صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 120

موضوع: تجربیات امتحان 24 اکتبر 2009 سنجش (تهران)

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان 24 اکتبر 2009 - جواب این 3 سوال چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smmn_99 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. می خواستم درباره ی جواب 3 تا از سوال های وربال امتحان 24 اکتبر نظرتون رو بدونم. سوالها و جواب ها رو از سایت چینی ها دیدم و مطمئنم که بعضی از جوابهاش غلطه. از اینجا فهمیدم که برای مثال این سوال:

32- NAIVE: A. attractive / B. awkward / C. convincing / D. aged / E. cunning
    به قطع یقین جوابش گزینه ی آخره. اما سایت چینی c رو زده. پس به بقیه ی جواب های سایت چینی شک کردم و میخوام نظر بچه های خودمونو بدونم. لطفا نظرتون رو درباره ی این جواب این 3 سوال بگید:
    1. Heal: ill :: A. Decipher: Unintelligible / B. Hinder: Inventive / C. Engross: Impassive/ D. Flatter: Proud / E. Illustrate: complex
    سایت چینی جواب رو گزینه ی A زده. اما من فکر میکنم گزینه ی E درست باشه. نظر شما چیه؟

The studies executive lamented the fact that experts who had tried to _____ the reasons why movies succeed or fail commercially had encountered great difficulty in producing mathematical models that could accurately future of unreleased movies.
    (A) downplay / (B) falsify / (C) delineate / (D) circumvent / (E) promote
    سایت چینی جواب رو گزینه ی C زده اما من E زدم. واقعا نمیتونم بفهمم چرا C باید درست باشه. نظر شما چیه؟
    The _____ activity that usually accompanies annual conventions of professional scholars is in ill keeping with the_____and order befitting earnest intellectual endeavor.
    A. erudite; laxity / B. Frivolous; dilettante / C. Frenetic; levity / D. Polemical; dilettantism / E. Cerebral; sobriety
    سایت چینی گزینه ی B رو زده اما من فکر میکنم A درست باشه. راستش هر دوش معنی میده. اگر شما چیز بهتری میفهمید به منم بگید.
    سبز باشید.
    بله بعضی جواباشون غلطه.در مورد سوالاتی که مطرح کردین:
    1.naive که قطعاً cunning جوابشه
    2.سوال دوم رو باهاشون موافقم.چون heal یعنی رفع مشکل کسی که ill هستش.decipher یعنی کشف رمز کردن پس یعنی رفع مشکل چیزی که unintelligible هست.البته من خودم E زدم چون ILLUSTRATE کردن چیزی هم می تونه COMPLEXITY اون رو برطرف کنه.
    3.DELINEATE به معنی توصیف کردن هم می تونه باشه.چون اونها به دنبال mathematical models بودن بهش می خوره.
    4.سوال آخر من خودم E زدم.ولی الان به نظرم اشتباه میاد.متنش رو دقیق آوردید شما.انگار یه جاش break داره.
    Before the Dawn

دوستان شما از این 48 تا V چند تا درست زدید؟
    ویرایش توسط bijanh_2006 : October 30th, 2009 در ساعت 08:41 PM
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

در مورد Naive حرفتون درسته.
    در مورد Heal من خودم E را زدم ولی A هم می تونه درست باشه. decipher:تفسیر کردن و unintelligible:غیر قابل فهم . من اگه دقت کرده بودم حتما A میزدم. چون Heal مریضی رو کامل از بین می بره .
    مورد بعدی رو منم C زدم. و آخری رو مثل شما A زدم.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smmn_99 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. می خواستم درباره ی جواب 3 تا از سوال های وربال امتحان 24 اکتبر نظرتون رو بدونم. سوالها و جواب ها رو از سایت چینی ها دیدم و مطمئنم که بعضی از جوابهاش غلطه. از اینجا فهمیدم که برای مثال این سوال:

32- NAIVE: A. attractive / B. awkward / C. convincing / D. aged / E. cunning
    به قطع یقین جوابش گزینه ی آخره. اما سایت چینی c رو زده. پس به بقیه ی جواب های سایت چینی شک کردم و میخوام نظر بچه های خودمونو بدونم. لطفا نظرتون رو درباره ی این جواب این 3 سوال بگید:
    1. Heal: ill :: A. Decipher: Unintelligible / B. Hinder: Inventive / C. Engross: Impassive/ D. Flatter: Proud / E. Illustrate: complex
    سایت چینی جواب رو گزینه ی A زده. اما من فکر میکنم گزینه ی E درست باشه. نظر شما چیه؟

The studies executive lamented the fact that experts who had tried to _____ the reasons why movies succeed or fail commercially had encountered great difficulty in producing mathematical models that could accurately future of unreleased movies.
    (A) downplay / (B) falsify / (C) delineate / (D) circumvent / (E) promote
    سایت چینی جواب رو گزینه ی C زده اما من E زدم. واقعا نمیتونم بفهمم چرا C باید درست باشه. نظر شما چیه؟
    The _____ activity that usually accompanies annual conventions of professional scholars is in ill keeping with the_____and order befitting earnest intellectual endeavor.
    A. erudite; laxity / B. Frivolous; dilettante / C. Frenetic; levity / D. Polemical; dilettantism / E. Cerebral; sobriety
    سایت چینی گزینه ی B رو زده اما من فکر میکنم A درست باشه. راستش هر دوش معنی میده. اگر شما چیز بهتری میفهمید به منم بگید.
    سبز باشید.

معمولا اختلاف جواب تو سوالای پر کردن جای خالی و آنالوژی خیلی زیاده. هر کسی از یه دید نگاه میکنه.
    من این جوابها رو دادم:

سوال اول: E- cunning اینکه واضحه
    سوال دوم:C- Engross::Impassive چون گزینه A و E خیلی شبیه اند پس شاید هیچ کدوم جواب نباشه!
    سوال سوم: C- Delineate
    سوال چهارم: ‌B- Frivolous:: Dilettante بله جملش یکم سکته داره.

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان 24 اکتبر 2009

I think A is not correct answer since Unintelligible means sth impossible to understand not difficult to understand and Decipher means to find the meaning of something that is difficult to read or understand

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان 24 اکتبر 2009

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad نمایش پست ها

I think A is not correct answer since Unintelligible means sth impossible to understand not difficult to understand and Decipher means to find the meaning of something that is difficult to read or understand
    متاسفانه جواب A درسته البته من هم E زدم! به معنی زیر دقت کنید:
    unintelligible (graffiti): ILLEGIBLE, indecipherable, unreadable
    منبع:Concise Oxford Thesaurus

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

پیش فرض پاسخ : افرادی که امتحان 24oct را خوب داده اند.

سلام دوستان.
    امیدوارم که همه نمره شون خوب بشه.
    بنظر من نمیشه گفت کی خوب زده کی بد،اما چیزی که من در موردش مطمونم اینه که سوالات واقعا قسمت وربالش سخت بود،ریاضی هم فک کنم تو نمودارها یه سوالش تو دومی غلط بود(البته برا من و شایدم نامفهوم).
    نگران نباشین ،
    موفق باشین و امیدوار

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    امیدوارم که همه نمره شون خوب بشه.
    بنظر من نمیشه گفت کی خوب زده کی بد،اما چیزی که من در موردش مطمونم اینه که سوالات واقعا قسمت وربالش سخت بود،ریاضی هم فک کنم تو نمودارها یه سوالش تو دومی غلط بود(البته برا من و شایدم نامفهوم).
    نگران نباشین ،
    موفق باشین و امیدوار
    خوب و بدش رو الان نمی تونیم بگیم.اما quant چیزی نیست جز سرعت و دقت.اینبار سرعت خیلی زیادی می خواست به خصوص در فضای امتحان.وربالش به نظرم مثل big book بود.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض کسانی که آزمون 24 اکتبر 2009 رو بد دادن!

سلام
    خیلی از بچه ها ممکنه علی رغم مطالعه ای که برای امتحان کرده بودند این آزمون رو خراب کرده باشند. به نظرتون این افراد باید نا امید بشن برای آمریکا؟! یا نه راه کارهای دیگه ای هم سراغ دارید؟
    لطفا نظرتون رو در مورد این ایده ها بگید:
    1. صبر کردن برای آزمون 6 Feb
    2. رفتن به کشورهای اطراف و پیدا کردن آزمون CBT
    3. بیخیال شدن آمریکا!!
    4. صبر کردن برا نتیجه. خدا بزرگه شاید شانسیامون گرفت و نمرمون خوب شد
    ....

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor نمایش پست ها
    خوب و بدش رو الان نمی تونیم بگیم.اما quant چیزی نیست جز سرعت و دقت.اینبار سرعت خیلی زیادی می خواست به خصوص در فضای امتحان.وربالش به نظرم مثل big book بود.
    من هم در مورد وربال همینطور فکر می کنم و به نظرم شبیه بیگ بوک بود و امید وارم نمرش هم شبیه بیگ بوک هایی که تو خونه می زدیم بشه!