صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 102

موضوع: گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

سلام پدر و مادر من به تازگی از طریق عمو م گرین کارت گرفتن. آیا کسی می دونه اگه بخوان برای من که بالای 21 هستم و مجرد اقدام کنن از طریق مادر اقدام بشه بهتره یا پدر اصولا نباید تفاوت داشته باشه. اما من شنیدم از طریق مادر سریعتر بررسی می شه. البته این موصوع هم هست که در واقع مادر من از طریق پدرم گرین کارت گرفته!اگه کسی نظری داره ممنون می شم.

Junior Member

مادر من كه سيتي زن آمريكا هست 10 سال پيش براي من و برادر و خواهرم تقاضاي گرين كارت داده ، براي برادرم 5 سال پيش و براي خواهرم پارسال دعوتنامه آمد كه هيچكدام هم اقدامي نكردند ولي تا الان براي من هيچي نيامده حالا من چطور مي تونم پيگيري كنم ، بايد وكيل بگيرم

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط mahkar نمایش پست ها
    مادر من كه سيتي زن آمريكا هست 10 سال پيش براي من و برادر و خواهرم تقاضاي گرين كارت داده ، براي برادرم 5 سال پيش و براي خواهرم پارسال دعوتنامه آمد كه هيچكدام هم اقدامي نكردند ولي تا الان براي من هيچي نيامده حالا من چطور مي تونم پيگيري كنم ، بايد وكيل بگيرم
    شماره پرونده رو در وب سایت رسمی خودشون چک میکنید و مگن که در چه مرحله ای هستید. مسلما برای همه شما یکجا اقدام نکردند چون فکر کنم یکجا هم دعوتنامه میاد و باید برید سفارت مصاحبه نه جدا جدا.
    به هر حال شماره پرونده که در ایمیل ها هم به اون اشاره میشه رو در وب سایتی که گفتند بزنید تا ببینید در کدام مرحله هستید.

Receipt Number هست و وب سایت هم: www.uscis.gov
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم از زمانی که پدر و مادر سیتیزن آمریکا میشن چقدر طول میکشه که فرزند بالای ۲۱ سال بتونه گرین کارتشو بگیره؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Nlili نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم از زمانی که پدر و مادر سیتیزن آمریکا میشن چقدر طول میکشه که فرزند بالای ۲۱ سال بتونه گرین کارتشو بگیره؟
    با سلام

در زمانی که اقدام کردند من و برادرم زیر 21 سال بودیم. ولی اینجوری که پیش میره بعد از 8 سال که هر دوی ما بالای 21 رفتیم و آخر هم متوجه نشدیم زمانی که اقدام میشه مهم هست یا اینکه دعوتنامه میاد و باید بریم مصاحبه. به هر حال عمه ی من گفت که وقتی گرین کارت بگیرند به محض اینکه برسند به امریکا میتوانند برای شما اقدام کنند و شاید یکسالی طول بکشه. حالا درست یا غلط رو نمیدونم.

موفق باشید
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

سلام پدر و مادر من حدود ۴ سال هست که آمریکا هستند و الان ۱ سال و ۴ ،۵ ماه که گرین کارتشون اومده فقط وضعیت ما یه مقداری فرق می‌کنه چون پدر و مادرم پناهنده هستند و نمی‌تونن برگردند،کسی‌ می‌دونه کار من که بالای ۲۱ هستم و متأهل چقدر طول می‌کشه اگه برام اقدام کنن برای گرین کارت؟

Junior Member

سلام.خوبین دوستان؟
    دو تا سوال دارم : 1.مادرم 6 ماهه که گرین کارت گرفته...میخواستم بدونم الان باید واسه من که مجرد و 28 ساله هستم اقدام کنه یا زمانیکه بعد از 5 سال سیتی زن شد؟
    2.اینکه میگن بعد از 5 سال از گرفتن گرین کارت،میتونن واسه سیتی زنی اقدام کنن...اگه شخص در این مدت از آمریکا خارج بشه مشکلی داره؟...یعنی اگه کسی 6 ماه به 6 ماه رفت و آمد کنه،شرایطش فرق میکنه؟
    ممنون میشم که راهنمائیم کنین...دستتوت درد نکنه.

سلام
    می خواستم بدونم آیا سن پدر و مادر در زمان دریافت گرین کارت برای بچه هاشون تأثیر داره؟
    مثلاً پدر که سنش بالا هست و گرین کارت داره نمی تونه برای بچش زود تر گرین کارت بگیره ؟ قانونی وجود نداره ؟
    مرسی

سلام دوست عزیز
    من پدرم کرین کارت آمریکا هست سال 2011 که وارد آمریکا شد برای من اقدام کرده و دو سال دیگه نوبتم میشه من 2 سال پیش ازدواج کردم و هم اکنون از همسرم جدا شدم و شرایط الان من مجرد هستم آیا میتونم با پرونده ای که در جریان هست و 2 سال دیکه نوبتم میشه به سفارت برم و ویزا بگیرم برای گرین کارت از طریق پدرم یا نه
    با تشکر

Junior Member

خاله ی بنده به تازگی گرین کارت گرفته و می خواد برای پسرش که ۲۷ سال داره و مجرد است اقدام کنه. یه شخصی از آشنایان که ادعا میکنه به تمام قوانین آشنایی داره گفتند که الان نباید اقدام کرد چون ۷ سال طول میکشه و باید صبر کرد تا رزیدنت بشند و بعد اقدام کرد که در اینصورت ۳ سال بیشتر طول نمیکشه.

دوستان لطفا راهنمایی کنند که آیا این موضوع صحت داره یا اگر الان با داشتن گرین کارت اقدام کنند بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)