نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 90 از 124 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

دوستان منم سایت رو چک کردم. متاسفانه تمام اطلاعاتمون در اختیار سفارت قرار می گیره.
    به نظرم بهترین راه اینه به آدرس ایمیلی که تو همین سایت هست info@epolice.ir ایمیل بزنیم بگیم این کاری که کردین امنیت کاربران رو برای خروج از کشور میاره پایین. شاید اگه تعداد ایمیل زیاد باشه بردارند از رو سایت.

دوستان یه خبر خوب!
    تلاشامون جواب داد. قسمتی که کد سخا رو به راحتی در اختیار همه قرار می داد رو از رو سایت برداشتن. تو لینک زیر چک کنید:
    http://evazifeh.epolice.ir/faces/hom...=1bja7eszhh_3#

Junior Member

سلام من سربازی نیروی دریایی س بودم برای ویزای توریستی ردم میکنند

Junior Member

راستی من 2 ماه پیش dsپر کردم اما ماه اینده می رم مصاحبه بگم ارتش میفهمن دیگم که کد سخارو نمی ده که؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

با سلام،
    نمیدونم سوالم رو در تاپیکی صحیحی مطرح می کنم یا خیر.
    در تاپیک های مربوط به رد شدن ویزای دوستان، بعضی از دوستان نوشته بودن سربازیشون بنیاد ملی نخبگان بودن. می خواستم بدونم این یعنی جزء نخبه های تحقیقاتی بودن یا پروژه کسر خدمت داشتن؟ کلا پروژه کسر خدمت هم تاثیر منفی داره تو تصمیم سفارت؟
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت هایزنبرگ بزرگوار.

من حدود 45 صفحه از این تاپیک رو خوندم. از خیلی از نکات مطرح شده استفاده کردم و برای قرار گرفتن تو اون شرایطی که از خدمت س میپرسن خودم رو آماده کردم.
    اما بین همه این بحثهایی که خوندم یه نکته منطقی به نظر نمیرسید. اون هم اینکه دوستانی که خدمتشون در س بودن و درجه شون ستوان 3 و بالاتر است با توجه به اینکه طبق صفحه زیر که آدرسش رو گذاشتم درجه هاشون با ارتش و نیروی انتظامی هیچ فرقی نمیکنه، پس چرا اینقدر حساسیت بین دوستان وجود داره که من س هستم و ریجکت شدم یا میشم. با همون راه حلی که خودتون گفتید که نگیم س بودیم مگه این مسئله قابل حل نیس؟ آیا گیرهای بعدی در ds وجود دارد که این همه دوستان نگران هستند؟ یا آیا من روند رو خوب متوجه نشدم و مشکل پیچیده تر از این حرفهاست؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D9%86%D8%B3

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sava نمایش پست ها
    با سلام خدمت هایزنبرگ بزرگوار.

من حدود 45 صفحه از این تاپیک رو خوندم. از خیلی از نکات مطرح شده استفاده کردم و برای قرار گرفتن تو اون شرایطی که از خدمت س میپرسن خودم رو آماده کردم.
    اما بین همه این بحثهایی که خوندم یه نکته منطقی به نظر نمیرسید. اون هم اینکه دوستانی که خدمتشون در س بودن و درجه شون ستوان 3 و بالاتر است با توجه به اینکه طبق صفحه زیر که آدرسش رو گذاشتم درجه هاشون با ارتش و نیروی انتظامی هیچ فرقی نمیکنه، پس چرا اینقدر حساسیت بین دوستان وجود داره که من س هستم و ریجکت شدم یا میشم. با همون راه حلی که خودتون گفتید که نگیم س بودیم مگه این مسئله قابل حل نیس؟ آیا گیرهای بعدی در ds وجود دارد که این همه دوستان نگران هستند؟ یا آیا من روند رو خوب متوجه نشدم و مشکل پیچیده تر از این حرفهاست؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D9%86%D8%B3

متشکرم
    آدم های سهل انگار و ساده ای مثل من اصلا نمیدونستن س = ریجکت والا اونها هم خودشون رو آماده میکردن

بله،تلاشامون جواب داد و سایت اصلاح شد. حتی میشه امنیتش رو بالاتر ببرند و امکان تغییر پسورد رو هم توش بزارن،،،،

Junior Member

دوستان حالا که انقدر بچه های خوب و حرف گوش کنی شدن
    به نظرتون اگه همه با هم به نظام وظیفه ایمیل یا زنگ بزنیم در خصوص درجه های رزمیار و رزم آور و رزمدار روی کارت فکری به حالش میکنن؟
    موافقین این کار رو بکنیم؟

طبق گفته دوستان الان نمیشه به کد سخا دسترسی پیدا کرد. پس عملا یعنی سفارت نمیتونه بفهمه کجا بودیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)