نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 115 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    zhr
    Guest

Exclamation مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

سلام.اگر کسی توی سپاه خدمت سربازی کرده باشه تو فرم ds157چی باید بنویسه؟آیا سربازی هم مشکل درست میکنه؟اگر کسی تجربه ای داره لطفا"بگه.ممنون

پیام مدیریت :
    برای لیست رنک های سربازی به اینجا مراجعه فرمایید.
    ویرایش توسط studentz : March 6th, 2014 در ساعت 03:55 PM

پیش فرض پاسخ : سربازی سپاه

خيلي اين چيزا حساب و كتاب نداره كه بشه يه قانون كلي گفت. من ديدم كسايي كه reject شدن و ميگن كه دليلش سربازي سپاه بوده. ولي خيليا رو هم ديدم كه مشكلي براشون بوجود نيومده. كلا به اين برميگرده كه طرف ديدش نسبت به سابقه علمي شما مثبت باشه يا نه؟ و اينكه سعي كن اگه ازت پرسيد يه دليل قانع كننده براشون داشته باشي.

Junior Member

دوست عزیز به نظر من بیشتر نوع کار و تجربه ای که داشتی رو عنوان کن و آب و تاب بده!! و خیلی قضیه محل انجام کار رو پر رنگ نکن...
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

با سلام
    من هم سربازیم سپاه بودم. می خواستم تو پر کردن فرم DS157 کمکم کنید: ( اگر امکان بود ممنون می شم جوابهارو به انگلیسی بنویسید).
    1) Branch of Service
    سپاه بنویسم دیگه؟ اسم پادگانو بیارم؟. حالا بنظرتون ارتش بنویسم ایراد پیدا می کنه؟ یعنی می فهمن؟
    2) Rank/Position
    درجه من هم که ستوان یکم بود .
    3) Military specialty
    هیچی. کار خاصی نمی کردم. صبح می رفتم تا ظهر بشه برم سر کار. بنظرتون چی بنویسم. مثلا به قول دوستمون بنویسم تو مرکز کامپیوترشون کار می کردم.
    خیلی ممنون از جوابهاتون

پیش فرض پاسخ : سربازی سپاه ( لطفا با تجربه ها جواب بدن: )

حالا می گم اگه بنویسیم سربازی رفتیم و لی ننویسیم که سپاه بودیم، آیا مشکلی باز بوجود می یاد؟؟؟؟؟
    تو رو خدا اگه کسی تجربه داره بگه

Junior Member

Dear Friends
    I have a similiar problem but not the same. I did the military service at the Ministry of defence and I am really worried about DS157 form and finally for the Clearance. Is there anyone who may have some good information regarding doing Military Service at "Sepah" and Mistry of Defence of Iran". I would be gratefule if you let us have your ideas, commends an recommendations for completing the DS157.

With many thnks in advance

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

من ممکنه مجبور شم برم سربازی. اگه بخواهم می توانم برم سپاه. ولی می ترسم بعدا برای ویزا مساله ساز بشه. کسی می دانه فرآیند Clearance چطوریه؟ فکر می کنید آنها می توانند بفهمند که ما سربازی کجا رفته بودیم؟؟؟؟؟؟؟ من که بعید می دانم تو ایران هم کسی بتونه بفهمه چه برسه به آمریکا!
    Everything is possible

Junior Member

Hi to all. I'm living in Canada for 2 years now and I’m permanent resident. 2 weeks ago I applied for visitor visa for US and today I had an interview in US council. Everything went well in the US council until the officer asked about my past military experience. I told her that I served in Sepah for two years Sarbazi. She left the booth for few minutes (to ask some questions from her supervisor I think) and when she returned she didn’t ask any more question and returned my passport and said “your application is on hold (administrative process) and it’s unclear when it’s going to resolve”. L I was like seriously, WHY!!! She refused to give me more information and just showed me where the exit door is. Now I should wait for this damn process that nobody knows how long it will take.

آره من هم همین نظرو دارم.
    اونا از کجا می خوان بفهمن که ما سربازیو کجا بودیم.
    پس کلا توصیه می شود، اسمی از سپاه یا وزارت دفاع آورده نشود.

Junior Member

I was in Military of deefence for doing Military Service but as an instructor(I taught there and that was all the things I did there for Military Service). Is it still important for getting Visa and clearance? may it affect my chance for getting Visa or Clearance?
    Best regards

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)