نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 85 از 124 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

دوستان وظیفه دونستم تجربم و بگم ، در مورد اینکه شما کجا خدمت کردین اگه کارتتون جدیده و خودتون سوتی ندید متوجه نمیشن البته حواسشون به درجتون هست ، دوم اینکه مدت زمانی که خدمت کردین و چه تاریخی خدمت کردین براشون مهمه اگه کمتر از حد معمول خدمت کردین ازتون میپرسن که چرا ؟ باید جواب قانع کننده داشته باشید . در ضمن اگر خواستین تمام حقیقت!! ! رو نگید ، با اطمینان و ریلکس اینکارو بکنین ، موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRKH2015 نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم برای سربازی 10 سال پیش س هم با درجه پایین حساسند؟ اون موقع که تقسیم دست خودمون نبوده ولی الان ظاهران تقسیم به اونجا نمی افته مگه پ داشته باشه؟کسی تجربه داره؟
    ممنون
    دوست من ببخشید که انقدر رک حرف میزنم ، در کل اونا دنبال یه دلیل می گردن که آدما رو برگردونن ، شما ام سری رو که درد نمیکنه رو دستمال نبنده ، امسشو نبر که کجا خدمت کردی ، سفارت واسشم مهم نیست که رزومه آدما چقدر عالیه یا نابغه اند .

به نظر من صداقت در رفتار و گفتار از همه چیز بهتره. آفیسرها روانشناسان خوبی هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirez3 نمایش پست ها
    به نظر من صداقت در رفتار و گفتار از همه چیز بهتره. آفیسرها روانشناسان خوبی هستند.
    دوستان گول این حرفا رو نخورن، یک عده دوست دارن افراد در پروسه اپلای شکست بخورن. اونا با سربازی در س شوخی ندارن. از دید اونا ، ما در یک گروه خطرناک آموزش دیدیم که دایم کشورهای دیگه دنیا رو تهدید به نابودی میکنه ! براشون اهمیتی نداره که اجباری رفتی اونجا و یا اینکه مسئولیتت نظامی نبوده. به هرحال در اون جمع بودی. طوری دروغ بگید که اگر آفیسر دکترای روانشناسی هم بود روحش خبرندار نشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط yas12 نمایش پست ها
    دوستان گول این حرفا رو نخورن، یک عده دوست دارن افراد در پروسه اپلای شکست بخورن. اونا با سربازی در س شوخی ندارن. از دید اونا ، ما در یک گروه خطرناک آموزش دیدیم که دایم کشورهای دیگه دنیا رو تهدید به نابودی میکنه ! براشون اهمیتی نداره که اجباری رفتی اونجا و یا اینکه مسئولیتت نظامی نبوده. به هرحال در اون جمع بودی. طوری دروغ بگید که اگر آفیسر دکترای روانشناسی هم بود روحش خبرندار نشه.
    بسیاری از دوستان فروم سربازی جاهای حساس بودن، اما بعلت دانشگاه و معدل و استادی که انتخاب کردند ایشو شدن. هر چند کیلرنس طولانی خورده باشن.
    یکی از اعضای فروم سربازی ارتش بود و بعد از 2 سال ویزاش اومد.
    خانمی توریستی که برگه صورتی گرفته بود بعد از 16 ماه ویزاش اومد.
    آفیسر کار خودش رو انجام میده و کاری نداره شما بهش چی میگی. مهم مجموعه اطلاعاتی ست که درمورد ما کنار هم قرار میده.

۲۱ ماه خدمت با درجه ستوان یک ارتش کسری خدمت نداره؟ فوق لیسانسم اگه پرسید توسربازی چی کار میکردی چی بگم؟
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها
    ۲۱ ماه خدمت با درجه ستوان یک ارتش کسری خدمت نداره؟ فوق لیسانسم اگه پرسید توسربازی چی کار میکردی چی بگم؟
    ارتش که حساس نیست. خیالت راحت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط yas12 نمایش پست ها
    به نظر من عزیزان در وزرات خارجه آمریکا در جریان کامل بحث سربازی در ایران هستن. اگر هم اخیرا حساسیتی در مورد بعضی ارگان ها به نظر میاد، از نظر من صرفا بحث ایجاد نارضایتی اجتماعی توی جامعه و رفتار های متقابل دولت هاست...
    یعنی واقعا اگه آدم خرابکاری بخواند از سمت نیروی نظامی ایران بره اونجا فکر می کنید کاری داره یه کارت معافیت واسش جور کنن؟!!
    هر چه دولت و حکومت در روابط بین الملل بدتر عمل کنه مسخره بازی های اینجوری در مورد شهروندانش بیشتر به وجود میاد.

Junior Member

سلام بر همه
    رفتن سربازی توی قرارگاه خاتم الانبیا که واسه سپاه هه و پروژه ها رو انجام می ده در گرفتن ویزا مشکلی ایجاد می کنه؟
    لطفن راهنمایی کنید
    ممنون

سلام. ایا سپاه هم ستوان یکم داره؟
    من کارت جدید گرفتم فقط نوشته ستوان یکم ! میترسم با سپاه اشتباه بگیرن؟ واقعیت اینه که من ارتش بودم
    عکس کارت قبلی را هم دارم اما چون رسته را مخابرلت زده رفتم دنبال تعویض، اما تو جدیده اصلا ارتش نزده!!فقط درجه ستوان یکم را زده! ازرکجا بفهمن ارتش بوده!!
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)