صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: تهيه ي یک نسخه جدید از كارنامه ي آزمون IELTS

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : یک نسخه جدید IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    شما میتونی بری دارالترجمه و یه کپی برابر اصل از کارنامه آیلتس بگیری که در این حالت مهر دارالترجمه و دادگستری و یک مهر "TRUE COPY"میخوره روی کپی. اگر هم خواستی میتونی به تأیید وزارت امور خارجه هم برسونی که بهتر هست. هزینه آنچنانی هم نداره. در این حالت کپی آماده شده معتبر هست و میتونی اصل کارنامه رو واسه خودت نگه داری.

موفق باشید
    تا اونجا که من میدونم همون کپی عادی رو بدون تایید دارالترجمه یا وزارت امور خارجه قبول میکنند ، چون دانشگاه فقط کارنامه رو آنلاین چک میکنه و در صورتی که در اینترنت و بطور آنلاین معتبر باشه قبولش میکنه .
    goodbye forever

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم همون کپی عادی رو بدون تایید دارالترجمه یا وزارت امور خارجه قبول میکنند ، چون دانشگاه فقط کارنامه رو آنلاین چک میکنه و در صورتی که در اینترنت و بطور آنلاین معتبر باشه قبولش میکنه .
    آقا صادق،
    ایشون واسه کار مهاجرت میخواد باضافه اینکه کار هیچ وقت از محکم کاری عیب نمی کنه. من اگه خودم جای ایشون بودم حتما اینکار رو میکردم. وقتی برابر اصل کردن یک کپی نیاز به 1روز وقت + هزینه ای در حدود 5000 تومان داره، چرا آدم اینکار رو نکنه؟؟!! درصورتیکه برابر اصل نکردنش ممکنه مشکلاتی رو بوجود بیاره.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Senior Member

آخه واسه مهاجرت کپی برابر اصل قبول نیست باید اصل باشه من از خود اداره مهاجرت هم پرسیدم
    اشکال از کار ایناست که به خودمون نمیدن آخه من نمیدونم ما امتحان دادیم چرا حق نداریم دو تا داشته باشیم اصلا شاید یکی کارنامه اش رو گم کرد؟ چیکار باید بکنه؟

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    آخه واسه مهاجرت کپی برابر اصل قبول نیست باید اصل باشه من از خود اداره مهاجرت هم پرسیدم
    اشکال از کار ایناست که به خودمون نمیدن آخه من نمیدونم ما امتحان دادیم چرا حق نداریم دو تا داشته باشیم اصلا شاید یکی کارنامه اش رو گم کرد؟ چیکار باید بکنه؟
    من هم جز کسایی بودم که همین مشکل رو داشتم.
    با کلی چک و چونه زدن با دفتر تهران فهمیدم که باید درخواست بدم از دفتر لندن به من بدن. اصل هم دیگه به کسی داده نمی شه ولی می تونید درخواست بدین که دفتر لندن بفرسته تهران بعد شما از اونجا فرم پر کنی بفرستی هر جا می خوای. البته منظورم دانشگاه های معتبر بود.
    این چیزی هست که به من گفتن پس تا می تونید مدرک اصلی رو حفظ کنید که دیگه بهتون نمی دن.

Senior Member

بله درسته شما ميتوني بري درخواست بدي و خودشون برات يك نسخه اصل به دانشگاه ها و سفارت مي فرستند اما من بايد خودم همه مدارك رو با هم در پاكت بذارم و به سفارت كانادا بفرستيم چون در سفارت اگه تكي مدركمو بفرستند گم ميشه اونجا ما رو با يه فايل نامبر مي شناسن
    حالا ديروز به آيلتس سنجش ايميل زدم گفتند اگه بخواين مداركتون رو به ما بدين خودمون همه رو با هم براتون مي فرستيم

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    شما میتونی بری دارالترجمه و یه کپی برابر اصل از کارنامه آیلتس بگیری که در این حالت مهر دارالترجمه و دادگستری و یک مهر "TRUE COPY"میخوره روی کپی. اگر هم خواستی میتونی به تأیید وزارت امور خارجه هم برسونی که بهتر هست. هزینه آنچنانی هم نداره. در این حالت کپی آماده شده معتبر هست و میتونی اصل کارنامه رو واسه خودت نگه داری.

موفق باشید
    سلام
    ببخشید ولی وزارت امورخارجه کپی برابر اصلها رو مهر نمیکنه!

بعضی از سفارتها انجام میدند.
    ممنون از اینکه پست من رو خوندید!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)