صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 62

موضوع: Reschedule یا کنسل کردن آزمون GRE

پیش فرض Reschedule یا کنسل کردن آزمون GRE

سلام دوستان
    من واسه جی آر ای 18 اکتبر 2012 ثبت نام کردم، ولی میخوام اون رو به تاریخ 17 نوامبر تغییر بدم، کارهایی که توی سایت ای تی اس گفته رو انجام دادم، بی فایده بوده کسی می تونه راهنمایی کنه؟خیلی مهمه واسه من این موضوع.
    پیشاپیش تشکر می کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال درباره rescheduling امتحان GRE

باید registration number رو از تو سایت ets در بیاری بعد به اونا تلفنی خودت بزنگی والبته باید از ets ثبت نام کرده باشی نه سنجش و اینکه امتحانو فقط میشه انداخت عقب نه جاو و باید 5 دلار هم بدی که بصورت تلفنی شماره کارت ازت میخاد

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام دوستان
    من می خوام تاریخ امتحانمو تغییر بدم. می دونم که باید 50 دلار پرداخت کنم. من از طریق شرکت ثبت نام کردم و بقیه مراحل رو از طریق سنجش انجام دادم. می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش

سلام
    من واسه امتحان 20 اکتبر از سایت سنجش ثبت نام کردم و الان میخوام تغییرش بدم به 17 نوامبر. راهی نیست که بشه اینکارو کرد؟؟ جون تو سایت سازمان سنجش نوشته که باید کنسل کنی و دوباره ثبت نام کنی واسه تاریخ جدید.....

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای مهر ماه ثبت نام جنرال کردم . حالا میخوام انصراف بدم و برای آبان ثبت نام کنم ، از قسمت پیگیری ثبت نام میرم ، وقتی مرحله مالی تموم میشه و تایید میکنم خطا میگیره و میگه خطا در ورود اطلاعات کنترلی .
    چند روزه این مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید . ممنون
    ویرایش توسط haghighat : October 6th, 2012 در ساعت 09:28 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighat نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای مهر ماه ثبت نام جنرال کردم . حالا میخوام انصراف بدم و برای آبان ثبت نام کنم ، از قسمت پیگیری ثبت نام میرم ، وقتی مرحله مالی تموم میشه و تایید میکنم خطا میگیره و میگه خطا در ورود اطلاعات کنترلی .
    چند روزه این مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید . ممنون
    در مورد مشکلتون متاسفانه من اطلاعی ندارم. بهتره به قسمت پاسخگویی سایت برید و از خودشون بپرسید که مشکل از چیه.

اگه کنسل کنید فقط نصف پولتون ریفاند میشه. با این وضعیت دلار ممکنه از نصف مبلغ آزمون نوامبر هم پول کمتری بهتون بدن. به نظر من آزمون رو بدید اگه از نتیجه راضی نبودید ریپورت نکنید. توی سیستم جدید شما هر آزمونی رو که بهواید میتونید از طریق ETS ریپورت کنید و دیگه همه نمراتتون فرستاده نمیشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال درباره rescheduling امتحان GRE

با پرداخت 50$ میشه تاریخ امتحان رو تغییر داد. تو سایت ets زذه نمیشه امتحان را به سال بعد موکول کرد و در توضیح سال امتحان نوشته (July 1- June 30). البته فکر می کنم برای کسانی که از طریق سنجش اقدام کردن امکان تغییر تاریخ وجود نداشته باشه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis_743 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام تاریخ امتحانمو تغییر بدم. می دونم که باید 50 دلار پرداخت کنم. من از طریق شرکت ثبت نام کردم و بقیه مراحل رو از طریق سنجش انجام دادم. می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون.
    من به ندرت همچين موردي رو روبرو شدم. چون الان شما در سنجش يك شماره داري و براي روز آزمون يك صندلي كار با ETS‌و كنسل كردن در اونجا نبايد تموم شه. حتما قبل از اينكه اقدامي كني از سنجش بپرس. شما بايد كد رهگيري جديد بگيري و يكبار مشخصاتت در سيتم سنجش ثبت شده. بايد ببيني اونها هم پروسه ايي براي لغو دارن يا خير. بازم تاكيد ميكنم تا با سنجش هماهنگ نكرديد همچين اقدامي نكنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    من برا 20 اکتبر ثبت نام کرده بودم و بعد با 50$ تارخشو عوض کردم به 17 نوامبر. ولی هنوز تارخ 20 اکتبر تو پروفایل سنجش نوشته شده و حذفش نکردن!چیکار باید بکنم؟؟ ضمنا یه پروفایل جدید تو سنجش با reg num که از ets گرفتم واسه 17 نوامبر باز کردم

Junior Member mamad_85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2020 نمایش پست ها
    سلام
    من برا 20 اکتبر ثبت نام کرده بودم و بعد با 50$ تارخشو عوض کردم به 17 نوامبر. ولی هنوز تارخ 20 اکتبر تو پروفایل سنجش نوشته شده و حذفش نکردن!چیکار باید بکنم؟؟ ضمنا یه پروفایل جدید تو سنجش با reg num که از ets گرفتم واسه 17 نوامبر باز کردم
    سلام میشه توضیح بدی که روند کارش چه جوری هستش ، چون من هم میخوام جابجا کنم ...ولی کارت ویزا مال کسی دیگس ...میشه بگید چه مشخصاتی رو میخواد. مخصوصا درمورد کارت .ممنون
    در پناه حق،شاد باشید

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)