صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 102

موضوع: گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

نقل قول نوشته اصلی توسط golden_boy نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    خیلی ممنون
    کدام حالت بهتر هست و زودتر میشه گرین کارت والدین را گرفت : ۱.انها با ویزای توریستی بیایند امریکا و سپس فرزند شان درخواست گرین کارت برای انها بدهد
    ۲. در حالی که ایران هستند ، برای شان درخواست داده شود

خیلی ممنون
    با سلام

در حالی که ایران هستند ، برای شان درخواست داده شود
    موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

در حالی که ایران هستند ، برای شان درخواست داده شود
    موفق باشید

سلام
    خیلی ممنون
    وقتی والدین گرین کارت میگیرند ؛ بعد از چه مدت میتوانند جهت گرفتن گرین کارت برای فرزندان بالای ۲۱ سال مجرد خود اقدام کنند ؟

و ایا والدین بعد از گرفتن گرین کارت باید در امریکا بمانند یا میتوانند به ایران برگردند ؟

با سپاس
    ديگران را ببخش نه به اين علت كه آنها لياقت بخشش تو را دارند، به اين علت كه تو لياقت آن را داري كه آرامش داشته باشي..... امام علي (ع)

ApplyAbroad Hero

سلام
    خیلی ممنون
    وقتی والدین گرین کارت میگیرند ؛ بعد از چه مدت میتوانند جهت گرفتن گرین کارت برای فرزندان بالای ۲۱ سال مجرد خود اقدام کنند ؟

و ایا والدین بعد از گرفتن گرین کارت باید در امریکا بمانند یا میتوانند به ایران برگردند ؟

با سپاس
    با سلام

پدر و مادر به محض اخذ گرين كارت ميتونن براي فرزند مجرد خودشون با هر سني درخواست بدن
    ولي فرزند مجرد بالاي ٢١ سال در اولويت F2B قرار ميگيره كه حدود ٦ الي ٧ سال بايد منتظر بمونه (با روند فعلي وزارت امور خارجه)
    كسي كه گرين كارت داره براي حفظ اجازه اقامتش بايد مطابق قانون مقيمان عمل كنه يعني هر خروجشون از امريكا نبايد بدون مجوز ، بيش از ٦ ماه باشه
    ضمناً زماني كه فرزندشون ميخواد بره براي مصاحبه ، والدين بايد در خاك امريكا باشند

موفق باشيد
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

پدر و مادر به محض اخذ گرين كارت ميتونن براي فرزند مجرد خودشون با هر سني درخواست بدن
    ولي فرزند مجرد بالاي ٢١ سال در اولويت F2B قرار ميگيره كه حدود ٦ الي ٧ سال بايد منتظر بمونه (با روند فعلي وزارت امور خارجه)
    كسي كه گرين كارت داره براي حفظ اجازه اقامتش بايد مطابق قانون مقيمان عمل كنه يعني هر خروجشون از امريكا نبايد بدون مجوز ، بيش از ٦ ماه باشه
    ضمناً زماني كه فرزندشون ميخواد بره براي مصاحبه ، والدين بايد در خاك امريكا باشند

موفق باشيد
    سلام
    خیلی ممنون
    این مدت زمان انتظار افزایش یافته ؟ چون شنیده بودم از طریق والدین ۴ تا ۵ سال پیشتر زمان نمیبره

فرزندان چند بار و در چه فواصل زمانی باید مصاحبه انجام بدهند ؟

با سپاس
    ديگران را ببخش نه به اين علت كه آنها لياقت بخشش تو را دارند، به اين علت كه تو لياقت آن را داري كه آرامش داشته باشي..... امام علي (ع)

ApplyAbroad Hero

سلام
    خیلی ممنون
    این مدت زمان انتظار افزایش یافته ؟ چون شنیده بودم از طریق والدین ۴ تا ۵ سال پیشتر زمان نمیبره

فرزندان چند بار و در چه فواصل زمانی باید مصاحبه انجام بدهند ؟

با سپاس

با سلام

همبن الان که من دارم این پست رو میذارم ، وزارت امور خارجه در پارت F2B در حال کارنت کردن درخواست هایی هست که در ژانویه ۲۰۰۸ داده شده
    پس خودتون میتونید به راحتی با فرض ثابت بودن روند تخمین بزنید
    فرزندان هم مانند دیگر روش های درخواست ویزا ، یک بار برای مصاحبه حضوری دعوت میشن

موفق باشید

با سلام خدمت شما
    سوال من مشابه آقایgolden_boy هست. خانواده من لاتاری 2014 برنده شدند غیر از خودم که در اون سال بعلت بالای 21 سال بودن جدا ثبت نام کردم و اسمم درنیومد. حالا خانواده من اخیرا گرین کارت هاشون رو گرفتند و از امریکا برگشتند و در حال حاضر ایران هستند. ازتون خواستم بپرسم که آیا برای شروع اون حتما باید پدرم امریکا باشه یا از همین ایران هم میشه پروسه اش رو شروع کنیم؟ و برای شروع از ایران مرحله اول چیه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran6800 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    سوال من مشابه آقایgolden_boy هست. خانواده من لاتاری 2014 برنده شدند غیر از خودم که در اون سال بعلت بالای 21 سال بودن جدا ثبت نام کردم و اسمم درنیومد. حالا خانواده من اخیرا گرین کارت هاشون رو گرفتند و از امریکا برگشتند و در حال حاضر ایران هستند. ازتون خواستم بپرسم که آیا برای شروع اون حتما باید پدرم امریکا باشه یا از همین ایران هم میشه پروسه اش رو شروع کنیم؟ و برای شروع از ایران مرحله اول چیه؟
    با تشکر
    با سلام

اگر شما مجرد باشید و بالای ۲۱ سال ، میشه پارت F2B
    پدرتون میتونه با دانلود فرم ۱۳۰ از سایت اداره مهاجرت و تکمیل آن ، کار رو شروع کنند و درخواستشون رو ثبت کنند
    الان نیازی نیست که پدرتون داخل خاک امریکا باشن ، ولی در زمان مصاحبه شما ، پدرتون باید از چند ماه قبل در خاک امریکا حضور داشته باشن

موفق باشید

Junior Member

بچه ها... به نظر شما پرونده های F2B امسال عقب گرد میکنند؟؟ خیلی سرعتشون زیاد شده... من کمتر از یک سال تا کارنت شدن زمان دارم اما نگران شدم!!

Junior Member

سوال بعدی هم کمابیش مربوط به همین سال آخری هست... PD من اکتبر 2008 هست برای F2B که اگه خدا بخواد دیگه کم کم نزدیکه... این وسط بابای ما هم کاسه صبرش لبریز شده که الا و لله باید سیتیزن بشه... من شنیدم که اگه سیتیزن بشه اتوماتیک ما میشیم F1 اما قانون بهمون حال اساسی داده و می تونیم با حفظ سمت!! روی F2B بمونیم... از کرامات شیخ ما چه عجب که فعلا نون F2B ها روغنه و خوب داره میره جلو. خلاصه این پدر ما گیر داده و میخواد 6 ماه دیگه به حسابی ماه می سیتیزن بشه... من میدونم که اگه بخوایم روی F2B بمونیم پروسه نامه نگاری داره... چقدر زودتر باید به NVC بگیم که این نقل و انتقالات باعث تاخیر رو پرونده ما نشه؟؟

سرفراز باشید رفقا...

با سلام
    آیا کسی میدونه که بعد از کارنت شدن پرونده ها در زمان مقرر, چه پ وسه زمانی دیگه ای تا اخذ ویزا هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)