نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کنسل شدن آزمونهای تافل و جی آر ای سنتر امیر بهادر از طریق ETS

پیش فرض کنسل شدن آزمونهای تافل و جی آر ای سنتر امیر بهادر از طریق ETS

با درود

گویا تمام آزمونهای تافل و جی آر ای در سنتر امیربهادر توسط ETS لغو شده اند و با تماسی که با موسسه امیربهادر گرفتم آنها تنها به ETS ارجاع دادند و از علت این تصمیم ETS ابراز بی اطلاعی کردند.
    در حال حاضر سنتر امیربهادر فعلا در میان سنترهای تایید شده ی ETS نیست .
    در ضمن برای کسانی که آزمون تافلشان کنسل شده ووچری از طرف ETS به آنها تعلق می گیرد اما به کسانی که آزمون GRE آنها کنسل شده هیچ ووچری داده نشده است.

امیربهادر یکی از سخت گیرترین سنترها از لحاظ چک امنیتی است و نیز یکی از بهترین سنترها از لحاظ برخورد کارکنان و سکوت و آرامش و خلوتی مکان آزمون هست و از اینرو خیلی از دوستان این سنتر را برای آزمون های ETS در نظر می گیرند و در نتیجه با این تصمیم ETS خیلی ها دچار بلاتکلیفی شده اند.

با جستجویی که در سایتهای مربوطه داشتم گویا کنسلی آزمونهای سنتر امیربهادر تنها محدود به دو ماه نوامبر و دسامبر (البته تا 17 دسامبر ) می باشد البته این خبر هم کاملا قطعی نیست ! از تمام دوستانی که در این سنتر قرار بود آزمونشان را بدهند استدعا دارم که با ایمیلهای ذیل با ETS تماس گرفته و درخواست دهند که ETS امیربهادر را باردیگر در میان سنترهای تایید شده اش قرار دهد تا شرکت کنندگان تهرانی یکی از سنترهای خوب و ساکت و خلوت را از دست ندهند.
    tta_toefl_response@ets.org
    gre_test_taker_advocacy@ets.org
    با سپاس

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمونهای تافل و جی آر ای سنتر امیر بهادر از طریق ETS

سلام
    ETS بی دلیل این کارو نمیکنه و حتما مشکلات و تخلفاتی در این سنتر صورت گرفته و من به عنوان کسی که ضرر کرده این وسط برای کنسل شدن آزمون امکان نداره درخواست کنم که دوباره بازش کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    با درود

گویا تمام آزمونهای تافل و جی آر ای در سنتر امیربهادر توسط ETS لغو شده اند و با تماسی که با موسسه امیربهادر گرفتم آنها تنها به ETS ارجاع دادند و از علت این تصمیم ETS ابراز بی اطلاعی کردند.
    در حال حاضر سنتر امیربهادر فعلا در میان سنترهای تایید شده ی ETS نیست .
    در ضمن برای کسانی که آزمون تافلشان کنسل شده ووچری از طرف ETS به آنها تعلق می گیرد اما به کسانی که آزمون GRE آنها کنسل شده هیچ ووچری داده نشده است.

امیربهادر یکی از سخت گیرترین سنترها از لحاظ چک امنیتی است و نیز یکی از بهترین سنترها از لحاظ برخورد کارکنان و سکوت و آرامش و خلوتی مکان آزمون هست و از اینرو خیلی از دوستان این سنتر را برای آزمون های ETS در نظر می گیرند و در نتیجه با این تصمیم ETS خیلی ها دچار بلاتکلیفی شده اند.

با جستجویی که در سایتهای مربوطه داشتم گویا کنسلی آزمونهای سنتر امیربهادر تنها محدود به دو ماه نوامبر و دسامبر (البته تا 17 دسامبر ) می باشد البته این خبر هم کاملا قطعی نیست ! از تمام دوستانی که در این سنتر قرار بود آزمونشان را بدهند استدعا دارم که با ایمیلهای ذیل با ETS تماس گرفته و درخواست دهند که ETS امیربهادر را باردیگر در میان سنترهای تایید شده اش قرار دهد تا شرکت کنندگان تهرانی یکی از سنترهای خوب و ساکت و خلوت را از دست ندهند.
    tta_toefl_response@ets.org
    gre_test_taker_advocacy@ets.org
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_sho نمایش پست ها
    سلام
    ETS بی دلیل این کارو نمیکنه و حتما مشکلات و تخلفاتی در این سنتر صورت گرفته و من به عنوان کسی که ضرر کرده این وسط برای کنسل شدن آزمون امکان نداره درخواست کنم که دوباره بازش کنند.
    سلام
    بله کاملا درسته که حتما علتی داشته ولی علتش به احتمال خیلی بالا، سختگیریهای بیش از حد این سنتر در مسائل امنیتی است!با توجه به نظرات دوستان در همین این فروم و شکایاتی که داشتند از چک امنیتی و سختگیریهای این سنتر و البته فرستادن این شکایات به ای تی اس ، می شود احتمال داد که بهمین علت امیربهادر فعلا کنار گذاشته شده است. وگرنه امیربهادر در زمینه ی قانونمداری از خود ای تی اس هم قانونمدارتره!
    ولی در زمینه ی سخت افزاری و خلوتی و سکوت واقعا عالی است.

در هر حال من ایمیل زدم به ETS و خب گفته شد که امیربهادر دیگر سنتر آزمونهای ETS نیست!

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

کاربران گرامی

به علت عدم نیاز به موضوع جدید، موضوع قفل شده و به زودی حذف خواهد شد.
    مسئله‌ی مورد نظر را می‌توانید در موضوع سوالات در ارتباط با GRE مرکز امیر بهادر در تهران پی‌گیری کنید.

با تشکر
    مدیریت انجمن
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)