صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 102

موضوع: گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

نقل قول نوشته اصلی توسط forrest نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    حالا اگر ما در همین حین درخواست برای ویزای توریستی داشته باشیم تداخل ایجاد نمیکنه؟
    اصلا به نظرتون شانسی برای گرفتن ویزای توریستی داریم؟ هر دو شاغل هستیم با بیمه و حساب بانکی مناسب. پدر همسرم شرایطی داره که قادر به برگشتن به ایران نیست؟ میتونه مدارکی برای ما بفرسته که به گرفتن ویزای توریستس به ما کمک کنه؟
    بازم متشکر از کمکتون
    ویزای توریستی یک ویزای غیر مهاجرتی است و بر اساس آمار سال های گذشته ، از ۱۰۰ درصد درخواست های ویزای توریستی ، حدود ۵۰ درصد موفق به اخذ ویزا میشن
    فلذا اگر تصمیمتون جدی هست ، شانستون رو امتحان کنید ، شاید موفق شدید
    مدرکی خاصی نمیتونن بفرستن ، تنها میتونن یه نامه برای شما بفرستن و ازتون دعوت کنن که برای دیدن ایشون به امریکا برید
    این نامه رو هم میتونید همراه مدارک لازم به سفارت ارایه بدید که البته کمک خاصی نمیکنه

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram81 نمایش پست ها
    سوال بعدی هم کمابیش مربوط به همین سال آخری هست... PD من اکتبر 2008 هست برای F2B که اگه خدا بخواد دیگه کم کم نزدیکه... این وسط بابای ما هم کاسه صبرش لبریز شده که الا و لله باید سیتیزن بشه... من شنیدم که اگه سیتیزن بشه اتوماتیک ما میشیم F1 اما قانون بهمون حال اساسی داده و می تونیم با حفظ سمت!! روی F2B بمونیم... از کرامات شیخ ما چه عجب که فعلا نون F2B ها روغنه و خوب داره میره جلو. خلاصه این پدر ما گیر داده و میخواد 6 ماه دیگه به حسابی ماه می سیتیزن بشه... من میدونم که اگه بخوایم روی F2B بمونیم پروسه نامه نگاری داره... چقدر زودتر باید به NVC بگیم که این نقل و انتقالات باعث تاخیر رو پرونده ما نشه؟؟

سرفراز باشید رفقا...

سلام .
    من پست شما رو در این صفحه دیدم.راستش من شرایطی شبیه به شما دارم.میخواستم ازتون یه سوال بپرسم.با توجه به اینکه همه میگن اگه پرونده ای از حالت F2B به F1 ارتقا پیدا کنه .پروسه سریعتر میشه. اما عملا در سایت ویزا بولتن چیز دیگه ای دیده میشه و اون اینکه روند پرونده کند تر میشه. ایا شما با وکیل یا کسی که در این زمینه وارد باشه مشورت کردین که کدوم حالت بهتر هست؟ ممنون میشم جوابم و بدین.

سال 2008 مادرم بعد از سفر به آمریکا برای گرین کارت من که بالای 21 سال بودم اقدام کرد. ایشون بعد از 9 ماه برگشت ایران و دیگه نرفت.
    اخیرا از NVC نامه اومده.و شرایط من F2B هست ما تا مرحله ی انتخاب Agent و انجام دادیم ولی هنوز pay fees نکردیم.
    ولی من الان متاهل هستم! میخاستم بدونم با این شرایط امکانش هست که کار من درست بشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal_64 نمایش پست ها
    سال 2008 مادرم بعد از سفر به آمریکا برای گرین کارت من که بالای 21 سال بودم اقدام کرد. ایشون بعد از 9 ماه برگشت ایران و دیگه نرفت.اخیرا از NVC نامه اومده.و شرایط من F2B هست ما تا مرحله ی انتخاب Agent و انجام دادیم ولی هنوز pay fees نکردیم. ولی من الان متاهل هستم! میخاستم بدونم با این شرایط امکانش هست که کار من درست بشه؟
    با سلام

اگر مادرتون هنوز یک PR هستن و CITIZEN نشدن ، کلا موضوع رو فراموش کنید
    فقط طی یک نامه موضوع رو به مرکز ملی ویزا گزارش بدید که بعدا بخاطر عدم صداقت ، محرومیت ۵ یا ۱۰ ساله ویزا بهتون نخوره

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

سلام
    پدر و مادر من بعد از 13 سال انتظار از طریق عمویم که براشون درخواست داده بود، به آنکارا دعوت شده اند برای مصاحبه.
    برادری دارم مجرد که در زمان اقدام اولیه 14 ساله بوده و الان 27 ساله.
    در نامه دعوت به مصاحبه سفارت هیچ اسمی از برادرم برده نشده.
    آیا امکانش هست به موجب قانون Child Status ProtectionAct یا CSPA برادرم هم بتونه همراه پدر و مادرم ویزا و گرین کارت بگیره

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در اینباره دارید با من درمیان بگإارید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط irca نمایش پست ها
    سلام
    پدر و مادر من بعد از 13 سال انتظار از طریق عمویم که براشون درخواست داده بود، به آنکارا دعوت شده اند برای مصاحبه.
    برادری دارم مجرد که در زمان اقدام اولیه 14 ساله بوده و الان 27 ساله.
    در نامه دعوت به مصاحبه سفارت هیچ اسمی از برادرم برده نشده.
    آیا امکانش هست به موجب قانون Child Status ProtectionAct یا CSPA برادرم هم بتونه همراه پدر و مادرم ویزا و گرین کارت بگیره

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در اینباره دارید با من درمیان بگإارید.

با سلام

حالا که قرار مصاحبه تنظیم شده و نام برادرتون در لیست مصاحبه شوندگان نیست یعنی ایشون با کسر زمان های انتظار لازم ، باز هم شامل قانون حمایت از وضعیت فرزندان نمیشن

موفق باشید

سلام و احترام
    میشه لطفا راهنمایی کنید کسی که سیتیزن امریکا هست و بخواد اپلای کنه جهت گرفتن گرین کارت برای والدین
    از ابتدا قدم به قدم چه کار هایی باید انجام بدهد ؟

ممنون
    ديگران را ببخش نه به اين علت كه آنها لياقت بخشش تو را دارند، به اين علت كه تو لياقت آن را داري كه آرامش داشته باشي..... امام علي (ع)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط golden_boy نمایش پست ها
    سلام و احترام
    میشه لطفا راهنمایی کنید کسی که سیتیزن امریکا هست و بخواد اپلای کنه جهت گرفتن گرین کارت برای والدین
    از ابتدا قدم به قدم چه کار هایی باید انجام بدهد ؟

ممنون
    با سلام

اولین گام این هست که فرم ۱۳۰ رو دانلود ، تکمیل و سپس تسلیم دفاتر DHS کنه
    و مابقی مراحل :
    http://travel.state.gov/content/visa...t-process.html

موفق باشید

بعد اخذ ویزای دایم امریکا(ویزای نوع 3 خانواده) در اولین ورود به امریکا چقدر باید در اونجا حضور داشته باشیم؟

Junior Member

سلام،من پدرم امسال لاتاری برنده شد و فرم DS260 رو پر کرده و منتظر وقت سفارت هستند،خواستم ببینم برای من که بالای ۲۱ سال هستم باید بعد از گرفتن گرین کارت اقدام کنن یا بهد از سیتیزن شدن و اینکه چقدر طول میکشه که من مجرد گرین کارت بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)