نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 123 از 124 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramy67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شخصی اینجا هستش که بعد از گرفتن مهر خروج ویژه مشمولین برای ویزای تحصیلی آمریکا اقدام کرده باشه؟ در این صورت،زمان مصاحبه در سفارت چه مدرکی رو بعنوان وضعیت سربازی ارائه کرده؟
    پرینت صفحه پرداخت وثیقه از سایت وظیفه

Junior Member

سلام به همه !
    چنتا سوال دارم
    1. موقع پست دفتر چه و اعزام من سرباز میتونم بدون پارتی تعیین کنم که کدام ارگان خدمت کنم ؟ مثلا سپاه یا نیروی دریایی؟
    2 . بعد سربازی می خوام پذیرش بگیرم و برم ، اگه سپاه خدمت کرده باشم ، مشکلی پیش میاد؟
    3. اگه از سپاه پروژه کسری بگیرم چطور ؟این مشکلی برای رفتن ایجاد میکنه با این تحریم ها ؟
    4 . در مورد مهاجرت های غیر تحصیلی ، مثلا کاری یا ... چطور ؟ خدمت در سپاه که با وضعیت الان که تحریم شده چجوریه ؟

Junior Member

سلام

من تا الان از معافیت تحصیلی استفاده می کردم، درس ام که تموم شد برگه اعزام گرفتم که تاریخ اش مال شهریور 98 هستش ( الان تو فرجه ی 1 ساله ام). حالا برای سفارت چی باید نشون بدم ؟؟ همون برگه اعزام کافیه ؟؟ بردم دارالترجمه گفتن اینو ترجمه نمی کنیم !! تاریخ سفارتم 27 اردیبهشت هست

Junior Member

سلام
    دوستان من توی خدمت سربازیم یک وقفه وجود داره.
    آفیسر روز مصاحبه بهم گفت که باید یک نامه شامل تاریخ های اعزام و ترخیص باید با پاسپورت بفرستی برای ویزا.
    کسی تجربه مشابهی داشته؟
    نامه باید از نظام وظیفه گرفته بشه یا از یگان؟ خطاب به کجا باید باشه؟

Junior Member

سلام دوستان. میخواستم بپرسم کارت المثنی پایان خدمت که صادر میشه، با همون کارت اولیه یکسانه دیگه؟ یعنی درجه، مدت خدمت و شکل و شمایلش؟ ممنون

سلام وقتتون بخیر.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین مارو راهنمایی کنید. همسرم چهار ساله که کارمند ساعتی صنایع دفاعه و تا سه ماه دیگه قراره از اونجا بیاد بیرون. دانشگاههای معتبری تحصیل کرده و مقاله داره برای دکتری اروپا میخواد اقدام کنه. ایا برای ویزا به مشکل برمیخوره؟

سال های قبل دوستان نوشتن که ترجمه به همراه اصل کارت کافیه و نیازی به مهر دادگستری و ... نیست، میخواستم بدونم همچنان این موضوع اوکی هستش؟ خصوصا از سفارت های غیر مشهور..مثلا من میخوام از کانادا اقدام کنم
    سپاس
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

دوستان تو کارت من امضا شده توسط رییس سازمان وظیفه عمومی، به اسم درجه و همچتین نوشته پ!
    میخوام تو ترجمه پ نباشه مشکلی هست؟
    من از کانادا میخوام اقدام کنم
    ممنون
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوست عزیز کلا این پروسه تو سفارت های مختلف شانسیه. من یه ماه و خورده پیش رفتم برلین برای مصاحبه. گفت کارت پایان خدمت داری؟ گفتم نه من معافیت تحصیلی دارم. گفتش نشونم بده. من نمیدونستم که چنین مدرکی رو قراره ازم بگیره واسه همین ترجمه نکرده بودمش و همون فارسیش رو برده بودم ازم گرفت گفت انگلیسیش رو نداری؟ من گفتم نمیدونستم که لازم میشه واسه امروز. بعداز مصاحبه به من گفت که اگه ترجمه تایید شده اش رو برای من بیاری من همین امروز بهت ویزات و میدم. منم خوشحال و شنگول رفتم بیرون به برادرم زنگ زدم تو ایران که سریع یه مترجم پیدا کن واسه من ترجمه کنه تایید کنه. یه مترجم رو میشناخت طرف همون روز ترجمه کرد فقط گفت قوه قضاییه و دادگستری این و تایید نمیکنه چون یک نامه ی بین ارگانی هست. منم دیگه ناامیدانه همون ترجمه رسمی مترجم و با مهر خود مترجم واسه سفارت فرستادم روز بعد از مصاحبه با ایمیل. روز بعدش با ویزام موافقت شد. طرف کلا میخواست به من همون روز ویزارو بده فقط دنبال یه مدرک بود که به مافوقش بده اصلا بهم گیر نداد چرا تاییدش نکردی. در حالیکه دوست من 3 هفتع بعد از این قضیه تو مونیخ وقت مصاحبه داشت من بهش تمام این تجارب و گفتم رفت نامه معافیت تحصیلیش رو ترجمه کرد رفت اونجا تا پاسپورتش و نشون افیسر داد طرف گفت سربازی رفتی؟ گفت نه معافیت تحصیلی دارم نرفتم. افیسره شاکی شد گفت چرا همه شما ایرانیا میاین واسه مصاحبه میگین سربازی نرفتید مگه میشه. بهش کلیرنس داد کلی هم باهاش بد برخورد کرد. من یه چیری که متوجه شدم کلا همه چی شانسیه... به این ربط داره کی بهتون بخوره تو مصاحبه و خیلی مسایل دیگه. زیاد به تجربه های دیگران اکتفا نکنید. هرکس یه تجربه به خصوص داره و شانس خیلی دخیله.

یه سوال داشتم:

من سربازی س... بودم ۴ سال پیش.. یعنی اول کارشناسیمو بهمن ۹۳ گرفتم. از اردیبهشت ۹۴ رفتم سربازی تا بهمن ۹۵... ۲۱ ماه کامل. سربازی ام هم امریه قرارگاه خاتم الانبیا بودم. که دوماه اموزشیم س... بود. درجه ام هم رزمدار یکم هستش. از سال ۹۶ هم ارشد خوندم تا الان. فول فاند هم هستم. فاندمم عالیه. دانشگاه هم عالیه.
    با توجه به تجربه هایی که از بچه ها کسب کردین. میشه راهنمایی کنین که من توی فرم ds-160 سربازی ام رو چجور وارد کنم؟ و اینکه برای مصاحبه چی بگم؟ و اینکه در مورد امریه ام حرف بزنم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)