نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 87 از 124 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

دوستان کسی با کسری بسیج مشکلی براش پیش اومده ؟

سلام من پزشک هستم و در س خدمت کردم.در کارت جدید زده ستوان یکم.اما کارت دوستام هم که ارتش بودن زده ستوان یکم.
    الان میفهمن من س بودم؟؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtababakh نمایش پست ها
    سلام من پزشک هستم و در س خدمت کردم.در کارت جدید زده ستوان یکم.اما کارت دوستام هم که ارتش بودن زده ستوان یکم.
    الان میفهمن من س بودم؟؟!!
    ! Don't care about these things

! Just tell them you were in Army. A single word about S equals rejection

سلام دوستان عزیز
    راستش من تا چند روز دیکه باید برم مصاحبه واسه سفارت. بخشی از سربازی من نخبگان بوده و بخشی دیگه جبهه و 4 ماه هم خدمت کردم. من نمیدونم روز چی مصاحبه باید بگم. ظاهرا روی نخبگان حساس هستند. واقعن از استرس دارم میمیرم

به نظرتون بگم همش سابقه سربازی پدر تو جبهه (ارتش) بوده بهتر نیست؟ آیا اونا مدرک میخوان واسه کسری جبهه؟ و اینکه چه جوری توجیه کنم. پروژه نخبگان من چیز خیلی پیش پا افتاده ای بود ولی واقعن میترسم.
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و بگید چکار کنم.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudkojori نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    راستش من تا چند روز دیکه باید برم مصاحبه واسه سفارت. بخشی از سربازی من نخبگان بوده و بخشی دیگه جبهه و 4 ماه هم خدمت کردم. من نمیدونم روز چی مصاحبه باید بگم. ظاهرا روی نخبگان حساس هستند. واقعن از استرس دارم میمیرم

به نظرتون بگم همش سابقه سربازی پدر تو جبهه (ارتش) بوده بهتر نیست؟ آیا اونا مدرک میخوان واسه کسری جبهه؟ و اینکه چه جوری توجیه کنم. پروژه نخبگان من چیز خیلی پیش پا افتاده ای بود ولی واقعن میترسم.
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و بگید چکار کنم.
    ممنونم
    به طور کلی نباید هر چیزی رو گفت بویژه مواردی که ممکنه بر علیه آدم به کار رود. حتماً اون جمله مشهور " تا وکیلم رو نبینم هیچ حرفی نمی زنم رو شنیدید." که کاملاً هم قانونی است. این ترویج دروغگویی نیست بلکه نشان می دهد بازگو کردن "حقیقت" پیچیده تر از این حرف هاست که فکر می کنیم چون بسته به مخاطب قابلیت تفاسیر مختلف دارد. اگر خواستید پیام بدهید تا چند نکته که می دانم را بهتان بگویم.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

سلام دوستان امیدوارم سوالم را جای مناسبی پرسیده باشم. من امریه قرارگاه خاتم هستم در پروژه مترو. با توجه به اینکه خدمتم در س بوده برای گرفتن ویزا مشکل پیش نمياد؟ نميشه با بیان اینکه اجباری بوده و نظامی نبودم officer رو متقاعد کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ni1 نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم سوالم را جای مناسبی پرسیده باشم. من امریه قرارگاه خاتم هستم در پروژه مترو. با توجه به اینکه خدمتم در س بوده برای گرفتن ویزا مشکل پیش نمياد؟ نميشه با بیان اینکه اجباری بوده و نظامی نبودم officer رو متقاعد کرد؟
    ! No! you are not allowed to talk about "S". Even one word

سلام اونایی که سربازی امریه بودند.
    در قسمت military دو قسمت زدند سربازی رو یعنی یکی military training و دیگری قسمت دوم امریه
    اگرکسی هست لطفا بگه
    branch of service
    military specialty
    برای هر دو قسمت چی زدند.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    می خواستم بدونم اگه سربازیم بیوفته دانشکده افسری امام علی بعدا که بخوام اقدام کنم واسه ادامه تحصیل در خارج از کشور مشکل گرفتن ویزا ندارم ( مخصوصا امریکا)؟
    با تشکر

Junior Member

دوستان تجربه خودمو بگم که سفارت ارمنستان بودم و معافیت پزشکی داشتم.باجه قبل از انگشت نگاری که مدارکی مثل کارت سربازی می خواهد به من گفت ترجمشو داری که گفتم نه و گفت مشکلی نیست.پس اگر کارت معافیت پزشکی را ترجمه نکردید نگران نباشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)