نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 94 از 124 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

سلام دوستان
    من برای ویزای توریستی اقدام کردم و هفته آینده وقت سفارت از دوبی دارم. خدمت من در ارتش بود و روی کارتم درجه ستوان دوم ذکر شده ولی طول مدت خدمتم پانزده ماه هست که در زمان خدمت من 21 ماه بود و من شش ماه کسری بسیج داشتم. میخواستم از دوستان سوال کنم اگر در روز مصاحبه از من در مورد سربازی وعلت کاهش دوره خدمت پرسیدن چه جوابی بدم که به مشکل نخورم. اگر بگم که پروژه کسری خدمت انجام دادم بهتر نیست؟ و اینکه بگم از چه ارگانی پروژه گرفته بودم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط jozeph نمایش پست ها
    سلام بر همه
    رفتن سربازی توی قرارگاه خاتم الانبیا که واسه سپاه هه و پروژه ها رو انجام می ده در گرفتن ویزا مشکلی ایجاد می کنه؟
    لطفن راهنمایی کنید
    ممنون
    کلا سربازی در دفا و سپا ایجاد حساسیت میکنه براشون

Junior Member

سلام دوستان
    برای کسی که در س خدمت کرده از سال 82 تا 84 با دیپلم و درجه رزم آور سوم و 5 ماه کسری بنظر شما در ds عنوان کنه ؟ مشکلی پیش میاد ؟ خیلی دوست دارم از نظرات شما بهره برداری کنم...
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام. آیا در کارت پایان خدمت اضافه خدمت درج می‏شود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5264 نمایش پست ها
    دوستان میشه منو راهنمایی کنین. من بعد لیسانس 4 ماه سربازی س بودم (سرباز معلم) بعد فوق قبول شدم رفتم برای فوق. بعد از فوق برای 12 ماه باقیمونده دوباره امریه گرفتم این دفعه برای د و رفتم دانشگاه کار تحقیقاتی. کارتم از این جدیداس روش نوشته ستوان سوم (بعد فوق طبق قانون درجه‌ها کم شد بعد همونم نامردا تو د به بعضیا دادن به بعضیا نه!!!) ولی مشکل اینه که طول دوره خدمت را اون 12 ماه دوم را نوشته (زمان ما برای فوق دوره 16 ماه بود). حالا سوال اینه که طبق راهنمایی دوستان بنده نه باید به س اشاره کنم و نه به د میمونه بند خالی بندی! این بند شامل حال من میشه؟
    1) برای طول دوره چی بگم؟ بگم 4 ماهشو قبل فوق رفتم مشکلی نیست؟ یا کلا بگم بابام سابقه جبهه داشته کم شده یا یه بهانه‌ی دیگه.
    2) اگه پرسید چیکار میکردی بگم تو دانشگاه بودم؟ مثلا سربازی ارتش بوده اما کار تحقیقاتی توی دانشگاه براشون میکردم یا کلا بزنم تو کار سرباز صفری؟
    ممنون!!
    با سلام بنده هم همین مشکل رو دارم فقط بنده تو پادگان 2 بار خدمت کردم یه بار 9 ماه در کارشناسی و بار دیگر بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد 12 ماه.
    ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی کنید که اگر همین طور که اینجا نوشتم به افیسر بگم مشکلی برام پیش نمیاد؟

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mec92 نمایش پست ها
    با سلام بنده هم همین مشکل رو دارم فقط بنده تو پادگان 2 بار خدمت کردم یه بار 9 ماه در کارشناسی و بار دیگر بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد 12 ماه.
    ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی کنید که اگر همین طور که اینجا نوشتم به افیسر بگم مشکلی برام پیش نمیاد؟
    سلام دوستان
    بنده هم همین مشکل دوستمون رو دارم. لطفا دوستان باتجربه راهنمایی بفرمایند.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

سلام دوستان
    برای کسی که در س خدمت کرده از سال 82 تا 84 با دیپلم و درجه رزم آور سوم و 5 ماه کسری بنظر شما در ds عنوان کنه ؟ مشکلی پیش میاد ؟ خیلی دوست دارم از نظرات شما بهره برداری کنم...
    خیلی ممنون

با سلام ببخشید اگه این سوال جاش اینجا نیست پاک کنید اما اگه جواب بدین ممنون میشم
    من بورسیه داخل بودم از سربازی معافم و کارت پایان خدمت رو بعد ۱۰ سال که تعهدم تموم شه بهم میدن!!!منتها من هم پاس دارم هم مجوز خروج از نظام وظیفه منتها میخام برای ایرلند دانشگاه پذیرش بگیرم به نظر شما از من مدرکی میخاد که سربازی چی شده؟ متاسفانه نامه ای ندارم که بگه من از طرف چه ارگانی بورس شدم و معاف شدم پس به نظر شما چی بگم؟افسر سفارت از من چی میخاد و من چی میتونم بگم!!!

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط EBRAM150 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خیلی ممنون
    کلا با س مشکل دارند ، اگه کارت جدید خدمتی دارید شاید بتونید کتمان کنید س بودن رو ولی عواقب اظهار غیر واقع رو هم در نظر بگیرید
    too much love will kill you

Junior Member

دوستان من الان دانشجوی دکترا هستم. اگه برم سفارت چه جوری باید وضعیت نظام وظیفه رو مشخص کنم. نمی خوام بهشون بگم که من دانشجوی دکترا بودم. به نظرتون سوال نمی پرسن تا حالا چیکار می کردی و سربازی نرفتی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)