متوسط) به من معرفي كنيد.ممنون
    دانشگاه Western Ontario دانشگاه معتبریه و آیلتس 6 میخواد:
    http://www.eng.uwo.ca/civil/graduate...quirements.htm
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)