صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 102

موضوع: گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد گرین کارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bsbali نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من در مورد این خیلی جاها شنیدم حتی یکی از بچه های جایی دیگه خوندم که از وکیل هم پرسیده بود گفت شاید این قانون تصویب بشه.
    البته برای من هم همزمان با مادر و پدرم وقتی 12 سال بودم درخواست داده بودن و مدارک هم فرستاده بودم ولی چون الان درست شده و الان من 25 سالمه دیگه با مادر و پدرم برای من نیومده البته نی دم شما هم شرایط منو داشتی با آیا شما هم وقتی زیر 21 سال بودین براتون درخواست داده بودن یا نه؟
    من هم تقریبا هم چین مشکلی‌ دارم،،،احتمالا ایشون اول برای پدر مادرشون اقدام شده،،بعدا برای خودشون،،این ۲تا قضیهٔ جداس،،شما وضعیتتون چجوریه آقا یا خانوم bsbali
    موقعه ییکه ۱۲سالتون بوده واسه پدر مادرتون اقدام کردن کی‌ واسه خودتون اقدام شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering - Exploition

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد گرین کارت؟

سلام mo1832
    من علي هستم. من همون موقع از طريق خالم براي كل خانوادم اقدام شده بود و مدارك را كامل براشون فرستادم ولي چون تا الان طول كشيد و من بالاي 21 سالم همزمان با مادر و پدرم براي من دعوتنامه نيومده. براي همين من چون شنيدم قوانين براي ما تغيير كرده و زمان كاهش پيدا كرده پيگير اين قضيه هستم براي جمع آوري اطلاعات.حالا من اگر اطلاعات جديدي گرفتم به شما اطلاع مي دهم اگر شما هم گرفتيد به من بگيد. ولي در مورد خانم hasti كه گفته 5 ساله توي نوبته فكر مي كنم شرايطش مثل ما نبود چون در حالت عادي 3-4 سال طول ميكشيد قبلا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد شیراز

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

سلام بچه ها
    بابای من از طریق ازدواج ویزا گرفت خواهرم هم چون در زمان اقدام زیر 18 سال بود به اونم ویزا دادن می دونین واسه من که بالای 22 سال هستم چه قدر طول می کشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology PhD Mcgill university

واسه من که الان ۵ ساله هنوز درست نشده...واسه داداشم که زیر ۲۱ سال بود قرار بود این تابستون درست شه که نامه دادن که چون اردیبهشت ۲۱ سالش تمومه میوفته با من! من سپتامبر ۲۰۰۵ اقدام کردم. شماره ی پروندم ....۲۰۰۶ . خواهرم هم که الان ۱۸ سالشه هم تازه درست شده.(من داداشم سیتیزنه مامان و بابام همه گرین کارت دارن....احتمالا بابام تا چند وقت دیگه سیتیزن شه.)
    ویرایش توسط elegia_63 : April 14th, 2010 در ساعت 08:43 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد شیراز

یعنی الان 5 ساله هنوز بهت ویزا ندادن؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology PhD Mcgill university

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh alizade نمایش پست ها
    یعنی الان 5 ساله هنوز بهت ویزا ندادن؟؟؟
    نه بابا! تازه الانم که زنگ می زنم تلفن گویا می گه الان دارن پرونده های مارچ ۲۰۰۲ رو بررسی می کنند! یعنی پرونده من که ۲۰۰۵ بوده ۳ سال دیگههههههههه!!اونم اگه ازدواج نکنم! البته سرعت بررسیشون متغیره ولی الان یه چند وقتیه خیلی کنده.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

اگه بعد از سن ۲۱ سالگی واسه اینکار اقدام کردید در کوتاه مدت اصلا روش حساب نکنید ...

مواردی بوده که تا ۱۲-۱۰ سال کارشون طول کشیده ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

من یک سوال داشتم، پدر و مادر من به تازگی Green card گرفتن و من بالای 22 سال هستم و به تازگی هم ازدواج کردم، این پروسه گرفتن Green card واسه من چقدر طول می کشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Electrical Eng. - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط negin.b نمایش پست ها
    من یک سوال داشتم، پدر و مادر من به تازگی Green card گرفتن و من بالای 22 سال هستم و به تازگی هم ازدواج کردم، این پروسه گرفتن Green card واسه من چقدر طول می کشه؟
    چون ازدواج کردی شامل هیچ گروهی نمی شی. باید صبر کنی تا پدر یا مادرت سیتیزن بشن، از اون زمان حدودا 8 سال. مراجعه به منبع:
    http://travel.state.gov/visa/bulleti...etin_1360.html

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

با سلام
    فامیل درجه یک برای پدر و خوب مادرم اقدام کردند در سال 2002. وضعیت الان پرونده Post Decision Activity هست. من 24 سالم هست ولی یکجا خوندم زمانی که اقدام کردند اگر زیر 21 بودید ... اصلا همچین شرطی هست اگر هست چه مزایایی داره و یا به شیوه ای هست و یا اصلا همچین حالتی نیست و باید روال سپری بشه و اونا گرین کارت بگیرن و بعد اقدام کنن
    مرسی
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)