صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 102

موضوع: گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

حتما الان اقدام کنید چون Pd که به شما تعلق می گیره مال این تاریخه و وقتی خالتون سیتیزن بشن کیستون ارتقا پیدا می کنه اما در غیر این صورت کلی منتظر می شید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar_faraji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من پدرم کرین کارت آمریکا هست سال 2011 که وارد آمریکا شد برای من اقدام کرده و دو سال دیگه نوبتم میشه من 2 سال پیش ازدواج کردم و هم اکنون از همسرم جدا شدم و شرایط الان من مجرد هستم آیا میتونم با پرونده ای که در جریان هست و 2 سال دیکه نوبتم میشه به سفارت برم و ویزا بگیرم برای گرین کارت از طریق پدرم یا نه
    با تشکر
    قاعدتا شما از گروه F2B خارج شدین .. ازدواجتونو اطلاع دادین؟

Junior Member

سلام
    آیا NVC منتظر میشه تا Priority Date شما Current بشه و بعد شروع میکنه به نامه نگاری با شما برای مدارک و هزینه‌ها و ...
    یا اینکه چند ماه قبل از Current شدن شما اقدام به جمع آوری مدارک شما میکنه؟

Priority Date من 1Feb2008 هستش در کتگوری F1. در حال حاضر 1May2007 رو دارن میدن توی این کتگوری که من هستم.
    یعنی ۹ ماه مونده تا به من برسه (که البته میدونم بستگی به سرعت پیشرفت ماهیانشون داره) سوال من اینه که آیا من باید منتظر نامه‌ ( پکیج شماره ۱ شامل مشخص کردن آدرس و پرداخت هزینه و ... ) از طرف ایمیگریشن باشم طی چند ماه آینده و یا نه زمانی که تاریخ رسید به 1Feb2008 برای من نامه میاد؟

Junior Member

سلام دوستان، سوالی که دارم اینه که: پدر من حدود 10 سال قبل از انقلاب آمریکا بوده و گرینکارت داشته که الان باطل شده و سی و اندی ساله که ازش استفاده نکرده و مدرک لیسانسش هم از دانشگاه ایالتی اوکلاهوماست. من هم الان 25 سالمه و ارشدم رو تازه تموم کردم. میخوام بدونم که به نظر شما بزرگواران راهی هست که من بتونم با تکیه به اون گرین کار خودمو پیش ببرم...؟! ممنونم باز اگر شرایط خاص دیگه ای رو باید بگم بفرمایید تا اعلام کنم.
    متشکرم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushi نمایش پست ها
    سلام دوستان، سوالی که دارم اینه که: پدر من حدود 10 سال قبل از انقلاب آمریکا بوده و گرینکارت داشته که الان باطل شده و سی و اندی ساله که ازش استفاده نکرده و مدرک لیسانسش هم از دانشگاه ایالتی اوکلاهوماست. من هم الان 25 سالمه و ارشدم رو تازه تموم کردم. میخوام بدونم که به نظر شما بزرگواران راهی هست که من بتونم با تکیه به اون گرین کار خودمو پیش ببرم...؟! ممنونم باز اگر شرایط خاص دیگه ای رو باید بگم بفرمایید تا اعلام کنم.
    متشکرم
    با سلام

گرين كارت پدر شما دو حالت داره :
    ١. تاريخ انقضا داشته و الان تاريخ انقضاش تموم شده . در اين حالت متأسفانه شما كاري نميتوني بكني
    ٢. تاريخ انقضا نداره . در اين حالت بايد پدرتون با گرين كارتش به امريكا برگرده ؛ مطمئناً در مرز براي قانع كردن مأمور CBP كار دشواري خواهد داشت و مطمئناً پرونده به قاضي ارجاع ميشه . اگر پدر شما بتونه قاضي رو راضي كنه براي تمديد اقامتش ، در اون زمان به شرطيكه شما هنوز مجرد باشي ، پدرتون ميتونه براتون درخواست مهاجرت بده

موفق باشيد
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shariatii نمایش پست ها
    سلام
    آیا NVC منتظر میشه تا Priority Date شما Current بشه و بعد شروع میکنه به نامه نگاری با شما برای مدارک و هزینه‌ها و ...
    یا اینکه چند ماه قبل از Current شدن شما اقدام به جمع آوری مدارک شما میکنه؟

Priority Date من 1Feb2008 هستش در کتگوری F1. در حال حاضر 1May2007 رو دارن میدن توی این کتگوری که من هستم.
    یعنی ۹ ماه مونده تا به من برسه (که البته میدونم بستگی به سرعت پیشرفت ماهیانشون داره) سوال من اینه که آیا من باید منتظر نامه‌ ( پکیج شماره ۱ شامل مشخص کردن آدرس و پرداخت هزینه و ... ) از طرف ایمیگریشن باشم طی چند ماه آینده و یا نه زمانی که تاریخ رسید به 1Feb2008 برای من نامه میاد؟
    با سلام

این زمان تقریبیست : حدود ۲ ماه قبل از کارنت شدن که ممکنه تا زمان بعد از کارنت شدن هم طول بکشه

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط brightboy نمایش پست ها
    خاله ی بنده به تازگی گرین کارت گرفته و می خواد برای پسرش که ۲۷ سال داره و مجرد است اقدام کنه. یه شخصی از آشنایان که ادعا میکنه به تمام قوانین آشنایی داره گفتند که الان نباید اقدام کرد چون ۷ سال طول میکشه و باید صبر کرد تا رزیدنت بشند و بعد اقدام کرد که در اینصورت ۳ سال بیشتر طول نمیکشه.

دوستان لطفا راهنمایی کنند که آیا این موضوع صحت داره یا اگر الان با داشتن گرین کارت اقدام کنند بهتره.
    با سلام

دوست عزیز امیدوارم خالتون به حرف فامیلتون گوش نکنند چون اینطوری حداقل ۵ سال و نیم زمان رو عقب میندازه نسبت به حالت درخواست در وضعیت PR
    دوست عزیز وزارت امور خارجه امریکا ، الان در پارت F2B در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۰۸ هست و در پارت F1 در تاریخ ۸ جولای ۲۰۰۷
    این یعنی اینکه وزارت امور خارجه حداقل ۶ ماه در رسیدگی به پرونده فرزندان مجرد بالای ۲۱ سال مقیمان جلوتر هست از فرزندان مجرد بالای ۲۱ سال سیتیزن ها
    زمان تقریبی درخواست خاله شما در پارت F2B : حدود ۶ سال و ۹ ماه تا مصاحبه
    زمان تقریبی درخواست خاله شما در پارت F1 : حداقل ۵ سال تا سیتیزین بشن + حدود ۷ سال و ۳ ماه تا مصاحبه = ۱۲ سال و ۳ ماه

موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar_faraji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من پدرم کرین کارت آمریکا هست سال 2011 که وارد آمریکا شد برای من اقدام کرده و دو سال دیگه نوبتم میشه من 2 سال پیش ازدواج کردم و هم اکنون از همسرم جدا شدم و شرایط الان من مجرد هستم آیا میتونم با پرونده ای که در جریان هست و 2 سال دیکه نوبتم میشه به سفارت برم و ویزا بگیرم برای گرین کارت از طریق پدرم یا نه
    با تشکر
    با سلام

مطابق قانون زمانی که شما ازدواج کردید ، درخواست شما از پارت F2B خارج شده
    ضمنا شما در قانون الان مجرد نیستید بلکه مطلقه هستید ، این دو با هم تفاوت میکنه
    مطابق قانون شما باید زمانی که ازدواج کردید ، اطلاع میدادید که ندادید
    الان هم اگر برای مصاحبه برید ، صفحه دوم شناسنامتون گویای همه چیز هست و به خاطر این تخطی از قانون ممکنه به مدت ۲۰ سال شما رو از درخواست هرگونه ویزای امریکا محروم کنند
    درخواستتون رو باطل کنید و بعد از سیتیزن شدن پدر ، اقدام کنید

موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم آیا سن پدر و مادر در زمان دریافت گرین کارت برای بچه هاشون تأثیر داره؟
    مثلاً پدر که سنش بالا هست و گرین کارت داره نمی تونه برای بچش زود تر گرین کارت بگیره ؟ قانونی وجود نداره ؟
    مرسی
    با سلام

خیر ، هیچ تاثیری نداره

موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdaki1 نمایش پست ها
    سلام.خوبین دوستان؟
    دو تا سوال دارم : 1.مادرم 6 ماهه که گرین کارت گرفته...میخواستم بدونم الان باید واسه من که مجرد و 28 ساله هستم اقدام کنه یا زمانیکه بعد از 5 سال سیتی زن شد؟
    2.اینکه میگن بعد از 5 سال از گرفتن گرین کارت،میتونن واسه سیتی زنی اقدام کنن...اگه شخص در این مدت از آمریکا خارج بشه مشکلی داره؟...یعنی اگه کسی 6 ماه به 6 ماه رفت و آمد کنه،شرایطش فرق میکنه؟
    ممنون میشم که راهنمائیم کنین...دستتوت درد نکنه.
    با سلام

۱. مادرتون همین الان میتونن واستون درخواست بدن
    اولویتتون میشه 2B
    ضمنا بگید هر چه زودتر اقدام کنند چون حدود ۶ سال و ۹ ماه طول میکشه
    ۲. ایشون بعد از گذشت ۵ سال از دریافت گرین کارتشون میتونه سیتیزن بشه به شرطی که :
    اولا ۳۰ ماه رو از این ۶۰ ماه به صورت پیوسته در خاک امریکا بوده باشه
    دوما هیچ سفر بیش از ۶ ماه نداشته باشن
    سوما بتونه در مصاحبه شهروندی قبول بشه (کار آسونیه)
    چهارما نظر قاضی رو جلب کنه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)