صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 102

موضوع: گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

Junior Member

پیش فرض گرفتن اقامت از طریق خانواده

سلام
    دایی من مقیم آمریکاست. میخواستم از دوستان مطلع سوال کنم آیا از این طریق میشه برای اقامت خودم در حین تحصیل استفاده کنم و اگر میشه چه جوری؟
    :

Junior Member

پیش فرض سوال راجع به اقامت از طریق خانواده

سلام
    دایی من مقیم آمریکاست. میخواستم از دوستان مطلع سوال کنم آیا از این طریق میشه برای اقامت خودم در حین تحصیل استفاده کنم و اگر میشه چه جوری؟
    :

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوال راجع به اقامت از طریق خانواده

تا اونجاي که من ميدونم ،ايشون اول بايد براي مادرتون درخواست green card بدن. بعد از 11-12 سال تازه مادرتون ميگيره. و چند سال بعد از اون خودتون. بعد از تحصيل مستقيم درخواست کنين (از طريق کارفرماي امريکايي) زودتر مقيم ميشين.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت از طریق خانواده

هر سوال رو تنها یکبار و در مرتبط ترین تاپیک بیان کنید.
    به علت تکراری بودن قفل میشه!

پیش فرض پاسخ : سوال راجع به اقامت از طریق خانواده

سلام

مادر من 5 سال پیش green card گرفتند و یک سال بعد برای من هم تقاضا دادند. ایشان امسال citizen می شوند. می خواستم سوال کنم با توجه به اینکه 4 سال از زمانی که برای من درخواست داده شده می گذرد، چند سال دیگر نوبت صدور green card من می شود؟ متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering - Exploition

Question گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

سلام به دوستان
    من به تازگی شندیم که بعضی از قوانین آمریکا تغییر کرده،مثلا یکی از انها اینکه وقتی مادر و پدر کار گرین کارتشون درست میشه به بچه ها هم در عرض 6 ماه تا 1 سال گرین کارت میدن.
    می خواستم بدونم هیچ کس در این رابطه اطلاعاتی داره به من بده؟
    از جولبتون ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد گرین کارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bsbali نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من به تازگی شندیم که بعضی از قوانین آمریکا تغییر کرده،مثلا یکی از انها اینکه وقتی مادر و پدر کار گرین کارتشون درست میشه به بچه ها هم در عرض 6 ماه تا 1 سال گرین کارت میدن.
    می خواستم بدونم هیچ کس در این رابطه اطلاعاتی داره به من بده؟
    از جولبتون ممنون میشم.
    سلام bsbali
    اين قانون فقط براي بچه هاي زير 21 سال صادقه. بالاي 21 سال حدودا 4 سال طول ميكشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Smile پاسخ : سوال در مورد گرین کارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cruxsign نمایش پست ها
    سلام bsbali
    اين قانون فقط براي بچه هاي زير 21 سال صادقه. بالاي 21 سال حدودا 4 سال طول ميكشه
    سلام دوست عزیز
    مطلبی که شما در پاسخ گفتید در مورد بچه های زیر 21 سال هم زمان با در ست کار پدر و مادر خواهد بود هچیگونه فاصله زمانی ندارد و در مورد بچه های بالای 21 سال در گذشته 3 سال طول میکشید که بعد از گرفتن گرین کارت پدر و مادر کارشون درست بشه و من میخواستم بینیم کسی اطلاع داره که این زمان 3 سال کاهش پیدا کرده است یا نه.
    باتشکر

مادر من حدود 5 سال پیش برای من تقاضا دادند ( اون زمان تازه گرین کارت گرفته بودن) . با این حساب که می فرمایید من باید الان گرین کارت گرفته بودم . اما نه این طور نیست. الان که بعد از 5 سال مادرم سیتیزن شدند و مورد من ارتقا پیدا کرده ( یعنی اگر فردی که برای شماتقاضا می ده از گرین کارت به سیتیزن برسه، نوبت مورد شما هم جلو می افته )، تازه حدود 1 یال دیگه طول میکشه تا نوبتم برسه. اگر هنوز وضعیت مادرم گرین کارت بود باید تا 4 سال دیگه حدودا صبر می کردم.

سایتی هست مربوط به اداره مهاجرت و وزارت امور خارجه آمریکا که هر ماهه visa bulletin منتشر می کنه و اونجا همه موارد رو تقریبا توصیح می ده و زمان انتظار تقریبی رو هم میگه. این آدرسش:

http://travel.state.gov/visa/frvi/bu...etin_1360.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز
    من در مورد این خیلی جاها شنیدم حتی یکی از بچه های جایی دیگه خوندم که از وکیل هم پرسیده بود گفت شاید این قانون تصویب بشه.
    البته برای من هم همزمان با مادر و پدرم وقتی 12 سال بودم درخواست داده بودن و مدارک هم فرستاده بودم ولی چون الان درست شده و الان من 25 سالمه دیگه با مادر و پدرم برای من نیومده البته نی دم شما هم شرایط منو داشتی با آیا شما هم وقتی زیر 21 سال بودین براتون درخواست داده بودن یا نه؟

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)