نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: جدول برنامه ریزی و مقایسه ی رشته ها و دانشگاه ها قبل از apply

ApplyAbroad Hero

Lightbulb جدول برنامه ریزی و مقایسه ی رشته ها و دانشگاه ها قبل از apply

سلام ، من این جدول رو برای خودم درست کردم که می تونید جاهایی که می خواهید براش apply کنید رو تو این جدول بنویسید و با توجه به مواردی که در ستونهای جدول هست دانشگاه های مورد نظرتون رو مورد ارزشیابی قرار بدید ، از اینجا که این جدول ناقص هست از دوستان دیگر خواهش میکنم که این جدول رو کاملتر کنند و همینجا دوباره ارسال کنند.
    اگه مایل بودید بعد از این که جدول رو پر کردید برای دیگران هم ارسالش کنید .
    با تشکر
    یه سری توضیحات :
    جمع -> جمع تعداد مدارکی نیاز هست ، مثلا شما کلا برای 5 تا از دانشگاه ها یی که انتخاب کردید cv می خواهید ، در اون صورت جلوی ستون cv سطر جمع می نویسید 5.
    موجودی -> تعداد مدرکی هست که الان در دسترس دارید ، مثلا 6 تا ریز نمرات دارید.
    نیاز -> جمع منهای موجودی ، یعنی چند تا دیگه از این مدرک نیاز دارید که بفرستید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    goodbye forever

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

Thumbs up پاسخ : جدول برنامه ریزی و مقایسه ی رشته ها و دانشگاه ها قبل از apply

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    سلام ، من این جدول رو برای خودم درست کردم که می تونید جاهایی که می خواهید براش apply کنید رو تو این جدول بنویسید و با توجه به مواردی که در ستونهای جدول هست دانشگاه های مورد نظرتون رو مورد ارزشیابی قرار بدید ، از اینجا که این جدول ناقص هست از دوستان دیگر خواهش میکنم که این جدول رو کاملتر کنند و همینجا دوباره ارسال کنند.
    اگه مایل بودید بعد از این که جدول رو پر کردید برای دیگران هم ارسالش کنید .
    با تشکر
    یه سری توضیحات :
    جمع -> جمع تعداد مدارکی نیاز هست ، مثلا شما کلا برای 5 تا از دانشگاه ها یی که انتخاب کردید cv می خواهید ، در اون صورت جلوی ستون cv سطر جمع می نویسید 5.
    موجودی -> تعداد مدرکی هست که الان در دسترس دارید ، مثلا 6 تا ریز نمرات دارید.
    نیاز -> جمع منهای موجودی ، یعنی چند تا دیگه از این مدرک نیاز دارید که بفرستید.
    سلام
    خیلی جالب بود، لطف و زحمتتون شایسته تقدیر است .حیف که من تازه الان این پست رامشاهده کردم و دیگه کارم تقریباً از این مرحله گذشته. من این را به کسانی که الان یا در آینده می خواهند در دانشگاهها بگردند و یک دیتابیس برای دانشگاههاشون داشته باشند توصیه می کنم.
    پیشنهاد: برای اینکه این مجموعه جمع و جورتر شود اطلاعات مربوط به ranking یکی شود و هرکس بهترین رنکینگی که به نظرش درست تر است را بنویسد مثلاً US NEWS برای مهندسی ها - و اینکه ستونی مثل country و شروع ثبت نام و salary فکر نمی کنم ضروری باشد. در ضمن یک ستون جداگانه برای نمره GRE (نیاز یا عدم نیاز آن و یا برای حداقل نمره موردنیاز آن که بعضی دانشگاهها مشخص می کنند) هم درست شود بد نیست

فقط یک سوال: منظورتون را از LOR چیه؟؟
    ویرایش توسط vtmesx : November 6th, 2009 در ساعت 08:24 PM

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : جدول برنامه ریزی و مقایسه ی رشته ها و دانشگاه ها قبل از apply

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها

فقط یک سوال: منظورتون را از LOR چیه؟؟
    Letter Of Recommandation ~ LOR

مرسی Sadegh_cpu چیز جالبی بود.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : جدول برنامه ریزی و مقایسه ی رشته ها و دانشگاه ها قبل از apply

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    Letter Of Recommandation ~ LOR

مرسی Sadegh_cpu چیز جالبی بود.
    ممنون از تمام نظرات ،
    •در مورد GRE حق با شماست.
    •شروع ثبت نام به نظرم لازمه ، چون یه سری از دانشگاه ها زودتر و یا دیرتر از بقیه جاها شروع به پذیرش میکنند ولی باتوجه به اینکه معمولا این تاریخ 2 ماه قبل از deadline هست شاید بشه حذفش کرد (اگه اشتباه میگم تصحیح کنید)
    در مورد ranking به نظر من تمام این ستونها باشه بهتره ، چون که معمولا رنکینگ دانشگاهها در سایتهای مختلف بعضا تفاوتهای خیلی زیادی با هم داره !
    •در مورد ستون salary ، شاید اصلا نیاز نباشه اما خوب بعضی مواقع تو سایت دانشگاه ها میبینید که یه مبلغی به عنوان حقوق به دانشجوها اختصاص میدهند و از طرف دیگر شهریه هم میگیرند ! خوب در این صورت اگه این مبالغ جداگانه باشه بهتره، باز بستگی به نظر خودتون داره.
    •من بیشترین چیزی که به نظر خودم در مورد این جدول مهمه اینه که تمام جنبه ها و ابعاد Apply در اون باشه مثلا شاید بشه یه سری اطلاعات در مورد شرایط زندگی (مثل هزینه خوابگاه ، امکان گرفتن خوابگاه ، هزینه ی رفت و آمد ، آب و هوای شهر مورد نظر ، امکان پیدا کردن کار و .....) رو به این جدول اضافه کرد.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط rm_cpu : November 6th, 2009 در ساعت 08:53 PM
    goodbye forever

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)