صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: نامه سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : نامه سوء پیشینه

دوستان اگر از تاریخ نامه اصلی سوء پیشینه 2 ماه گذشته باشد (ولی خوب همون گونه که ذکر شده تزجمه 6 ماه اعتبار داره) میتونم همین را استفاده کنم یا باید نامه جدید بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_3949 نمایش پست ها
    دوستان اگر از تاریخ نامه اصلی سوء پیشینه 2 ماه گذشته باشد (ولی خوب همون گونه که ذکر شده تزجمه 6 ماه اعتبار داره) میتونم همین را استفاده کنم یا باید نامه جدید بگیرم؟
    میتونید استفاده کنید ، مشکلی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    میتونید استفاده کنید ، مشکلی نیست
    روی گواهی عدم سوء پیشینه مدت اعتبار یک ماه ذکر شده و در ترجمه هم این جمله ذکر می شود. آیا اعتبار گواهی نامه به اعتبار ترجمه ارجح نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_s نمایش پست ها
    روی گواهی عدم سوء پیشینه مدت اعتبار یک ماه ذکر شده و در ترجمه هم این جمله ذکر می شود. آیا اعتبار گواهی نامه به اعتبار ترجمه ارجح نیست؟
    مشکلی نیست، از نظر اداره مهاجرت این گواهی شش ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    برای کانادا هیچ مهر اضافه ای لازم نیست، فقط ترجمه دارالترجمه
    مطمئنید؟ یعنی من همه مدارک رو اعم از سند خونه، ماشین، مدارک تحصیلی، جاب آفر و.... رو فقط بدم دارالترجمه؟ هیچکدوم نیازی به مهر امور خارجه و دادگستری نیس؟
    تمکن مالی بانک هم که نیازی به ترجمه و مهر نداره، چون خود بانک انگلیسی میده، درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    مطمئنید؟ یعنی من همه مدارک رو اعم از سند خونه، ماشین، مدارک تحصیلی، جاب آفر و.... رو فقط بدم دارالترجمه؟ هیچکدوم نیازی به مهر امور خارجه و دادگستری نیس؟
    تمکن مالی بانک هم که نیازی به ترجمه و مهر نداره، چون خود بانک انگلیسی میده، درسته؟
    درسته ، هیچ مهر اضافه ای لازم نیست، مدارک کاملا انگلیسی بانک ( شامل حروف واعداد) هم نیاز به ترجمه ندارد.

دوستان سلام. بنده حدود ۴ سالی هست ک ایران نیستم و عدم سو سابقه رو پارسال تابستون گرفتم و تو زمستون هم دو هفته برگشتم ایران. به نظر شما مجددا باید عدم سو سابقه بکیرم یا همین ک دارم کافیه!؟!
    ممنونم از جوابتون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)